Zaczyna się. Prezes linii lotniczych oświadczył, że niezaszczepieni nie wejdą do samolotu

Alan Joyce, prezes australijskiej linii Qantas.
Alan Joyce, prezes australijskiej linii Qantas. (wikipedia.commons)

– Chcemy zmienić nasz regulamin podróży międzynarodowych, tak aby na pokład samolotu mogły wchodzić tylko osoby z ważnym szczepieniem na COVID-19 – mówi Alan Joyce, prezes australijskiej linii Qantas. Jego zdaniem podobne działania podejmą inne duże linie lotnicze.

Te słowa szokują, a zarazem potwierdzają, że zaczyna się szaleństwo, które do tej pory było przez wielu określane mrzonkami, częścią jakiś teorii spiskowych.

Niestety teraz stają się rzeczywistością.

W tym momencie Quantas odbywa loty krajowe, albo repatriacyjne. Australia zamknęła granice 20. marca. Po ich otwarciu na pokład samolotu tych linii wejdą tylko zaszczepieni.

– Dla wszystkich przyjezdnych z zagranicy oraz ludzi opuszczających Australię, uważamy, że tak warunek będzie niezbędny – powiedział Joyce.

Australijskie linie realizują coś na kształt „paszportu zdrowia”. 

– Obecnie zastanawiamy się nad tym, w jaki sposób stworzyć elektroniczną wersję książeczki szczepień, która da nam możliwość zweryfikowania, czy szczepionka jest legalna w kraju, do którego podróżuje pasażer. Dzięki odpowiedniej logistyce i technologii stanie się to możliwe. Linie lotnicze i rządzący są w trakcie prac nad tym projektem – mówił Joyce.

To na razie pierwsza taka deklaracja w świecie linii lotniczych, ale już wcześniej ten temat był podejmowany wśród przedstawicieli branży. O stworzeniu „zdrowotnej wizy” wspominał m.in. Tony Douglas, prezes linii Etihad.

Na razie Quantas będzie latać tylko nad Australią.

– Niestety liczba zakażeń w USA i Europie sprawia, że nie będziemy w stanie wznowić lotów do tych miejsc na dużą skalę do czasu, gdy szczepionka nie stanie się powszechna. Spodziewam się, że nie stanie się to przed końcem 2021 roku – mówi Joyce.

Postawa australijskich linii jest skandaliczna i przerażająca. To forma szantażu, w ramach którego wiele osób polegnie. Nie chcąc się zaszczepić będą musieli zmienić pracę, zapomnieć o podróżach, robieniu biznesu czy o odwiedzinach rodziny i znajomych.

Taka polityka może zamknąć możliwość przemieszczania milionom ludzi. W Polsce według badać około połowa społeczeństwa nie zgodzi się na wtłoczenie do żył substancji co, do której nie ma zaufania.

Źródła: fly4free.pl, NCzas.com

35 KOMENTARZE

 1. Ostatnio dostali kasę naszą zresztą od pisuarów i teraz będzie śpiewał i tańczył jak mu żydki zagrają. Ja mam go gdzieś i tak nie latam,a sytuacja pokazuję jaki z tego prezia zafajdany typ. Olać LOT długo nie pociągną,jak wszystko w tym kraju za rządów żydka Morawieckiego…

  • Już nie długo nie będziecie mieli żadnych praw , sami na to im pozwalacie , że ktoś napisze na internecie że się nie zgadza z tym to tak nic nie da , dopuki ludzie się nie zjednoczą i nie wyjdą na ulice to nic się nie zmieni , ale tego nikt nie zrobi bo większość ma za dużo do stracenia a jak się znajdzie jakiś lider który poprowadzi ludzi do buntu to go poprostu kupia bo każdy ma jakąś cenę

 2. tak satanisty już robią „common pass” bez którego nie będzie można wyjechać za granicę, a później już tylko „znamię bestyi”

 3. Wcześniej zakaźne choroby istniały i co? Jakoś nie była potrzebna weryfikacja kto się na co szczepił. Jebany dureń!

 4. Przecież na taki system to można wała zrobić raz/dwa. Jak będzie przymus jeszcze na całą Europę czy świat to ja w życiu nigdzie się nie wybieram poza Polskę.

 5. Jeśli na takie rzeczy będziemy się godzić to skończy się to faktycznym przymusem szczepień (cholera wie co jest w tej szczepionce). Bo do tego to się sprowadzi-do wykluczenia spoza społeczeństwa ludzi bez certyfikatu.

 6. no to spadnie im turystyka…. hotele, restauracje, linie lotnicze, muzea, i wiele innych działalności gosp. związane z turystyka może podziękować temu panu za straty… będę zwiedzać australie wirtualnie.

 7. od ponad 10 lat słucham infowars Alexa Jonesa i sprawdza się wszystko 100%
  dopóki jest gotówka to jest jeszcze furtka na ucieczkę przed systemem
  a później to zostaje Au / Ag i barter

 8. Tak bardzo próbują ludzi zmusić do tych szczepionek, że już samo to wzbudza podejrzenie, co w nich jest… To jest klika, która ma wpływy we wszystkich gałęziach gospodarki i każdym rządzie, w każdym kraju świata, tylko Łukaszenka się opiera. Jedyny uczciwy ?

 9. Zniamię bestii – czyli QR code lub chip „odporoności” czy jak tam go sprzedadzą wystraszonym, zaczadzonym propagandą masom. I każdy kto nie będzie miał znamienia g… będzie mógł zrobić, a to i tak nie wszędzie.

  • A za merdanie ogonkiem na znak Panów z cienia należy się nagroda. Drukarki już robią brrrrrrr, kolejna transza „wsparć” dla potrzebującej linii niebawem :D

 10. Według mnie każda firma która wprowadzi taki wymóg powinna mieć zakaz korzystania z lotnisk na terenie Polski. Poza tym kto normalny chciałby korzystać z usług takiej nienormalnej firmy?

Comments are closed.