Szefowa polskiego Facebooka oficjalnie popiera tzw. Strajk Kobiet

Unijny komisarz zapowiada wprowadzenie cenzury i zdławienie wolności słowa. foto: YT
Unijny komisarz zapowiada wprowadzenie cenzury i zdławienie wolności słowa. foto: YT

Czerwona błyskawica i tęczowa obręcz – te symbole widnieją na zdjęciu profilowym szefowej polskiego oddziału Facebooka. Mogłoby to więc wyjaśniać, dlaczego przepełnione nienawiścią i nawołujące m.in. do przemocy wymierzonej w Kościół posty zamieszczane przez Ogólnopolski Strajk Kobiet nie naruszają słynnych „standardów społeczności”.

Agnieszka Kosik została szefową Facebooka w Polsce już kilka lat temu. W 2018 roku oficjalnie poparła „czarne marsze”. Na jej profilu pojawiały się także sześciobarwne symbole LGBT – m.in. z okazji 11 listopada.

„Szefowa folskiego pejsa… przepraszam, zacznę jeszcze raz: szefowa polskiego fejsa – na zdjęciu. Tęczunia i błyskawica. Brakuje tylko nakładki «jestem z dzikiem», «popieram pana prezydenta Lecha Wałęsę» i «TRZASK na prezydenta». :v Chociaż nie zdziwiłbym się gdyby w przeszłości przerobiła je wszystkie. Oni tam wszyscy z tej samej mąki lepieni” – skwitował Razprozak.

Ostatnio na facebookowym profilu Strajku Kobiet pojawiła się grafika z płonącym kościołem oraz czerwonymi błyskawicami. Podpis sugerował, że tak wygląda „piekło kobiet”, które pojawia się podczas każdej demonstracji wściekłych.

„Niedziela. Kościoły otwarte, teatry zamknięte. To żałosny symbol końca tej władzy. #W********ać do San Escobar” – napisał w poście Warszawski Strajk Kobiet.

Źródło: Facebook

6 KOMENTARZE

  1. Annie całkiem zablokowała fejsa ,za yo że pisałam.prWde o żydach czy o ludobojcy banderowskich – oni rządzą N. RZ. Polska. Zamknęła na amen . A okazuje się że yonha miałam rację i mówiłam oraz.pisalam prawdę o żydach nawet nie napisałam 1/3 prawdy o nich. Polacy !! Jeśli nie weźmiemy sprawy w swoje ręce to już po NAS !

  2. Tego juz nie zatrzymacie. Abrorcja bez granic. Troche przykro, ze Konfederacja traci tak duzo glosow przez swoje wsteczne poglady. Rozne Brauny, Role, Michalkiewicze, Cejrowskie, Gadowskie…ludzie niezwykle madrzy a jednoczesnie ultrakonserwatywni w temacie aborcji. Ciekawe, ze zaden nie bedzie w takiej sytuacji, ale opinie jak najbardziej maja.

  3. Moim zdaniem bandytów należy eliminować. Wszelkiego rodzaju i jak najbardziej efektywnie. Po prostu w obronie własnej, aby przetrwać.

Comments are closed.