Australia rezygnuje z szczepionki na koronawirusa. Badani mieli pozytywne wyniki testu na HIV

Szczepionka na koronawirusa.
Szczepionka na koronawirusa - zdj. ilustracyjne. (Fot. PAP)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Prace nad opracowywaną w Australii szczepionką przeciwko koronawirusowi zostały zarzucone. Projekt University of Queensland i firmy biotechnologicznej CSL został porzucony po tym, jak wielu uczestników testów miało po szczepionce dodatnie wyniki testu na HIV.

Ta szczepionka była jedną z czterech, z którymi rząd premiera Scotta Morrisona zawarł umowę na dostawę dla Australijczyków. Oznacza to, że ten kraj rezygnuje z opcji opracowania własnej szczepionki. Umowa z rządem została rozwiązana 10 grudnia.

Tymczasem szczepionka krajowej produkcji miła być gotowa do użycia w połowie 2021 roku.

W testach wzięło udział ponad 200 osób. Jednak kilku z nich miało dodatnie wyniki testu na obecność wirusa HIV. Szczepionka University of Queensland i CSL wykorzystywała pewien składnik pochodzący z wirusa HIV.

Nie był on w stanie zakażać ludzi ani replikować się, ale mógł spowodować zakłócenia pracy organizmu. Powstawały przeciwciała, które w teście na wywołującego AIDS wirusa HIV, dawały fałszywy wynik dodatni.

Według „Sydney Morning Herald” testowanym ludziom nic nie grozi i pozytywny test HIV nie oznacza zachorowania na AIDS. Podkreślono też, że decyzja o zerwaniu umowy przez rząd wynikała po prostu z „dużej ostrożności”. Nie ma jednak wątpliwości, że tego typu informacje zaufania do szczepionek na koronawirusa nie budują…

Źródło: Sky News/ SMH

4 KOMENTARZE

  1. Widać wyraźnie, że te „szczepionki” to mają być środki depopulacyjne, tylko jeszcze się trochę boją ludzi. Ale po następnym roku koronaterroru już się bać nie będą.

  2. fajnie, jedna firma wrzuca do szczepionki niesprzedane meningokoki, druga niesprzedany lek na hiva, trzecia niedokonczona szczepionke na swinska grype, hulaj dusza, panstwo placi.

  3. Intryguje mnie, dlaczego ten antypolski rząd tak naciska na szczepienie się Polaków na przeziębienie… Każdy z nas średnio na co dzień żyje z co najmniej 5-cioma wirusami na sobie i co? O te wirusy już nikt się nie martwi?
    Jak jest z „obowiązkiem” szczepień w różnych krajach, każdy zainteresowany może sprawdzić w art. pt. „Jak wygląda obowiązek szczepień w różnych krajach?” Na ile jest to pewne – nie wiem.

  4. Szczepionki z Pfizzera i Moderny to prawdopodobnie te same szczepionki, więc inne szczepionki, które faktycznie działają będą przez globalistów uwalane. Może też być tak, ze TRUMP już działa i odstrzeliwuje po kolei all szczepionki na świecie. Te przypadki paraliżu po szczepieniach na świecie nie były wyciągnięte bez powodu. Trump musiał się zgodzić na szczepienia bo by go przed wyborami zjadły media główne, ale jeden z jego synów ma po szczepionkach autyzm więc domyślcie się reszty sami…

Comments are closed.