Wróżbita Maciej atakuje Sławomira Mentzena. „Pod Konfederacją byśmy mieli erę kamienia łupanego”

Sławomir Mentzen i wróżbita Maciej. Foto: facebook
Sławomir Mentzen i wróżbita Maciej. Foto: facebook

Znany z TVN wróżbita Maciej Skrzątek wściekł się na Sławomira Mentzena z Konfederacji. Przy okazji pokazał ile warte są jego wróżby i przepowiednie.

Maciej Skrzątek to najpopularniejszy wróżbita w Polsce. Gwiazdor TVN kasuje za 15 minut „konsultacji” 200 złotych, a za 30 minut „konsultacji VIP” aż 1000 złotych.

Wróżbita Maciej oferuje też rytuały „wzmacniające” po 800 złotych oraz rytuały „odcinające od czarnej magii” po 600 złotych. Teraz wrogiem wróżbity z TVN stał się dr Sławomir Mentzen i Konfederacja.

Powodem była wypowiedź, w której ekonomista miał stwierdzić, że rząd mógłby podejmować decyzje ws. koronawirusa na podstawie przewidywań wróżbity Macieja. Wróżbita ma również za złe, że wcześniejszym zdaniu ekonomista użył sformułowania „ciemnota”.

Do sprawy odniósł się na swoim Facebooku. Problem w tym, że ów wróżbita nie wiedział nawet tego, że Mentzen nie jest posłem, a oskarżył go o życie z jego podatków.

– Panie Sławomirze, ja chciałbym tylko przypomnieć, że jako właściciel działalności gospodarczej co miesiąc płacę olbrzymiej sumy podatki dzięki którym między innymi to Pan otrzymuje wynagrodzenie, więc jako podatnik chciałbym by Pan robił coś bardziej konstruktywnego dla naszego kraju niż wycierał sobie gębę moim nazwiskiem. Więc pasożytując między innymi na mnie, powinien Pan siedzieć cicho i ewentualnie jedynie dziękować! – wściekał się wróżbita.

Wróżbita Maciej dodał też, że Konfederacja „z uwagi na reprezentowaną ciemnotę” nie miała „żadnego realnego poparcia w wyborach”.

– Ciemnota ta byłaby nieszczęściem dla Polaków i Polek, bo jak teraz mamy do czynienia ze średniowieczem PiS-u, to przy Konfederacji byśmy mieli erę kamienia łupanego – dodał oburzony wróżbita.

Jednocześnie zaprosił do skorzystania z swoich usług „prywatnie i oczywiście odpłatnie”.

W komentarzu pod wpisem dodał „Każdy gówniak zostanie zablokowany w minutę pod tym postem, wracać do Sławka xD”.

Źródło: Facebook Wróżbita Maciej Skrzątek

28 KOMENTARZE

 1. Acha.
  Jakis wrozbita atakuje kogos tam.
  Ale jasnowidz Jackowski nikomu, a zwlaszcza Tomaszowi Sommerowi, nie przeszkadza. Wrecz przeciwnie. Glupim jest ten, kto ta kanalie uwaza za jasnowidza bo to jest kumpel i koles.

  Jasne jasne Janusz… Nepotyzmu w konfederacji nie ma-

  • Archer wróciłeś? Nie trolowałeś na N!Czasie od kiedy PO przerżneło wybory, pamietam że zniknałeś z dnia na dzień. Gienadij też wróci? Coś się szykuje?

 2. Fragment kolędy, Pójdźmy wszyscy do stajenki:

  „…Witaj, Jezu ukochany, od Patriarchów czekany
  Od Proroków ogłoszony, od narodów upragniony
  Od Proroków ogłoszony, od narodów upragniony…”

  Czym się różni prorok od wróżbity?

 3. znany, tylko komu, pierwsze słyszę o czymś takim, a wystarczyło napisać: podająca się za wróżbitę gadająca głowa z tvn

 4. Ciekawe ile ten debil bierze za wywrozenie szóstki w lotto? Jemu i reszcie tych oszustów, jak i tym frajerom co im kiebzy nabijaja powinno się odebrać prawo do głosowania, tacy jak on roznosili zarazy typu dżuma, robiąc „magiczne” eliksiry z ludzkich zwłok i sprzedając ciemnocie

 5. A czym się różni „zły” Maciej od „dobrego” Jackowskiego? Poza tym kuc Mentzen i srul Berkowicz – macie zwrócić do partyjnej kasy, te ukradzione 108 tys. zł.

  • … tzn. żeby było jasne, ten wróżbita też podpada pod tę grupę lansowanych w mediach wydmuszek zapewne, jak p. Mentzen? Ciekawe, czy mają tego samego managera :)))

Comments are closed.