„Groźni przestępcy” zjeżdżali na sankach. Na szczęście interweniowała policja

Zjeżdżanie na sankach. Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay
Zjeżdżanie na sankach. Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay

W Sportowej Dolinie w Bytomiu ok. 100 osób zjeżdżało na sankach – jako, że od 28 grudnia do 17 stycznia obowiązuje „narodowa kwarantanna”, to policjanci interweniowali i powstrzymali tych „groźnych przestępców”.

„Podczas kontroli stoku przy ulicy Blachówka okazało się, że obiekt pozostaje otwarty wbrew przepisom.

Na jego terenie znajdowało się ok. stu osób, które zjeżdżały na sankach, a właściciel sprzedawał bilety wstępu” – informuje policja.

„Przedmiotem kontroli było stosowanie się do obowiązku zakrywania ust i nosa na terenie obiektu. Nie stwierdzono nieprawidłowości w tym zakresie. Stok narciarski, w tym wyciągi, serwis oraz wypożyczalnia nart jest nieczynna. Zjazd na sankach nie jest zakazany żadnym obowiązującym rozporządzeniem” – czytamy na profilu Stok – Sport Dolina – Bytom.

„O stwierdzonych nieprawidłowościach powiadomiono Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną i wszczęto postępowania w sprawach o wykroczenie” – informują policjanci.

Jakie szczęście, że służby bezpieczeństwa czuwają i jesteśmy bezpieczni. Co by było, gdyby pozwolono np. tym dzieciom dalej zjeżdżać na sankach…

Źródło: Policja

16 KOMENTARZE

  1. Nie ma to jak dzielna polińska policja:tu spałują i zagazują demonstrujących wolnościowców i patriotów narodowców,tam z kolei powstrzymają niebezpieczne rodziny z dziećmi zjeżdżającymi na sankach itp. itd.

  2. Policja to przestępcy spisać Pana nadużywającego władze i podać z art.231kk możecie sobie jeździć ile chcecie prawo jest po waszej stronie.

  3. Policjanci co tak postępują nie mają za grosz rozumu. Awansów i tak z tego nie będzie a mundur żeście splamili.
    Odmawiać mandatów i zgłaszać tych „policjantów” do prokuratur. Na razie może nic z tego nie będzie ale ślad w papierach zostanie i będzie można ich za jakiś czas rozliczyć (wywalić z roboty i pozbawić majątku oraz praw obywatelskich dożywotnio.)

  4. Milicja PiS… na straży bezprawia,.zwarta i gotowa do szczepień. 100% + rodziny zaszczepić pod kara 25 lat więzienia.

  5. Uff… całe szczęście że milicja inerweniowala za wczasu… mogło by się okazać że mieli zamiar jeść surowe nietoperze

  6. Trzeba sie za policjantow modlic.Glosno i w kosciele (modlitwa wiernych):Modlmy sie za policjantow,Aby modlili sie za siebie gdyz kazdy kij Ma dwa konce…Wladca

Comments are closed.