Braun i Sommer: Międzynarodowy ANTYPOLONIZM w natarciu! Jak Was robią w chanukę!? [VIDEO]

Foto: Tomasz Sommer Extra

W ramach walki z antysemityzmem pomóc ma antypolonizm? Poseł Grzegorz Braun i redaktor naczelny tygodnika „Najwyższy CZAS!” Tomasz Sommer komentują katalog środków walki z antysemityzmem.

Dokument nazwany katalogiem środków do walki z antysemityzmem może wzbudzać kontrowersje. Światowy Kongres Żydów chce, aby dokument został ratyfikowany w Unii Europejskiej.

Do treści dokumentu odnieśli się Tomasz Sommer i poseł Grzegorz Braun.

– Projekt, który wprowadzają (…) witany jest życzliwy przez papieża Franciszka i inne głowy państw. To jest projekt quasi-religijny, projekt głęboko zidealizowany, poddania cenzurze wszystkich i wszystkiego, z kluczowym kryterium dopuszczalności, jakim jest anty-antysemityzm aktywny – wskazał poseł Braun.

Poseł zwrócił uwagę na roboczą definicję antysemityzmu, która jest załącznikiem do Katalogu. Znajdują się też wskazówki jak go zwalczać w sferze nawet gospodarczej.

– Wyłączony ma być każdy, kto by tego nie realizował. Jest tu szeroka skala możliwości – od cenzurowania Ewangelii, po cenzurowanie mediów, przestrzeni akademickiej, aż po opodatkowaniu wszystkich na rzecz walki z antysemityzmem – zauważył poseł.

Np. Chrześcijanie mają zatrudniać Żydów, aby nauczali o antysemityzmie na lekcjach religii. Ponadto na walkę z antysemityzmem ma iść 0,2 proc. PKB i 1 proc. budżetu każdej organizacji.

A ci, którzy nie chcą płacić na anty-antysemityzm z miejsca stają się antysemitami i katalog wskazuje co z nim zrobić.

Źródło: Tomasz Sommer Extra

22 KOMENTARZE

 1. Hola, hola! Niech najpierw ci, którzy tak krzyczą o antysemityzmie udowodnią, że są Semitami. Bo ja wiele widzę ludów zwanych Semitami ale na BW, którym robiony jest holokaust a świat milczy! Na przykład tak Szudrich podstępny anty Polak co robi w kraju Polaków? Nawet w Polsce nie urodził się a we wszystko się wtrąca, jakim prawem? W ogóle co on i jego ziomkowie mają do powiedzenia w Europie? Ani oni Europejczycy ani Semici!

 2. Na szczęście mamy kilku Polaków patriotów, wybitnych intelektualistów, nieustraszonych wojowników: gimnazjalistę ślizgacza Bosaka, licealistę straganiarza Winnickiego, świętego koksika Bączkiewicza czy jak mu tam. Realizują oni bolszewicki model aktywisty partyjnego – nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera. No i praktyka u Giertycha nie zaszkodzi…

  • Posiadać sobie mogą tylko swoje obietnice i bajeczki, którymi zwodzą świat. Któremu rdzennemu Amerykanowi zapłacili i czym za te 99% Ameryki? Kogo jest więcej?… 99% Amerykanów czy 1% żydów? Więc?…

 3. Islam da Żydom radę.
  Chrześcijaństwo jako kult samoumartwiania nie ma szans ale Islam tak.
  Wystarczy pojechać do Francji, Holandii czy do UK i doskonale o widać.

  • tylko ze islam to odnowiona sekta zydowska. nic wiecej. islam to zydowscy chrzescijanie ktorzy wrocili na lono abrahama. tylko grekom zawdziecza jezus swoje przetrwanie. dlatego islam i judeam sie tak nienawidza. ta sama semicka rasa, ta sama religia. nienawidza sie jak dwie kobiety ktore wiedza o sobie wszystko.

  • Jeszcze trochę trzeba poczekać, …odnowi oblicze ziemi..?., Islam nie bierze jeńców, lbtqlsd również się nie ostanie a i feminizm odmieni radykalnie, trochę szkoda kobiet ale cóż, miały swe pięć minut, nie zrobiły nic pozytywnego, krzywdy nie będą miały.
   Jest jeszcze jedna zaleta Islamu, szachada jest wyjątkowo prosta. Kto wie jak będzie?

 4. Braub to świr i antysemita, ale Sommer? Z drogi wolnościowej zszedł na drogę szukającego spisków antysemity. Degrengolada…

 5. Jak się daje-to się kraje ! Żydzi uruchomili projekt -który ma na celu, że cokolwiek powie Żyd jest święte i Żyd zawsze, powtarzam zawsze ma rację. Oczywiście zawsze jest to walka z antysemityzmem. Polityka żydowska skracania smyczy gojom jest realizowana krok po kroku, długoterminowo, cierpliwie i skutecznie.

 6. Nie pieniactwo i wyzwiska – tylko cierpliwe ukazywanie fałszywej tezy „narodu uciśnionego” tzw. katalogu środków jako chęci podporządkowania ustawodawstwa państw europejskich w tym Polskim narzuconym przez Żydów nie równego traktowania obywateli, czyli traktowanie Żydów jako nadludzi.

 7. Slowem – badzmy ostrozni, bo licho nie spi. Oni juz potajemnie obliczaja zyski, pytajac: czy znacie juz straty wlasne, bo jak nie to wam te przedstawimy?

 8. Powinniśmy się spieszyć z tym odsuwaniem PISu od władzy. Nowe wybory, Konfederacja , Polexit i konsolidacja prawicowych prawników. To jedyna szansa .

  • Konfederacja czyli co? Rządy młodych złodziejów, cynicznych nierobów i pasożytów „od żłobka do nagrobka w Partii”

Comments are closed.