Niemiecki wirusolog OSTRO! „Ludzie noszą maski, trzymają dystans, przestali myśleć”

Prof. Sucharit Bhakdi. / foto: Prt Sc YouTube: wRealu24
Prof. Sucharit Bhakdi. / foto: Prt Sc YouTube: wRealu24

Prof. Sucharit Bhakdi, światowej sławy niemiecki wirusolog, autor książki „Koronawirus – Fałszywy Alarm?” był gościem telewizji wRealu24. Tam przekonywał m.in., że „cała ta pandemia jest zbudowana na kłamstwie”.

Profesor Sucharit Bhakdi był pracownikiem uniwersytetu Johannesa Gutenberga w Moguncji i kierownikiem Instytutu Mikrobiologii i Higieny Medycznej. Jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej cytowanych wirusologów w Niemczech.

Ludzie przestali myśleć

Ludzie noszą maski, trzymają dystans i głowę nisko, przestali myśleć. Jeśli ludzie nie zrozumieją, że podążają za diabłem to stracą wszystko. Ludzie pytają mnie co trzeba zrobić, ja odpowiadam, że jedyną rzeczą, która może nas ocalić jest to, że ludzie zaczną myśleć – mówi prof. Bhakdi.

Dlatego właśnie napisaliśmy tę książkę (Koronawirus – Fałszywy Alarm? – red.), bo chcieliśmy, żeby ludzie znów zaczęli myśleć (…) Ludzie powinni mówić, że mamy wciąż demokrację i nie zrobimy tego, co rząd nam każe. Nie nałożymy tych maseczek i nie zostaniemy w domu, ponieważ to nas zabija – kontynuuje.

Każdy rząd, który wydaje nakaz noszenia masek popełnia przestępstwo – uważa Bhakdi. – To wszystko jest częścią większego planu.

Szczepionka niebezpieczna?

Prof. Bhakdi odniósł się także do ewentualnego zagrożenia ze strony szczepionek na koronawirusa. – Jeżeli Twoje szanse na to, że umrzesz na koronawirusa są na poziomie 0,05 procenta, to jakiej ochrony oczekujesz? (…) Jeżeli myślisz, że szczepionka sprawi, że szanse spadną do 0,04 procenta to jesteś naiwny. Żadna szczepionka nie jest w stanie zredukować ilości zgonów do liczb, o których wspomniałem – powiedział.

Większość szczepionek może przynieść poważne efekty uboczne. Jeśli zaszczepicie 10 tysięcy osób to z całą pewnością będzie co najmniej 1 osoba z poważnymi efektami ubocznymi – dodał. – Ta nowa szczepionka, którą się propaguje w Niemczech i Szwajcarii, to jest szczepionka genetyczna, czyli mamy do czynienia ze szczepionką, która nigdy nie była używana. Ona zawiera gen wirusa, który będzie nam wszczepiany.

Prawdopodobieństwo, że ta nowa szczepionka będzie kosztować poważne skutki uboczne jest bardzo wysokie – powiedział prof. Bhakdi.

26 KOMENTARZE

 1. Pan Profesor ma rację.
  Należy jednak pamiętać, że płonne są jego nadzieje.
  Prawie wszyscy ci urodzeni 35 lat temu i później myśleć nigdy nie zaczną bo to po prostu z bardzo nielicznymi wyjątkami głupki.
  Znam ich wielu i to widzę.

 2. Kiedy już Niemcy przestali się nazywać jak prawdziwi Teutoni Horst Schmidt czy Wolfgang Buchholz to ja już nic nie wiem.

 3. Ten „gen wirusa” to jest po prostu jego białko – białko, jakich wiele już mamy.
  A teraz pytanie do „pana profesora” – kto leży w szpitalach?
  a) statyści
  b) chorzy na covid-19

  • @larum
   a) statyści – patrz Posobkiewicz nagrywający piosenki i nadający w TV , taki biedaczek był osłabiony….
   Już ozdrowiał i dalej straszy ( nie strasz nie strasz bo się ……..).

  • Tak panie fragment RNA który ma wniknąć w komórkę zainfekować ją aby produkowała białko wirusa które ma nasz organizm zaatakować. Nikt nigdy nie robił tego na taką skalę i nie wiadomo jak to się skończy.

  • A teraz pytanie do „larum”.Od kiedy to gen jest białkiem? Gen koduje białko,a sam składa się z nukleotydów a nie z aminokwasów .Wszczepiając człowiekowi gen jakiegoś innego organizmu to tak jakby go modyfikujemy genetycznie,więc nie jest to zwykła szczepionka.Proszę doczytać i nie wprowadzać w błąd.Jeślibyśmy mieli już takie białko w organiżmie ,to niepotrzebna byłaby szczepionka bo nie szczepi się ludzi przeciwko swoim białkom.

   • @inka,
    Wiesz, że dzwoni ale nie wiesz w którym kościele.
    Ta szczepionka nie zmodyfikuje cię genetycznie (choć zaszkodzić w inny sposób może).
    Szczepionka oparta jest na RNA.
    Żeby cię zmodyfikować potrzebne jest DNA, które następnie wmontuje się do chromosomów albo ewentualnie do mitochondrialnego DNA.
    RNA ze szczepionki zrobić tego nie jest w stanie.

   • Czesiek, a wiesz, gdyby moje dziecko zachorowało, to nie radziłabym się przez telefon tylko na rękach zanioslabym dziecko do szpitala. Sama byłam ostatnio w szpitalu i tez nie czekałam na teleporade czy karetkę. Sama dotarłam do szpitala i nie było problemu z przyjęciem. Wiec? Myśle, ze ktoś w tym artykule, który i ja czytałam, mija się i to mocno z prawda.

  • kto leży w szpitalu ? z pewnością nie chorzy bo dla chorych nie ma miejsc Edyta Górniak jasno powiedziała kto leży.Przykład weź z narodowego nic innego jak szopka morawieckiego statystów brak kilku weterynarzy dało się jedynie namówić STOP KORONA ŚCIEMIE !!!

 4. Wirusy to nie są przypadkiem naturalne „szczepionki” genetyczne? Ten kolejny „wybawca ludzkości” i „wielki nauczyciel” owo «ludzie przestali myśleć» źle umiejscowił w czasie. Ludzie bowiem przestali myśleć duuużo wcześniej, bo pod Rajskim Drzewem Poznania Dobra i Zła.

  • To straszne niedociągnięcie ze strony wRealu24, że jeszcze ciebie nie zaprosili. Kupiłbym wannę popkornu żeby ciebie posłuchać.

 5. Mój mąż (lat 58) leży, chory na Covid-19. Objawy tak nietypowe w porównaniu do znanych chorób, że jęcząc z bólu (krzyż, klatka piersiowa) i z trudem łapiąc powietrze, pytał „Co takiego mnie atakuje??!”. Teraz – respirator…
  Dbał o siebie, raczej zdrowo jadał, brał witaminy i suplementy, trenował na siłowni, tylko na wypoczynek i spokojny sen czasu brakowało, bo to i w nocy z pracy czasem dzwonili.

Comments are closed.