Gejowska orgia w Brukseli: Rumcajs Orbana ubogacał polskich dyplomatów?!

Posłowie lewicy chcą wiedzieć kto brał udział w brukselskich orgiach homoseksualnych dla eurokratów. Na zdjęciu Jozsef Szajer, poseł węgierskiego Fideszu do Parlamentu Europejskiego, który złożył mandat po tym jak został złapany na udziale w homoseksualnej orgii. Zdjęcie: Fidesz
Posłowie lewicy chcą wiedzieć kto brał udział w brukselskich orgiach homoseksualnych dla eurokratów. Na zdjęciu Jozsef Szajer, poseł węgierskiego Fideszu do Parlamentu Europejskiego, który złożył mandat po tym jak został złapany na udziale w homoseksualnej orgii. Zdjęcie: Fidesz

Według informacji Politico, w gejowskiej orgii w Brukseli uczestniczyli dyplomaci z Polski. Przyjaciel Victora Orbana i Donalda Tuska milczy.

Jozsef Szajer, europoseł Fideszu Victora Orbana, został nakryty na nielegalnej gejowskiej orgii przez belgijską policję. Teraz okazuje się, że węgierscy konserwatyści mieli w jej trakcie obcować… z polskimi dyplomatami.

O sprawie poinformowała reporterka Una Hajdari z „Politico”. Nie wiadomo, o których dyplomatów chodzi, ale pojawiły się sugestie, że to ci, którzy oficjalnie są antyLGBT.

Gejowska orgia została zorganizowana mimo, obowiązujących obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Imprezę zorganizowano w centrum miasta przy Rue des Pierres.

Co ciekawe, Szajer niedawno niespodziewane zrezygnował z mandatu eurodeputowanego. Media spekulowały, że jego decyzja mogła być związana ze sprzeciwem wobec zawetowania budżetu unijnego przez węgierski rząd, ale prawda okazała się zupełnie inna.

Sam Szajer przyznał potem, że popiera węgierskie weto.

– Przepraszam moją rodzinę, moich kolegów, moich wyborców. Proszę, aby ocenili mój błąd na tle 30 lat poświęcenia i ciężkiej pracy. Błąd jest ściśle osobisty, jestem jedynym, który ponosi za niego odpowiedzialność – powiedział Szajer, przyznający się do winy.

– Na miejscu zaproponowałem policji wykonanie testu na obecność narkotyków, ale ostatecznie do tego nie doszło. Policja poinformowała, że na miejscu znaleziono pigułkę ekstazy. Nie była ona moja, nie wiem, kto ją przyniósł i jak. Złożyłem w tej sprawie oświadczenie na policji. Przykro mi, że złamałem zasady zgromadzeń, było to nieodpowiedzialne z mojej strony i przyjmuję sankcje, które się z tym wiążą – dodał europoseł Orbana.

Szajer był odpowiedzialny za napisanie nowej konstytucji Węgier wiosną 2011 roku, w której znalazł się m.in. zapis o „ochronie przez państwo małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety”.

Źródło: Politico

20 KOMENTARZE

 1. W czym sensacja? Ptaszki ćwierkają, że na topach w PiS podobne harce się wyprawiają ;) I nie tylko tam.

  A POwi „euroOsłowie” to hipokryci i „homofoby”? :D :D :D

  Paradne.

 2. Brukselski tingel-tangel coraz bardziej sie upodabnia do berlinskiego z lat 1920, po ktorych nastaly lata 1930. Aktualnie mamy lata 2020, nastepna dekada – to lata 2030. Pod jakim i czyim przywodztwem uplyna? Polska sie musi juz teraz na to przygotowac wykurzajac degeneratow z magdalenkowego ukladu politycznego z fasada liberalnej demokracji.

 3. Ajwaj! no to nareszcie się dowiedziliśmy dlaczego był nalot na to gejowskie sex -party. Naprawdę było to dla mnie zupełnie niezrozumiałe, jak ta genderowska policja nagle – ni z gruchy nie z pietruchy -atakuje „elytę lgbt” eurokołchozu. No i wszystko jasne :-).

 4. Homoseksualista wcale nie musi być „gejem” ani popierać chamskie LGBT. Co innego skłonności, co innego obnażanie ich na ulicy.

 5. A Jaro Kaczorczyński miał patostreama z tej orgii i się z kotem onanizował. Wszystko jasne dlaczego pis tylko w warstwie deklaracji sprzeciwia się sodomitom a w działaniu wspiera tęczowe piątki, ochrania parady dewiantów i nie chce wypowiedzieć konwencji stambulskiej.

 6. Cos mi tu śmierdzi niemiecką prowokacją. Akurat teraz gdy Polska i Węgry razem przeciwstawiają się potomkom hitlerowców w chęci zagarnięcia UE?

 7. Jak twierdzi Lucien Garves ponad połowę LGBT stanowią sataniści do tego pedofilia
  tacy jak Róża Thun, Tusk, Komorowski, Morawiecki, Sikorski …
  dobrze im służą bo stanowią tą zgniliznę moralną zdegenerowanego zachodu :)
  do tego chcieli by się wepchnąć na Białoruś …

 8. Związek przyczynowo-skutkowy:
  Nie poznamy nazwisk to nie będzie weta.
  Nie będzie weta to nie poznamy nazwisk.

 9. Pretekst wbrew pozorom jest potrzebny, no i się znalazł, jak raz na poczekaniu, kasa wszystko załatwia, myślę że to nie koniec.

Comments are closed.