Adam Niedzielski: Zwycięstwem będzie zaszczepienie całej populacji

Adam Niedzielski, minister zdrowia. Foto: PAP
Adam Niedzielski, minister zdrowia. Foto: PAP

Minister zdrowia Adam Niedzielski był gościem w rozgłośni radiowej TOK FM. Szef resortu zdrowia mówił m.in. o szczepionkach.

Jeśli chodzi o podejście do pandemii, z panem premierem mamy bardzo podobne spojrzenie. Codziennie spotykamy się na RZZK i tam staramy się obaj tłumaczyć, że sytuacja, w której się znajdujemy, to sytuacja, w której trendy się zmieniają, ale cały czas mamy do czynienia z wyzwaniem i to wyzwaniem, którym nie jest w tej chwili wyłącznie zarządzaniem systemem opieki zdrowotnej, ale mamy też wyzwanie w postaci zarządzania emocjami społecznymi – mówił w TOK FM minister Adam Niedzielski.

Szef resortu zdrowia studził optymizm dotyczący spadku liczby zachorowań. – Rzeczywiście oznaki różne, w tym też dotyczące zlecania badań przez lekarzy POZ, są pozytywne, ale to nie oznacza, że jesteśmy w strefie komfortu, bo nadal liczba zachorowań to rząd 10 tysięcy osób – mówił.

Zwycięstwem będzie zaszczepienie całej populacji i sprowadzenie pandemii do choroby, która jest w naszym otoczeniu, ale nie budzi naszego przerażenia i chaosu jak Covid w tej chwili – stwierdził polityk.

Oficjalnie jednak rząd wciąż utrzymuje, że szczepionki na Covid nie będą obowiązkowe.

Co to za totalitarne pomysły zaszczepienia całej populacji? Pan @a_niedzielski i wszyscy jego decyzyjni koledzy stracili kontakt z rzeczywistością i nie widzą, że:
a) wirus nie budzi już u większości przerażenia ;
b) chaos kreują decyzje rządu, nie wirus
– komentuje Radosław Piwowarczyk.

Źródło: TOK FM

Prenumerata NCZ! z prezentem

41 KOMENTARZE

 1. „Pan” Niedzielski jest bardzo odważnym człowiekiem. Albo już zatracił instynkt samozachowawczy. Rzucać taki tekst do narodu, no, no…

  • Stoją za nim mocniejsi i starsi. Nawet jeśli zabrakłoby „naszego słoneczka wyszczepiacza”, to wysunięci zostaną na front kolejni. Rozkazy idą z góry, nie z Warszawy.

 2. Sprzedajne pojeby Sami się zaszczepcie i to tymi 30 milionami dawek .
  Chcecie dorównać hitlerowi czy go przebić w ilości morderstw.
  Jeszcze trochę i naród wam wymierzy karę za wszystko.

  • Wątpię, że to pojeby. Bez celu nikt nie niszczy tak Narodu, jak jest niszczony Naród Polaków od co najmniej 30 lat i za nasze pieniądze. Kto za wszystko płaci jak nie Naród Polaków? Pensja tego „ministra zdrowia”, jak i innych rządzących (się!), też jest opłacana przez Polaków Ps. To nie jest szczepionka tylko SUBSTANCJA chemiczna! (czyt.art. „Lekarze i naukowcy ostrzegają przed szczepieniami na COVID-19. Apelują do prezydenta i rządu”)

 3. To ludobójcy wzorujacy się na Mengele, doskonale wiedzą, ze szczepionki opracowuje się latami, z naszych pdatków wydają kasę na eksperymentalne szczepionki Pfizera,firmy znanej z korumpowania polityków i lekarzy. Może dogadali się, że to wytypowanie Polski, jak chlapnął Miskaryzu, to pozwolenie na zrobienie u nas doświadczeń na ludziach.

 4. Ludzie nie martwice się. Jeżeli będą nas chcieli na siłę zaszczepić to ich pogonimy. A jeżeli dobrowolnie jacyś idioci dadzą się zaszczepić to ich życie. Chociaż ten rząd powinien być pociągnięty do odpowiedzialności za samo okłamywanie społeczeństwa i wywoływanie paniki (przynajmniej u tych co im wierzą).

 5. Zwyciestwem populacji będzie wsadzenie calego rządu do zamkniętego zakładu dla psychicznie i nerwowo chorych. I oczywiście ich WYSZCZEPIENIE.

Comments are closed.