W odmętach szaleństwa. Ekofaszyści wzywają do oszustw bankowych. Chcą zniszczyć cały system finansowy

Ekofaszyści z Extinction Rebellion podżegają do oszustw bankowych i zniszczenia systemu finansowego. Zdjęcie: extinctionrebellion.uk
Ekofaszyści z Extinction Rebellion podżegają do oszustw bankowych i zniszczenia systemu finansowego. Zdjęcie: extinctionrebellion.uk

Organizacja ekofaszystów Extinction Rebellion wzywa Brytyjczyków do zaprzestania spłaty kredytów hipotecznych. Podżega też do popełniania oszustw bankowych.

Extinction Rebellion to skrajnie lewacka, marksistowska organizacja, która pod pretekstem dbałości o klimat chce całkowicie zniszczyć wolny rynek i zaprowadzić socjalistyczny reżim. Teraz wezwała zwolenników do zaprzestania spłat kredytu hipotecznego. Podżega też do popełniania przestępstw – oszustw bankowych polegających na zaciąganiu pożyczek bez zamiaru ich spłaty. To ma zmusić rząd i banki do podjęcia dalszych działań na rzecz redukcji emisji dwutlenku węgla.

Akcja ekofaszystów fanatyków ma być „nieposłuszeństwem finansowym”. Objąć ma ona też odmowę spłacania kart kredytowych, czy chwilówek. Lewacy podżegają do otwierania kont, brania małych pożyczek, a potem niespłacania ich. Oczywiście lewacy są całkowitymi ignorantami i nawet nie zdają sobie sprawy, że pierwszymi ofiarami tej idiotycznej akcji będą najmniej zamożni. Po pierwszym niespłaceniu karty bank ją zablokuje. Zablokuje też środki na kontach otumanionego lewaka, który weźmie udział w akcji zwanej „Money Rebellion”.

„Rasizm i wyzysk biedniejszych narodów wciąż jest powszechny. Większość naszej „wolnej” prasy wciąż pozostaje na usługach kilku miliarderów. Nie możemy powstrzymać żadnego z tych kryzysów bez zmiany systemu gospodarczego, który je napędza. Dołącz do nas w odrzucaniu zasad ekonomicznych i instytucji finansowych, które nas zabijają” – piszą na swych stronach ekofaszyści z Extinction Rebellion.

Lewaccy fanatycy wzywają tez do zaprzestania podatków. Pieniądze wyłudzone od banków, czy zaoszczędzone na podatku miałyby być przekazywane organizacjom lewackim.

– Czas powiedzieć politykom, którzy wspierają ten styl życia: koniec. Chcemy gospodarki, która poprawia zdrowie i dobrobyt, a nie długów i emisji dwutlenku węgla. Gospodarki, która przygotowuje i chroni nas przed nadchodzącymi wstrząsami, zamiast je pogarszać. Gospodarki, która dzieli zasoby, aby zaspokoić wszystkie nasze potrzeby, niezależnie od pochodzenia. Gospodarki, która pozwoli nam żyć – mówi w rozmowie z dziennikiem „Guardian”ekofaszystka Gail Bradbrook.

Extinction Rebellion z Wielkiej Brytanii znana jest z agresywnych akcji na granicy terroru. Ekofanatycy blokują ulice i budynki. Niszczą zabytki, paraliżują działanie transportu miejskiego w brytyjskich miastach, czy lotniska wypuszczając drony w ich pobliżu.

Ekofaszyści z Extinction Rebellion zaczynają działać też w Polsce. We wrześniu Extinction Rebellion sparaliżowała centrum Warszawy blokując ulicę Świętokrzyską. Te wszystkie akcje odbywają się z większym, czy mniejszym poparciem mediów.

Kolejna akcja ekofaszystów może zniszczyć system finansowy. Ofiarą padną w pierwszej kolejności niezamożni, żyjący z własnej pracy. Niespłacanie kredytów hipotecznych oczywiście całkowicie sparaliżuje budownictwo. Te działania pokazują tez w jak dramatycznie złym stanie jest edukacja w Wielkiej Brytanii skoro można głosić takie ekonomiczne brednie.

21 KOMENTARZE

 1. „Większość naszej „wolnej” prasy wciąż pozostaje na usługach kilku miliarderów”
  Nie wiedziałem, że red. Sommer jest miliarderem. Bo przecież „NCzas!” jest pismem niezależnym.

 2. Banki zachowują się od kilkunastu lat tak bezczelnie, że rozumiem takie działania.
  Są one w dużej mierze uzasadnione.
  Gdyby banki działały uczciwie nie byłoby takich propozycji.

 3. Jeszcze dodam:
  Banki mogą lewaków zgnoić jak będzie ich kilku.
  Jak lewaków będzie w takim UK kilka milionów i przestaną płacić to zgnojone będą banki.

 4. A może oni dokładnie wiedzą co robią, atakowali lotnictwo dziś ono stoi, teraz atakują banki, może za niedługo tez one nie będą działać

  • Bingo. Obecny system bankowy oparty ma upaść, aby otworzyć drogę do „nowego” opartego o bezpośrednie działania banków centralnych. Elektro pieniądz światowy bezpośrednio kreowany. Blockchain, śledzenie operacji do źródła, możliwość ingerencji „on-line”. Podskoczysz – wyzerują Ci konto i bye bye :D Poczytajcie – IMF, lektura się kłania. Dobranoc.

   • Oparty o rezerwę cząstkową i kreację pieniądza z powietrza przy udziale banków centralnych oraz wymagający nieustannych kroplówek z tychże banków (wydatkowane później na kolejne inwestycje w instrumenty pochodne i spekulę), technologicznie archaiczny, zdecentralizowany i sfragmentowany – czyli trudny.

   • Nowy ma być lepszy, dla nas kiełbasa: łatwość transakcji i szybkość. Robisz przelew nowym globalnym Talarem, a sekundę później Twój kontrahent na drugim końcu świata ma już je na koncie. Dla nich: pełna kontrola, inwigilacja, możliwość działań ON-LINE. Podskoczysz i bye bye, jedyne konto zamknięte, albo środki „zamrożone”. Zęby w ścianę i zdychaj – alternatywy nie będzie, gotówki nie będzie. Może złoto, przynajmniej do czasu delegalizacji.

    • Byłbym zapomniał: w takim systemie UJEMNE stopy procentowe nie będą tylko „efektywne”. Będą mogli ustawić realne ujemne stopy. Trzymanie „kasiurki” na kontach będzie idiotyzmem, gorący ziemniak, pobudzenie konsumpcji. Redukcja długu, naszym kosztem. IDEAŁ.

     • @wieszcz,
      W rzeczywistości nie dojdzie do tego o czym piszesz bo upadnie wiara w jakikolwiek pieniądz emitowany przez państwa.
      Nie rozumiesz prostego faktu – system znany jako „Zachód” już dobrych parę lat temu zbankrutował. Pieniądz emitowany przez bankruta jest bezwartościowy.
      Instytucje upadną i nic nowego na ich miejscu się nie pojawi, może z wyjątkiem Islamu.

     • Ekhem, drogi Wiedźminie. Ciekawa teza, ale błędna, bo wynika z błędnych założeń. Bankrutem nie można być, jeśli zrobi się reset długu, nieprawdaż ? :D :D :D Polecam poczytać, WEF, IMF, WB oraz FED i ECB. Plan jest prosty i w trakcie realizacji.

 5. Ogłupiała, lewacka młodzież świruje, bo zlewaczałe i ultra-socjalistyczne społeczeństwa utrzymują wszelkiej maści darmozjadów na socjalu. Potem ci ogłupiali ludzie uważają, że dobrobyt rośnie na drzewach, a jedynym problemem jest wyrównywanie szans wszelkiej maści nieudaczników i ignorantów.

  • Wyrównanie szans jest całkiem realne, poziom bogactwa podlegającego podziałowi da jednak zaskakujący wynik równania.
   Podobne eksperymenty już były, do s.ania w złote kible doszło jak najbardziej, tyle że durny motłoch czerwonej Rosji nie zdołał skorzystać z dobrobytu zgotowanego beneficjentom rewolucyjnych przemian, a i to oprzytomnieli tylko nieliczni żrąc kiszonki dla bydła w obozach pracy przymusowej.

 6. Tu chodzi o to, aby ludzie mieli już tak wiele zaciągniętych długuów i tak małą możliwość ich spłacenia, żeby w podskokach poparli reset kapitalizmu i umorzenie wszystkich długów w zamian za rezygnację z własności. Czytaj: zbranie własności posiadaczom własności i pokrycie tym długów ci, którzt jej nie mieli. Ten wielki skok na kasę, testowany w wymiarze rasowym w RPA (biali farmerzy pozbawiani majątki) mógłby się rozszerzyć na cały świat. Lewactwo chce ten proces przyspieszyć.

 7. Lewactwo – to taka cholera co to nie odróżnia pożyczki od lichwy.
  Lichwa kreuje pieniądz z powietrza, prowadząc wprost do niespłacalnego długu.
  Choć piramida długu musi się zawalić, dzięki pewnym zabiegom (np.wojna) może trwać bardzo długo, gdy jednak lichwa podminuje wszelkie społecznie użyteczne przedsięwzięcia, całą ludzką aktywność, przed krachem nie można uciec. Uczestniczymy w fazie ostatecznej, przeżyjemy? wątpię, na pewno nie w takiej rzeczywistości.

 8. Obecny system finansowy jest akurat jednym wielkim oszustwem. Uważam że ci hipisi to stado krów i g.. wiedzą bo protestuję w innych celach. Nie zmiena to faktu że obecny system finansowy powinien być znisczony. To może zrobić tylko wojna i to bardzo kosztowna wojna. Bogactwo miliarderów jest liczone w wirtualnych dolarach i pieniądzach których nie ma na tym świecie. Zrujnowanie tego układu przywróciłoby poczucie rzeczywistości wielu ludziom.

Comments are closed.