Tak ćwiczą w górach kurdyjscy ninja. „Marzą o światowej sławie” [VIDEO]

Stworzona trzy miesiące temu w irackim Kurdystanie grupa „Soran Ninja Team” szkoli się w tradycyjnej japońskiej sztuce walki połączonej z elementami akrobatyki – donosi agencja Reutera. Drużyna ćwiczy w górach na świeżym powietrzu i chce brać udział w międzynarodowych zawodach.

Na opublikowanym przez agencję materiale filmowym widzimy członków grupy ćwiczących swoje umiejętności. Młode kobiety i mężczyźni ubrani w czarne stroje treningowe z białymi pasami m.in. skaczą przez ogień, wykonują akrobacje i walczą wykorzystując kije i nunczaku.

„Ćwiczenie na zewnątrz w naturze jest lepsze dla kondycji psychicznej i fizycznej, ponieważ musisz przystosować się do pogody. Ninja potrzebuje zimnej, ciepłej i łagodnej pogody, by rozwinąć w sobie umiejętność radzenia sobie podczas dowolnych warunków klimatycznych” – tłumaczy trener grupy.

„Soran Ninja Team” chce uczestniczyć w międzynarodowych zawodach i stać się znana na całym świecie – pisze agencja.

PAP/PJ

7 KOMENTARZE

  • @wieszcz,
   Muzułmanie wysadzą Europę OD ŚRODKA.
   Nie będą potrzebowali do tego dronów ale w razie czego Erdogan & Co. pomoże.
   Wystarczą metody oparte na barbarzyństwie w stylu klanowej vendetty przeciwko urzędnikom wydającym nieprzychylne decyzje i ich rodzinom, obcinaniu łbów krytykom Islamu i ich klakierom, gwałceniu naszych kobietoidów itp działania.
   Do tego prokreacja na szeroką skalę.
   Bezwzględna solidarność klanowa *przeciw* państwu i jego instytucjom.

 1. No proszę!A niektóre nasze pryszczate (i nieco starsze) cipy w portkach na wieść o ewentualnym skierowaniu ich krótkie szkolenie wojskowe rezerwistów,szlochają jak panienki i plamią gacie.

 2. To jest cywilizacja Europejska u nas taka była w antyku, średniowieczu po nim czasy Jana Sobieskiego bitwy pod Wiedniem, Chocimiem, Parkanami …
  Teraz mamy cywilizacje Unijną, LGBTQ degeneratów, zboczeńców, pedofili
  która upada na szczęście
  do tego w USA oszustwa wyborcze, chaos, potencjalna wojna domowa

Comments are closed.