Ustalono tożsamość Polki zamordowanej w Londynie. Jej zwłoki schowane były w walizce

Zdj. ilustr. Policja na miejscu zbrodni. Zdjęcie: EPA/TANNEN MAURY Dostawca: PAP/EPA.
Zdj. ilustr. Policja na miejscu przestępstwa. Zdjęcie: EPA/TANNEN MAURY Dostawca: PAP/EPA.
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Brytyjska policja ustaliła tożsamość kobiety, której zwłoki znaleziono schowane w walizce w londyńskim hostelu. To 41-letnia Polka Joanna Borucka.

Makabrycznego odkrycia dokonał w weekend malarz, który pracował przy odnawianiu budynku hostelu Pay and Sleep w Southall w zachodnim Londynie. W zamkniętym pokoju znalazł walizkę, a w niej wepchnięte zwłoki kobiety.

Sąsiedzi od kilkunastu dni skarżyli się na nieprzyjemny zapach wydobywający się z jednego z pokoi.

Po odkryciu zwłok na miejsce została wezwana policja. Sąsiedzi świadkowie twierdzili, że chodzi o „piękną Polkę”.

– To była piękna kobieta. Miała trochę problemów z piciem, ale nie była jakaś szalona i była cudowną kobietą. Znaleźli ją wepchniętą do walizki. Myśleliśmy, że po prostu wyjechała – mówiła sąsiadka Polki w rozmowie z dziennikiem „The Sun”. Inny ze świadków określił ofiarę jako „piękną Polkę po czterdziestce”.

Londyńska policja poinformowała w komunikacie, że ustalono już tożsamość ofiary. To pochodząca z Polski 41-letnia Joanna Borucka. O tragedii poinformowano już jej krewnych.
Kobieta po raz ostatni widziana była 20 listopada. Media powołując się na świadków twierdzą, że zniknął także partner kobiety

 

 

8 KOMENTARZE

  1. Doby Jezu ,a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie .Niech Dobry Ojciec Niebiański da jej pic z źródła życia wiecznego .

  2. „Piękna” i „po czterdziestce” to tak raczej nie bardzo.
    Piękna to mogła być 20 lat temu. Teraz może być ładna jak na swój wiek co najwyżej. Nie ważne jak mocno ćwiczy, czas i tak robi swoje i ma pewnie setki wad, których nie miała 20 lat temu.

    • mylisz sie, nie znasz takich kobiet ale istnieja. nie mowie ze ona do nich nalezala. sa takie co lepiej wygladaja jak maja 50 niz jak maja 30. w autobusie ich nie spotkasz. polecam bale w dobrych hotelach na zachodzie, albo kasyna.

    • Jestem po pięćdziesiątce i jeszcze by ci szczęka opadła jak byś mnie zobaczył i niejedna 30latka mi nie dorównuje wyglądem i figurą. Jak miałam 40 lat to wyglądałam jak 25latka.

Comments are closed.