Co dziesiąty Polak stawia na Konfederację. Hołownia miesza, PiS cały czas prowadzi [NAJNOWSZY SONDAŻ]

Konfederacja. Foto: facebook.com/KONFEDERACJA2019/
Konfederacja. Foto: facebook.com/KONFEDERACJA2019/

Z ostatniego sondażu Social Changes przeprowadzonego na zlecenie portalu wPolityce.pl wynika, że Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na zaufanie 32 proc. wyborców, KO ma cztery proc, mniej. Na Konfederację zagłosowałby co dziesiąty Polak, a PSL pożegnałoby się z Sejmem.

W wersji poparcia dla partii zasiadających obecnie w Sejmie, PiS w porównaniu do ostatniego badania stracił 1 proc. i ma 32 proc., z kolei KO zyskała 2 proc. i w sumie uzbierała 28 proc.

Po jednym punkcie dostały też Lewica (13 proc.) i Konfederacja (11 proc.).

Poniżej progu wyborczego jest PSL, który może liczyć na jedynie 3-procentowe poparcie.

W wariancie biorącym pod uwagę partię Szymona Hołowni, prowadzi PiS (29 proc), ale drugie miejsce kosztem KO (21 proc.) zajmuje właśnie Polska 2050 (23 proc.).

Tutaj Konfederacja ma 10 proc. poparcia, a PSL cały czas zostaje pod progiem.

Badanie przeprowadzone zostało metodą CAWI na próbie ponad tysiąca Polaków, w dniach 27-30 listopada.

26 KOMENTARZE

 1. Ludzie już mają dość tęczowo-czerwonych marksistów na ulicach, a także coraz więcej widzi nieudolne działania rządzących socjalistów…

 2. dziwię się ,że ktoś jeszcze chce głosować na PIS. Partia ta, powinna zostać zdelegalizowana a jej przywódcy i rządzący aktualnie Polską osądzeni przez sądy ludowe, za to m.in. że ludzie obecnie umierają pod szpitalami bo odmówiono im pomocy medycznej i za tę całą plandemię i bzdurne obostrzenia.

 3. Co do szans tfukonfederacji na wyjście z planktonowych szuwarów widzę to tak. Jak długo nie pojawi się w ich szeregach WÓDZ zdolny porwać za sobą Naród, tak długo nie ma szans na sukces. Aktualni wodzusie to albo miernoty, albo tetryki, albo agenci. Przy żadnym z nich nie zostawię portfela…

 4. Zbiór kilkunastu młodych cwaniaczków, którzy brzydzą się każdą pracą, więc wstąpili do partii i tak powstała Konfederacja.Wystarczy przeczytać życiorysy:Kuleszy, Sośnierza, Bosaka, Berkowicza, Mentzena:urodził się, był komsomolcem, potem wstąpił do partii. Od żłobka do nagrobka w partii.

  • @jarun
   Poczytaj neosanacyjny analfabeto życiorys Kaczyńskiego ( czego to on i gdzie nie dokonał). A później weź się za „biznesowe” sukcesy menagera Obajtka. Żałosna PiSowska kreatura…..

 5. Wynik 14:6 dla Hołowni, tym razem 16:3. Poparcie dla korwinisów 1,7%. Niestety po tej aferze z grabieżą partyjnych pieniędzy myślę, że kilku korwinistów będzie siedzieć w pierdlu, a partia skończy gorzej niż KOD.

   • Własne pieniądze są wtedy – jak zarobisz. Faraon myśl -to dla ciebie boląca czynność. Partie dostają na działalność, a nie na zakładanie prywatnych piwiarni – jak to chce zrobić Mentzen. Po prostu korwiniści obrabowali partyjną kasę z państwowych dotacji, czyli pieniędzy podatników. Konfederacja to czerwone pijawki, pasożyty !!!

 6. a ja sie na konfederacji poznalem – to tacy sami faszysci jak inni. z parciem na wladze. narodowi socjalisci. wolni ludzie korwin i braun sa tam dla ozdoby. listki figowe. dlatego bosak chce przymusu szczepien a dziergon czy jakmutam wierzy ze mial wirusa.

  • @bi
   Jak się poznałeś to głoduj na PiS lub Holownie……Konfederacja nie potrzebuje twojego głosu ( nie reprezentuje ludzi trawionych taka propaganda, tylko samodzielnie myślących). Ty i myślenie to dwa przeciwległe bieguny….

 7. Co dziesiąty Polak stawia na Konfederację a wyjdzie, że co tysięczny czyli poparcie od 0,7% -1,8%. Przed wyborami JKM powie o durnych babach, obrzydliwych inwalidach i poparcie 0,5%. Taka prawda planktonie polityczny,

Comments are closed.