Stanisław Michalkiewicz w programie Tomasz Sommer Extra. Było m.in. o tym od kogo nie kupować szczepionek [VIDEO]

Stanisław Michalkiewicz.
Stanisław Michalkiewicz.

Gościem na youtubowym kanale Tomasz Sommer Extra był Stanisław Michalkiewicz, który rozmawiał z redaktorem naczelnym „Najwyższego Czasu!” m.in. o tym jak pośrednio zabija koronawirus, jakie będą konsekwencje lockdownu, od kogo nie kupować szczepionek, ale też o zajściach podczas Strajku Kobiet.

– Wśród nieboszczyków jest zdecydowana mniejszość, powiedziałbym natomiast reszta, mówi się, że mają choroby współistniejące i to z tego powodu umierają. A ponieważ te choroby współistniejące – cukrzyca, choroby nowotworowe, wieńcowe – same z siebie są bardzo groźne dla życia i jeżeli tutaj leczenie pacjentów się odwlekło, czy w ogóle zostało przerwane to nic dziwnego, że oni będą umierać – wieszczył Michalkiewicz.

– Gdyby rząd nie przeprowadzał tych restrykcyjnych posunięć to prawdopodobnie sytuacja byłaby podobna. Nie byłoby gorzej, ani lepiej, ale też nie byłoby potwornych strat ekonomicznych, bo w rezultacie wszystkie państwa zostaną zadłużone – stwierdził gość Sommera.

Michalkiewicz zwrócił uwagę, że Izrael postanowił zaopatrzyć się w rosyjskie szczepionki przeciwko koronawirusowi, zamiast kupić je od swojego strategicznego partnera i największego sojusznika jakim są Stany Zjednoczone. – W takich sytuacjach bym się kierował: róbmy to samo co Izrael – poradził pan Stanisław.

Było też o Strajku Kobiet i reakcji Rafała Trzaskowskiego na wieść o interwencji policji.

9 KOMENTARZE

  1. Tylko, ze Izrael nie chce tych szczepionek dla siebie, tylko dla innych krajów. Oni są przebiegli i wiedzą co te szczepionki mogą negatywnego zdziałać. Oni zajmą się lichwą to ich domena.

  2. „Gdyby rząd nie przeprowadzał tych restrykcyjnych posunięć to prawdopodobnie sytuacja byłaby podobna. Nie byłoby gorzej, ani lepiej, ale też nie byłoby potwornych strat ekonomicznych, bo w rezultacie wszystkie państwa zostaną zadłużone”.

  3. Tomku, ten Michalkiewicz to miał coś ciekawego do powiedzenia 25 lat temu. Nie masz już z kim gadać? Tylko takie leśne dziadki, pieprzące cały czas to samo? Mamy XXI wiek. Ogarnij się chłopie.

    • Niejaka Maria z Jerozolimy też ciągle gada to samo, a to w Fatimie, a to w Lourdes, to z kolei w Gietrzwałdzie. A nawet Afryce. I nikt nie traktuje tego poważnie, a potem ludzie mają jakieś pretensje.

      • Maria była z Nazaretu i miała syna Jezusa i rodziła jeszcze dzieci. Tak a propos. Jeżeli Żydzi kupują rosyjski lek Koronawir czy Awifawir – to my też kupujmy. Ważne, że nie działa jak „Nowiczok”.

Comments are closed.