Piękny prezent dla Grzegorza Brauna. Ambasador Mosbacher złożyła rezygnację

Była ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Georgette Mosbacher. Foto: PAP
Była ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Georgette Mosbacher. Foto: PAP
Prenumerata Najwyższego Czasu!

Jak podał Polsat News ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher złożyła rezygnację z zajmowanego stanowiska.

Ambasador Mosbacher przekazała informacje o złożeniu rezygnacji podczas rozmowy z dziennikarzem Polsatu Grzegorzem Mikrutą.

Powiedziała, że zrobiła to zgodnie z zasadami wymiany administracji.

Wygląda na to, że poseł Grzegorz Braun dostał piękny prezent pod choinkę. Jego postulat „Mosbacher go home!” właśnie się spełnia.

Ambasador Mosbacher nie zapisała się dobrze w pamięci Polaków.

Mimo, że przekonywała publicznie, że bardzo „kocha Polskę”, to jednak wszyscy zapamiętają ją z panoszenia się w naszym kraju, wywierania wpływu na porządek prawny i różne ministerstwa w celu, jak to mówiła, „obrony” wolności i amerykańskich interesów.

Mosbacher zapowiadała wcześniej, że złoży rezygnację do 20 stycznia.

25 KOMENTARZE

 1. Cóż – ta pani nie rozumiała co to jest „etos dyplomaty” – ale przynajmniej przez to była szczera i pokazywała otwarcie kto tu rządzi :-)

 2. Takich „Mosbacherek . Kaczorów , Tusków , rezydentów Judów , Morawieckich , Błaszczaków czy Niedzielskich sataniści z lóż masońskich maja na pęczki pod wymianę !

  • Brown ma tyle do braun co brązowy do koriczniewo. Wszystkie te słowa oznaczają ten sam kolor tylko że dwa pierwsze w germańskich językach, a dwa drugie w słowiańskich.

 3. Następcą będzie mężczyzna z LGBTQ albo osobnik trans płciowy
  o ile zdążą bo USA coraz bardziej zadłużone, miasta jak Detroit, Camden, Gary, Oakland, Los Angeles … w coraz gorszym stanie, stany jeszcze zjednoczone,
  sprawa Tiffany Dover, szczepionek z efektami ubocznymi …
  no i to co pokazali w Simpsonach na 2021 :)

 4. Nie złożyła rezygnacji stara „czarna wdowo” tylko ją odwołali. Widocznie nowa administracja stwierdziła, że nawet na Polskę (wasala i lizusa USA) jest za głupia. Tak podało FOX i Wall Street Journal.

  • Ej, chyba nie, nie odpowiada raczej „nowej fali” w „równorzędnych stosunkach” polsko-amerykańskich; ale dopóki interesy US w naszej części Europy odpowiadają naszym- oczywiście zgodnie z zasadą ” znaj proporcium Mocium Panie” wszystko jest w miarę OK.

 5. Dzięki tej Pani przynajmniej wiedzieliśmy co jest grane. Miało to dobre strony tylko, że nasze matoły nie umieli wykorzystać bezpośredniej linii do trumpa jaką dysponowała , szkoda 💉

 6. Ci wszyscy nadeslani do nas dyplomaci maja raczej do spelnienia misje kraju ktory reprezentuja. Z natury rzeczy to sa szpiedzy dzialajacy na polecenia rzadow, ktore instaluja ich do wlasnej gry.

Comments are closed.