Biden niczym Mazowiecki! Sprawdź, kto jest w jego rządzie [VIDEO]

Foto: YouTube Tomasz Sommer Extra

Joe Biden ujawnił kto będzie w jego rządzie. Część osób ma związki z Polską…

Prezydent-elekt Joe Biden zdradził kogo widzi w swojej administracji. Jak pochwaliło się „The Jerusalem Post” wiele osób jest Żydami.

Katolik Biden sięgnął nawet po kilka osób, które wywodzą się z Polski. A dokładniej są potomkami Żydów z Polski.

Do publikacji „The Jerusalem Post” odniósł się redaktor naczelny tygodnika „Najwyższy CZAS!” Tomasz Sommer.

Wśród ciekawych postaci wymienił sekretarza stanu – zostanie nim Antony Blinken.

Będzie on odpowiadać za politykę zagraniczną USA. Alejandro Mayorkas, Żyd, którego rodzina przyjechała z Kuby, został sekretarzem obrony narodowej.

Ron Klain został szefem administracji Białego Domu, a w jego kompetencjach będzie też walka z pandemią. Jest Żydem, którego rodzina przybyła z Niemiec.

Kolejną ważną osobą jest Janet Yellen – sekretarz finansów. Rodzina pani Jeleń pochodzi z Suwałk.

Matka pani sekretarz Anna Ruta Jeleń i jej ojciec nie byli zbyt zamożni. Pani Janet jest doktorem filozofii, wykładała m.in. na Harwardzie i Londyńskiej Szkole Ekonomii.

Jej mąż jest laureatem Nagrody Nobla.

– Troszkę to przypomina rząd Jeleń. Kiedyś żartowano, że rząd Mazowieckiego mógłby funkcjonować równie dobrze w Izraelu, gdyby nie ten Syryjczyk – przypomniał na antenie dr Sommer.

Źródło: Tomasz Sommer Extra

12 KOMENTARZE

 1. Bidon jest tak tempy że czasami zapomina się podetrzec, dopiero jego obsługa musi mu przypominać o papierze toaletowym, wymarzony mąż stanu dla zydow

 2. Litwacy… 10 plag Egipskich to przy nich herbatka z Królową Brytyjską. Jak ktoś jest niewierzący, to niech pomału już zacznie uczyć się modlitw. Będzie nie-ciekawie.

 3. Najlepszy był pan Antony Blinken który twierdził że jego przodek z Białegostoku cudownie przeżył wojnę, spotkał żołnierza USA oczywiście murzyna żeby było poprawnie politycznie
  i powiedział po angielsku „God bless America” tylko te słowa znał.
  Lepszy jest niż Mike Pompeo, Georgette Mosbacher
  Do tego kontynuacja fałszywej pandemii Covid 21, Izrael już się szykuje na Iran …

 4. Po co pokazujecie Bidena z Mycce, skoro on jest katolikiem? Macie jakiś problem z Żydami? Sommer, weź się chłopie ogarnij…

 5. A wszystkie abra-kadabra dzieki Delian Project, wykreowanej w 2011, z ktorej wywodzi sie The Dominion Voting system wspolpracujaca z Global Clinton. The Dominion Voting System uczestniczyla w wyborach w Gujanie, jako pomoc dla poczatkujacych demokracji ( czy USA jest rowniez poczatkujaca demokracja?) w 2014 roku. Wszystko aby przeksztalcic demokracje XX wieku na XXI wiek. Ciekawe, jak dzialaja maszynki liczace glosy w bylych krajach demokracji ludowej.

Comments are closed.