Czy Merkel uruchomiła WYWIAD!? Na kogo ma jeszcze papiery!? [VIDEO]

Foto: YouTube Tomasz Sommer Extra

Czy afera z gejowską orgią nie była przypadkiem? Czy służby Angeli Merkel wzięli się ostro za PiS i Victora Orbana?

Po wecie Polski i Węgier ws. powiązania unijnego budżetu z praworządnością zaczęły następować niespotykane wydarzenia.

Z jednej strony Holandia domaga się ukarania Polski, z drugiej afera z gejowską orgią konserwatystów, która zdominowała media.

Czy skandal, którym żyją wszyscy politycy i dziennikarze mógł być zaplanowaną akcją służb Angeli Merkel? Czy istnieją materiały pogrążające polityków PiS i Fideszu?

Sprawę w rozmowie z dr. Tomaszem Sommerem komentował dr Sławomir Ozdyk.

Dr Ozdyk wskazuje, że niemieckie portale zarówno w Polsce jak i na Węgrzech bardziej się nad tą sprawą rozpisują aniżeli media niemieckie w Niemczech.

– Raczej widzę w tym potężną prowokację – wskazał dr Ozdyk. Politolog wskazał, że skandal przypomina aferę z politykami austriackiej prawicy, za którą stać miały niemieckie służby.

– W tej chwili kupienie systemu podsłuchowego, czy mikrofonu kierunkowego to nie jest dzisiaj problem. (…) To nie kosztuje wielkiej kasy – podkreślił dr Ozdyk.

Mało tego, na rynku niemieckim sytuacja jest tak daleko posunięta, że biznesmenom oferuje się na wynajem specjalne budynki, w których nie sposób podsłuchiwać gości.

Jak podkreślił dr Ozdyk w samym Berlinie ważniejszym tematem są walki gangów arabsko-czeczeńskich.

Źródło: Tomasz Sommer Extra

6 KOMENTARZE

  1. jak to Merkel tropi pedofilow wsrod politykow to rusze dupe i na nia zaglosuje. ale mnie zaskoczyla stara szpieguska kgb, sb, stasi i cia. no no. sumienie ruszylo na starosc!

  2. Nawet ludzie w niewielkim stopniu zaznajomieni z polityką są w stanie skleić dwa fakty jakim są veto i skandal z gej-orgią i zobaczyć związek między nimi i wiedzieć że to nie był przypadek

    • Wegerskich i pisowskich lgbt niemiecki wywiad tam zaciagnal sila :-) Jak by byli krysztalowi to nie uczestniczyli w homo-orgiach.

    • I jakoś zupełnie nie zauważają że jest to „homofobia” – tak samo jak przy atakach na księży homoseksualistów :-)

  3. Cała klasa polityczna to starannie wyselekcjonowani degeneraci, na których ktoś ma papiery. I tylko dlatego ktoś osiąga ważną pozycję w świecie polityki, że ktoś inny ma na niego papiery.

Comments are closed.