Winnicki ostro o Lempart: niezrównoważona, chamska prostaczka. PO i Lewica mają jej twarz [VIDEO]

Robert Winnicki wypowiedział się dla TVP Info ws. Rafała Trzaskowskiego.
Robert Winnicki wypowiedział się dla TVP Info ws. Rafała Trzaskowskiego.

W jednym z programów poseł Robert Winnicki stwierdził, że Lewica i Platforma „mają dzisiaj twarz Marty Lempart” i odpowiadają za każdy wulgaryzm i chamstwo na manifestacjach. Jeden z liderów Konfederacji nie przebierał w słowach oceniając feministkę. – Niezrównoważona, wulgarna prostaczka – powiedział o szefowej Strajku Kobiet.

– Sytuacja jest taka, że pani poseł Nowacka, pan poseł Joński i inni państwo posłowie z Koalicji Obywatelskiej i Lewicy idziecie w manifestacjach organizowanych przez panią Lempart. Pani Lempart jest niezrównoważoną, wulgarną prostaczką, która non stop epatuje przekleństwami, która krzyczy do policjantów: ty psie, zamknij mordę, ku***, je***, wy**** – ona cały czas tym językiem operuje, do tego podburza ludzi – tłumaczył Winnicki.

– To wy bierzecie główną odpowiedzialność dzisiaj za to co się dzieje na ulicy. To jest wasza odpowiedzialność, że tak wylewa się wulgaryzm, prostactwo i chamstwo – mówił do polityków groteskowej opozycji. – Podpisujecie się pod tym – dodał.

„Lewica i Platforma mają od kilku tygodni twarz Marty Lempart – niezrównoważonej, wulgarnej prostaczki, która rynsztokowym zachowaniem i agresją sprowadza debatę publiczną w Polsce do poziomu szamba. Podpisujecie się swoimi legitymacjami poselskimi pod jej zachowaniami, ona jest waszą liderką” – czytamy słowa posła na profilu facebookowym Konfederacji.

12 KOMENTARZE

  1. Winnicki ma rację odnośnie wulgarnej, chamskiej i wyuzdanej Lempart. Bosak by tego nie powiedział. Może też Winnicki zażąda zwrotu zagrabionych pieniędzy przez Mentza? Wszyscy w Konfederacji udajecie, że kradzież korwinistów to nie kradzież bo…jak nasi kradną, to nie kradną!? Korwiniści wzorem pisiorów ponad prawem.

  2. Wiem że LUMPart opisuje milicje prawdziwie, tylko nie jestem pewny czy szczerze, zastanawiam się też czy rzeczywiście odrzucili jej aplikacje do służb

  3. Marta Lempart rynsztokowym zachowaniem i agresją sprowadza debatę publiczną w Polsce do poziomu szamba.
    Prawda. Ale to Pośle Winnicki przeszkadza ludziom kulturalnym, nie motłochowi.
    To wy bierzecie główną odpowiedzialność dzisiaj za to co się dzieje na ulicy.
    Oraz bierna policja, która musi słuchać rozkazów przełożonych.

  4. Lży funkcjonariuszy policji państwowej na służbie i nic,żadnych konsekwencji,a przecież samo używanie słów nieprzyzwoitych w miejscach publicznych jest karalne,to co to k…a ma być do ch…a!

Comments are closed.