Dr Martyka o szczepionce na koronawirusa. „W razie powikłań pacjent zostanie sam. Nikt nie wypłaci odszkodowania”

Dr Zbigniew Martyka. / foto: YouTube

Dr Zbigniew Martyka, ordynator oddziału zakaźnego, skomentował na Facebooku kwestię szczepionki na koronawirusa. – W razie powikłań pacjent zostanie sam ze swoimi chorobami (…) nikt nie zapłaci odszkodowania – pisze na Facebooku.

Dr Zbigniew Martyka podkreśla, że szczepionka będzie nowatorska, gdyż „po raz pierwszy w historii ma to być szczepionka wpływająca na geny”.

Nie było możliwości wieloletniej obserwacji i dłuższych badań, jak to jest wymagane przy wprowadzaniu na rynek nowej szczepionki. Nie mogę więc mieć informacji na temat jej bezpieczeństwa i ewentualnych odległych skutków ubocznych – z prostego powodu – nie ma ich nikt na świecie – komentuje dr Martyka.

Ordynator oddziału zakaźnego odniósł się do tego, że ze wszystkich stron padają zapewnienia na temat bezpieczeństwa szczepionki. Przekonują o tym zarówno przedstawiciele władz, jak i producenci.

Tymczasem jak przypomina Martyka „federalni prokuratorzy USA określili tę firmę (Pfizer – red.) mianem notorycznego oszusta i przestępcy”. – Firma była zainteresowana zwiększeniem wyników sprzedaży nie licząc się ze zdrowiem i bezpieczeństwem pacjentów – wskazuje.

Firma AstraZeneca przyznaje wprost, że skutki uboczne po szczepionce na SarsCoV-2 mogłyby ujawnić się nawet po kilku latach i dlatego firma nie może wziąć na siebie ŻADNEJ odpowiedzialności za ewentualne powikłania – dodaje.

Jak podsumowuje dr Martyka „w razie powikłań pacjent zostanie sam ze swoimi chorobami, licząc na opiekę totalnie niewydolnych placówek ochrony zdrowia. A gdyby zmarł w wyniku powikłań, to nikt nie zapłaci odszkodowania”.

Coraz więcej osób znajomych pyta mnie, czy proponowana szczepionka na SarsCoV-2 będzie bezpieczna. Jest nowatorska (po…

Opublikowany przez Dr n. med. Zbigniew Martyka Niedziela, 6 grudnia 2020

23 KOMENTARZE

 1. dla żydów od pfizera ludzie to tylko bydło z ludzką twarzą i zrobią wszystko by tychże ludzi jak bydło zakolczykować bez względu na to ile tego bydła padnie

 2. Zakładam że są jakieś przepisy, karne również, wystarczy oskarżyć o przestępstwo, sąd ludowy (władza suwerena według konstytucji) i po zawodach, jak w biblii „oko za oko”

  Ps

  Szczepionka jest bezpieczna o ile została skonstruowana i przebadana wraz wytworzonym lata temu wirusem.
  Co tam jeszcze w niej jest wie tylko konstruktor.

  • Kto kogo ma oskarżyć? PiSowski prokurator oskarży PiSowskiego polityka? PiSowski „ekspert” wyda opinię? A zastraszony sędzia wyda wyrok? A PiSowski milicjant wykona jedyną możliwą karę za zbrodnie przeciw narodowi?

   Siedzimy w szambie powyżej nosa i bez pomocy Bożej jesteśmy skazani na utopienie.

   • Eeee… myślę, że prawnicy by się znaleźli, ale z sobie wiadomych powodów nic nie robią. Albo wiedzą, że nie warto tykać, albo uważają, że nie ma to sensu. Inna sprawa co by było w prokuraturze i wyżej, ale szumu trochę by się narobiło.
    Niemniej, uważam, że wysiłek warto by podjąć. Nawet podanie ustawy do TK miałoby ciekawy wydźwięk społeczny. Ale nikt tego nie robi… Bo chyba każdy widzi tylko swój interes, a prawnicy zawsze spadną na 4 łapy, reszta ludzi ich mało obchodzi.

  • Dodam jeszcze, że zaskakująco zbieżne są poglądy tzw. opozycji. Więc nawet opozycyjny sędzia lub prokurator będzie po stronie tych, co teraz nas duszą, a zaraz będą truć.

 3. W tych eksperymentalnych szczepionkach nawet nie ma wirusa – ale mRNA (informacyjny RNA lub mRNA to kwas rybonukleinowy, który przenosi kod genetyczny DNA).
  „Za wszelką cenę należy unikać nowej szczepionki przeciwko COVID” – Robert F. Kennedy, Jr.
  Jak powiedział dr Wolfgang Wodarg: W rzeczywistości ta „obiecująca szczepionka” dla większości ludzi powinna być ZABRONIONA, ponieważ jest to manipulacja genetyczna! ”

 4. Pozostaje się nie szczepić i przestać korzystać z podróży lotniczych, nie brać udziału w imprezach masowych itd.
  Po kilku latach będzie wiadomo coś o efektach ubocznych.
  Jeżeli pewne obawy się potwierdzą i młodzi normalnie zdrowi ludzie zaczną padać jak muchy to reszta jeszcze zdrowa (ale z wyrokiem w kieszeni) rozniesie to państwo na strzępy.
  Jak nie będą mieli nic do stracenia to i policji czy wojska nie będą się bać, a i mundurowi z wyrokiem w kieszeni też zaczną rozkurzać system.

   • To zależy od ostatecznej proporcji zaszczepionych do niezaszczepionych, od tego gdzie mieszkasz i od tego czy brak szczepienia nie uniemożliwi wykonywania ci zawodu (np lekarza, pilota czy kierowcy autobusu).
    Ale jeżeli spory procent odmówi szczepienia to nie będzie tak źle.
    Tak czy owak jeżeli pojawią się na masową skalę groźne skutki uboczne i motłoch uzna że został oszukany to państwo będzie chaotycznie zdemontowane.

  • resident evil :) zombie apocalypse, day-z, inwazja porywaczy cial, czy nawet wehikul czasu wellsa, pierwszy etap bedzie na widly i siekiere. no chyba ze odkryjesz shotguna w skrytce.

 5. Nastepne pokolenie bedzie okragle, zielone a zamiast rak i nog bedzie mialo macki ..
  A IQ 225 …
  Wiec nie ma sie czym przejmowac..

 6. W razie powikłań pacjent zostanie bez… dr Martyki. Czy ten „doktor”, poza siedzeniem w mediach, robi w ogóle jeszcze cokolwiek innego?

 7. jeśli już to tylko sputnik V (w ogóle się nie szczepię przeciw grypie i nie choruję; nie zaszczepię się dobrowolnie na to cóś)

 8. … A czy szczepionka jest koszerna, bo inaczej obóz zdrady i zaprzaństwa wraz obozem płomiennych piewców monopolu na patriotyzm PIS gotów się nie wyszczepić. Chce zobaczyć jak Morawitz wraz z dziećmi + naczelnik państwa podczas bezpośredniej transmisji w TVP dają sobie w żyłę.

Comments are closed.