Korwin-Mikke: Prognoza na 2021. Będzie bardzo źle! A w nowiczoka… nie wierzę! [VIDEO]

Foto: Tomasz Sommer Extra

Janusz Korwin-Mikke przedstawił swoje prognozy na rok 2021. Czy najczarniejszy scenariusz się ziści?

Poseł Janusz Korwin-Mikke z Konfederacji był gościem programu Tomasz Sommer Extra. W rozmowie z dr. Tomaszem Sommerem polityk przedstawił swoje prognozy na przyszły rok.

Najważniejsi ludzie na świecie szykują nam „wielki reset”. Niestety, „nowym wspaniałym światem” ma być utopijna wizja rodem z kultowych dzieł skrajnej lewicy.

A to oznacza m.in. likwidacja prywatnych przedsiębiorstw „autorytarnych”, na rzecz przedsiębiorstw „demokratycznych”. Właścicielem tych drugich mają być „wszyscy”.

– Obawiam się, że rok 2021 demokracja będzie się rozwijać. A musi się rozwijać tak długo, aż upadnie – ocenił Korwin-Mikke.

Zdaniem posła dopiero w kolejnych latach ludzie zupełnie rozczarują się takim ustrojem. Jak wskazał Korwin-Mikke już dziś połowa ludzi jest rozczarowana, a gdy odsetek wzrośnie do 70 proc. to wówczas coś się zmieni.

Odnosząc się do sytuacji w USA Korwin-Mikke przypomniał, że gdy Joe Biden umrze, to jego miejsce zajmie Kamila Harris. A to oznacza triumf skrajnej lewicy.

Poseł wskazał, że Biden będzie chciał zupełnie odwrócić dotychczasową politykę Donalda Trumpa. Według Korwin-Mikkego taktyka Trumpa – tj. osłabianie Chin i utrzymanie dobrych stosunków z Rosją była słuszniejsza.

– To Chiny zawłaszczyły całe morze południowochińskie, to Chiny mają technologię wyższą niż amerykańska – wskazał Korwin-Mikke, dodając, że z drugiej strony Rosja ma jeszcze potęgę atomową. Więc walka z nią jest niebezpieczniejsza dla reszty świata.

Źródło: Tomasz Sommer Extra

12 KOMENTARZE

  • Tak to faktycznie obejmuje Morawieckiego, Niedzielskiego, Dudy i wszystkie służby zaangażowane biernie lub czynnie w spisek i zbrodnię szczepionkową.

  • Fragmenty
   W imieniu Rzeczypospolitej Polskiej PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ podaje do powszechnej wiadomości: W dniu 17 lipca 1998 r. został przyjęty Rzymski Statut Międzynarodowego Trybunału Karnego.
   Niniejszym tworzy się Międzynarodowy Trybunał Karny (zwany dalej „Trybunałem”). Trybunał jest instytucją stałą i jest on władny wykonywać jurysdykcję wobec osób, które dopuściły się najpoważniejszych zbrodni wagi międzynarodowej, wymienionych w niniejszym statucie.

  • Jurysdykcja Trybunału jest ograniczona do najpoważniejszych zbrodni wagi międzynarodowej. Jurysdykcja Trybunału na podstawie niniejszego statutu obejmuje następujące zbrodnie: (a) zbrodnię ludobójstwa;(b) zbrodnie przeciwko ludzkości…Ludobójstwo – Dla celów niniejszego statutu „ludobójstwo” oznacza którykolwiek z następujących czynów, dokonany z zamiarem zniszczenia w całości lub części grupy narodowej, etnicznej, rasowej lub religijnej, takich jak:

  • (a) zabójstwo członków grupy; (b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy; (c) rozmyślne stworzenie dla grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie jej całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego; „eksterminacja” obejmuje celowe stworzenie takich warunków życia, inter alia, pozbawienie dostępu do jedzenia i opieki medycznej, które są obliczone na wyniszczenie części ludności;

  • Odpowiedzialność dowódców i innych przełożonych (ii) tenże dowódca wojskowy lub inna osoba nie podjęła wszystkich niezbędnych i rozsądnych środków będących w jej mocy w celu zapobieżenia lub powstrzymania od popełnienia takich zbrodni albo skierowania sprawy do właściwych organów postępowania karnego;
   Wyłączenie przedawnienia – Zbrodnie objęte jurysdykcją Trybunału nie podlegają przedawnieniu.

 1. SLuchajac tych dwoch panow dochodze d wniosku, ze to sa idioci.

  Sommer czerpie wiadomosci o noviczoku i Nawalnym z TVPGW i tym podobnych wiarygodnych zrodel. Korwin nie rozumie co sie dzieje na swiecie i gdzie sie zapodziala inflacja.

 2. Jesli dla JKM Chiny maja lepsza technologie od Amerykanow, to czemu to Chinczycy wciaz podkradaja rozwiazania z Zachodu, a nie odwrotnie?

  Jesli draznienie Rosji nie ma sensu, bo ma arsenal nuklearny, to jaki ma sens draznienie Chin, ktore tez ten arsenal maja? Logiki brak. Choc zgoda na to, ze przystopowanie Chin to dla Ameryki cel numer jeden.

  Nie wiem ile mozna odrzucac wiare w dowody na bandyckosc kraju, jesli mowa o Rosji. Po raz kolejny JKM wzbudza podejrzenia o bycie na pasku Rosji.

 3. W wyniku rewolucji tyrani/panowie (oficjalnie) stracili władzę na rzecz ludu. Dzięki postępowi technologicznemu nadszedł czas oficjalnego powrotu do systemu feudalnego.
  To jest zaplanowana akcja mająca na celu doprowadzenie do kompletnej demolki naszego życia, bankructwa, głodu i depopulacji.
  Tylko powszechny strajk i usunięcie wszystkich odpowiedzialnych może to zatrzymać.

 4. Po co te wrzaski? Konfederacja to plankton polityczny z poparciem 4%. Jasne?! Ludzie-matoły wierzą, że piramidy wybudowali kosmici. Konfederaci-płaskoziemcy wrzeszczą, że nie chcą się szczepić i najlepsze lekarstwo dla nich to: picie moczu, stawianie baniek, pijawki i lewatywa.

  • …oraz (jak mi tu podpowiada stary uperowiec) najlepszy jest miód pitny, czosnek z mlekiem, miodem i masłem oraz krótkotrwałe siedzenie z gołą dupą w mrowisku i czasami też w pokrzywie… a na przeziębienie: bania (zwana sauną) z chwostaniem się witkami brzozy i obowiązkowo szklanka samogonu.

Comments are closed.