Amerykańska lekarz ostrzega. Szczepionka na koronawirusa może wywołać efekty uboczne

Dr. Sandra Fryhofer oraz szczepionka - zdjęcie ilustracyjne. / foto: YouTube/Wikimedia (kolaż)

Eksperci medyczni przedstawili w tym tygodniu zalecenie CDC (amerykańska agencja zdrowotna – red.), aby Amerykanie zostali poinformowani o skutkach ubocznych szczepionki na koronawirusa, które ta może wywołać.

Centers for Disease Control and Prevention, agencja rządu federalnego USA, wchodząca w skład Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej, otrzymała zalecenie, aby poinformować Amerykanów o efektach ubocznych szczepionki na koronawirusa.

Lekarze zalecili w tym tygodniu federalnym urzędnikom zajmującym się sprawami zdrowotnymi, aby ci, którzy ostatecznie otrzymają szczepionkę, zostali poinformowani o skutkach ubocznych takich jak: bóle ciała i silne bóle głowy.

Dr Sandra Fryhofer z American Medical Association, podczas spotkania z Komitetem Doradczym ds. Praktyk Szczepień, powiedziała, iż efekty nie będą „bułką z masłem”.

Naprawdę musimy uświadomić pacjentom, że to „nie będzie spacer po parku” (idiom amerykański oznaczający coś bardzo łatwego – red.) – powiedziała dr Fryhofer. – Będą wiedzieć, że otrzymali szczepionkę. Prawdopodobnie nie będą się czuli wspaniale i będą musieli wrócić po drugą dawkę.

We wrześniu osoby, biorące udział w testach szczepionki przeciwko koronawirusowi firm Moderna i Pfizer, opowiadały również o wysokiej gorączce, silnych bólach głowy i całego ciała, wyczerpaniu i innych objawach występujących po iniekcji.

12 KOMENTARZE

 1. Przecież Oni nie znają efektów ubocznych, bo nie przetestowali szczepionkę, na to trzeba conajmniej 7 lat. Co za brednie. Ból głowy? Ale ściema dla debili. A za rok będzie paraliż i co wtedy.

  • Kolego – dostalem paralizu (GBS) po zwyklej szczepoionce na grype ..
   Przelezalem miesiac w szpitalu, dochodzilem do siebie przez 4 miesiace..
   Oficjalnie 1 przypadek na 100,000 szczepionek ..
   Podobnie bedzie zapewne i tym razem ..
   Decyzje podejmiesz sam – nikt cie nie zmusi ..

 2. Wszystko wywoluje skutki uboczne oprocz tej szczepionki a tej pani doktor zaraz zabierzemy prawo wykonywania zawodu!

 3. Zapraszamy masochistów- szczepionka to prawdziwa przyjemność. A na poważnie – ponoć może wywoływać genetyczną, nieodwracalną bezpłodność .Na tym polega jej depopulacyjny charakter.I dlatego ma być zaszczepiona jak największa liczba osób w jak najkrótszym czasie. Sieć 5 G uruchomi procesy inicjacyjne, dlatego jest z takim pośpiechem budowana.

 4. Jeden z dyrektorów czołowej firmy szczepionkowej – Moderna, powiedział, że szczepionka redukuje objawy, ale nie zatrzymuje transmisji infekcji. Rządy udają, że tego nie wiedzą lub nie rozumieją. Z jednej strony chcą was pozamykać, aby rzekomo zatrzymać naturalne rozprzestrzenianie się wirusa (który od ponad pół roku jest wszędzie), a z drugiej strony chcą wydać miliardy, aby wszystkich zarazić poprzez szczepionkę

 5. Profesor Haseltine w niedawnym artykule: „Te protokoły [testowania szczepionek] nie podkreślają najważniejszych konsekwencji COVID-19, którymi ludzie są najbardziej zainteresowani zapobieganiem: ogólnej infekcji, hospitalizacji i śmierci”. Prof. Haseltine twierdzi również, że wszystkie testy zostały „zaprojektowane tak, aby odnieść sukces”.

Comments are closed.