Jajka i świńskie łby koło domu Jarosława Kaczyńskiego. Rolnicy są wściekli. „Zostaliśmy zdradzeni” [VIDEO]

Protest rolników koło domu Jarosława Kaczyńskiego/Fot. screen Facebook
Protest rolników koło domu Jarosława Kaczyńskiego/Fot. screen Facebook

W nocy z soboty na niedzielę przed domem Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu odbył się protest rolników z AgroUnii. W jego pobliżu, na ulicy Adama Mickiewicza, wylądowały jajka, ziemniaki, seler i kapusta oraz wieprzowina. Rolnicy wyrażali swój sprzeciw wobec niszczenia rolnictwa.

Nie ma naszej zgody na to, by polskie rolnictwo było niszczone – podkreślał szef AgroUnii Michał Kołodziejczak.

– Dzisiejsze ceny, zawirowania na rynku, brak działań polityków muszą doprowadzać do takich sytuacji, które będą najprawdopodobniej jeszcze częstsze niż do tej pory. Mało kto wie, że jajka rolnicy muszą sprzedawać za 15 gr za sztukę, które w sklepie potrafią kosztować nawet złotówkę. Mało kto wie, że rolnicy nie mają gdzie sprzedawać ziemniaków, kapusty – zwrócił uwagę.

Podkreślał również problemy producentów wołowiny.

Michał Kołodziejczak zaznaczył, że Jarosław Kaczyński „wprowadził szkodliwą ustawę, a po drugie nie troszczy się o rolników”.

– Jutro mają odbywać się strajki, manifestacje. My zaczynamy pierwsi. Zaczynamy równo kilka minut po północy. Będziemy jasno pokazywać, że nam się to nie podoba, że zostaliśmy zostawieni, że zostaliśmy oszukani, zdradzeni. I ciągle czekamy na rozmowę. Od kilku miesięcy czekamy na rozmowę z prezesem, wicepremierem Jarosławem Kaczyńskim i z premierem Morawieckim. Nie chcą nas widzieć, nie chcą widzieć problemu. Zobaczą te wszystkie sytuacje, te wszystkie problemy u siebie pod domami – zapowiedział lider AgroUnii.

Jak podkreślił Kołodziejczak, protest nie jest marnowaniem żywności, ponieważ dzisiaj rolnicy i tak nie mają komu sprzedawać swoich produktów, więc muszą je wyrzucać.

Źródło: Facebook

14 KOMENTARZE

  1. Bo polski chłop to typowy Polak głupi przed jak i po szkodzie. A tak przy okazji to dobrze się im powodzi skoro tyle jedzenia potrafią wyrzucić, widać mają lepsze rzeczy do jedzenia albo sami produkują taki syf jak na zachodzie i nie chcą tego jeść że wolą wyrzucić. Lepiej niech wymyślą lepszy pomysł na protest bo takie marnowanie mnie osobiście odrzuca.

    • Tylko wiesz, jeśli rolnik miał w planach wyhodowania i sprzedania odpowiedniej ilości a tu nagle politycy wdrażają coś co zatrzymuje im sprzedaż tak że się to przeterminuje to właśnie jedynie co można z tym zrobić to wywalić.

  2. pięknie tak trzymać ….tylko jeszcze wytłumaczyć rolnikom jakie podatki płacą w komunie PL i ile płaci podatków tzw miastowy

  3. woda na moj mlyn. pozamykac, rozgonic, a ziemie ja kupie i bede robil ekologiczne jedzenie bez glyfosatu ktore sprzedam. chlopki do fabryk jak nie umia zrobic i sprzedac co produkuja. ja kupuje jajka po 70 groszy od rolnika ktory umie je zrobic i sprzedac. a za kilo zdrowej smacznej swini place 20 zlotych. da sie?

  4. 5-ka dla zwierząt to realizacja wielkiego resetu, polegającego m.in. na likwidacji rolnictwa i rolników i ich własności i wprowadzeniu do obrotu syntetycznych trucizn , zwanych dla niepoznaki sztucznym mięsem, serem, jajkami itp. Oczywiście w gratisie substancje rakotwórcze, depopulacyjne i degenerujące DNA.

  5. Już zaczyna się wyraźnie przebijać bezradność i bezsilność opozycji o zauszników czyli wściekłych macic, Agro-Unii i ich jakże młodego sponsora Georga Sorosa i innych pragnących żeby było jak było

  6. Niszczenie małego i narodowego rolnictwa to jest plan globalistów i nie dotyczy tylko PL. Ich celem jest kompletna kontrola nad całym łańcuchem wytwarzannia i dystrybucji – sztuczne żarcie. Pandemia jest również narzedziem do tego – zwierzęta będą wybijane bo w fabrykach przetwórczych będą pozytywne testy. Pozostałe płody rolne rolnicy nie będą mogli sprzedać na podobnej zasadzie. Głód i nędza.

  7. Temu żoliborskiemu pajacowi powinni wylać kilka ton gnojówki przed wejściem do posesji, bo do środka policja nie pozwoli.Albo ostrzelać gnojówką z armatek jego chałupę. To samo powtórzyć z Morawerem i innymi ministrami tego nierządu.

  8. Patriotyzm gospodarczy powinien być podstawą handlu w Polsce a polskie produkty powinny być z URZĘDU uprzywilejowane jako zasób do pozyskania na polski rynek .

Comments are closed.