Donald Trump: dałem sygnał do rozpoczęcia procesu przekazywania władzy

Donald Trump . Foto: PAP/EPA
Donald Trump . Foto: PAP/EPA

Prezydent Donald Trump poinformował na Twitterze, że dał swojej ekipie sygnał do rozpoczęcia procesu przekazywania władzy Joemu Bidenowi i jego ludziom.

„Jestem pewien, że będziemy górą w tej walce. Jednakże, w najlepiej pojętym interesie kraju, dałem Emily Murphy i jej ekipie sygnał do rozpoczęcia procesu przekazywania władzy. Mojemu zespołowi nakazałem to samo” – napisał na Twitterze prezydent Donald Trump.

„Chciałbym przy tej okazji podziękować Emily Murphy stojącej na czele GSA (General Services Administration) za jej niezłomne oddanie i lojalność wobec naszego Kraju. Była ona obiektem napaści, gróźb i nadużyć, a ja nie chcę, by to dalej było udziałem zarówno jej samej, jej rodziny, jak i podległej jej agencji” – zaznaczył amerykański przywódca.

„Doradziłem Emily i jej zespołowi, by czyniła swą powinność, jeśli chodzi o stronę protokolarną. I to samo zaleciłem własnemu teamowi” – napisał polityk.

Mimo wszystko amerykański prezydent nie zamierza się poddawać. Trump uważa, że wybory zostały sfałszowane. W tweecie zaznaczył, że nie rezygnuje z „walki w naszej sprawie, która będzie z mocą kontynuowana”.

11 KOMENTARZE

 1. Jeżeli żydokomuna przeprowadza wielką operację międzynarodową to Trump nie mógł być prezydentem. Jego zapowiedzi o przeniesieniu produkcji spowrotem do USA wydawały.mi się bajeczkami dla elektoratu. Gdzie 200 mln Amerykanów chcących dobrze zarabiać zasuwaloby tak jak miliard chińczyków, do tego Chiny stawiają fabryki w biedniejszych krajach Azji i Afryki gdzie mają jeszcze tańszą siłę roboczą

 2. Lp głupoty piszesz. Firmy a chińska w większości zatrudnia chińczyków na terench afrykanskich. Są to przeważnie więźniowie obozów tzw pracy

 3. Więźniowie chyba nie dostają tyle co normalni pracownicy a o zatrudnieniu czarnych mówią popularni znawcy tematu na YT, im wierzyć czy tobie anonimie

 4. jak pisze Michalkiewicz Trump byl zbyt wolnym wprowadzaczem nowego porzadku i teraz to przyspieszy. Systemy komunistyczne USA, Chin, Rosji, Kanady, Australii, beda walczyc miedzy soba o prymat na planecie. Kolej dziejow. Chyba juz wyznaczyli Polske i Malezje na poletka bitwy.

  • Komuniści twierdzą że poprzednio komuna nie wypaliła bo ludzie mieli dokąd uciec jak komuna będzie na całym świecie to już nie będzie dokąd uciec

   • Bingo. Oczywiście nie będzie „rządu światowego”, przynajmniej nie w krótkim okresie. Będzie kilka konkurujących bloków, w każdym nieco inny „odcień” komunizmu/zamordyzmu. Rok 1984 to nie fantazja, a scenariusz :)

 5. To tylko udostepnienie funduszy dla bandy Bidena, nic wiecej, wiec nadzieje jeszcze mozna miec.
  Sommer jak zwykle po lebkach, nierzetelnie, bo i jezyka nikt w redakcji nie zna, z naczelnym na czele.

 6. Donald Trump w 2018 roku w A. Saudyjskiej, dotykając kuli w postaci świecącej Ziemi dostał pozycję i funkcję tak jak z tą monetą z Izraela.
  Zgodnie z planem Joe Biden pchany na stanowisko prezia przez media, Donald a zwłaszcza Rudy Giuliani i inni robią szum ujawniają fałszerstwa chociaż same wybory to teatr dla gojów.
  Do tego Antifa, BLM, fałszywa pandemia, szczepionki ze skutkami ubocznymi …

Comments are closed.