Centralny Szpital Psychiatryczny w Sejmie. Tak internauci strollowali posłów

Oto na co wydają posłowie! Te kwoty nie mieszczą się w głowie! Foto: print screen z YouTube/ Radosław Gajda & Natalia Szcześniak
Sejm. Foto: print screen z YouTube/ Radosław Gajda & Natalia Szcześniak

Co ukaże się naszym oczom po wpisaniu w Google Centralny Szpital Psychiatryczny? Okazuje się, że Sejm RP.

Google i jego usługi to system narzędzi połączonych. Ponieważ użytkownicy mogą opisywać i oznaczać różnie miejsca, które następnie wyświetlają się w przeglądarce, to grupa „śmieszków” postanowiła to wykorzystać.

Efektem ich żartu jest nowa lokalizacja Centralnego Szpitalu Psychiatrycznego. Któż mógłby zgadnąć gdzie ów budynek się mieści i jak wygląda.

Otóż po wpisaniu w wyszukiwarce Google „Centralny Szpital Psychiatryczny” pokazuje się budynek Sejmu. Ponadto adres szpitala jest tożsamy z adresem gmachu polskiego parlamentu.

Teraz według informacji Google Maps na Wiejskiej 6 mieści się Centralny Szpital Psychiatryczny. A gmach Sejmu pokazuje się w grafikach Google.

Usługi Google są zwykle przydatne dla użytkowników i małych firm. Pozwalają im być łatwiej dostrzeżonymi u potencjalnych klientów.

Jak widać usługi giganta mają też drugą stronę. A z tej garściami mogą korzystać internetowi żartownisie.

Źródło: Komputer Świat

Prenumerata NCZ! z prezentem

7 KOMENTARZE

  1. Brawo Internauci.
    Tylko czy Wy wiecie, że oprócz ugrupowań pookrągłostołowych w obecnym parlamencie jest jeszcze, pomijane w mediach głównego ścieku, ugrupowanie naprawdę walczące o ten nieszc zęśliwy kraj i mówiące prawdę o tym jak jest.
    Szkoda tylko że 90% ponownie zagłosuje w nadchodzących wyborach parlamentarnych na układ pomagdalekowy!!!.

Comments are closed.