HIT ROKU! „Nie smakuje ci jedzenie? To wyp***dalaj!” – taką wiadomość dostali klienci od właściciela restauracji

Zdenerwowana kucharka. Foto: Twitter
Zdenerwowana kucharka. Foto: Twitter
REKLAMA

Z racji zbliżającego się końca 2020 roku przypominamy jeden z najchętniej czytanych w tym roku tekstów pt. „„Nie smakuje ci jedzenie? To wyp***dalaj!” – taką wiadomość dostali klienci od właściciela restauracji”.

Tekst z lutego 2020 roku:

Zaskakujący wpis ukazał się na Facebooku, dość popularnej restauracji „Ratusz”. Tam na profilu lokalu gastronomicznego ukazał się dosadny wpis. „DLA WSZYSTKICH KTÓRYM NIE SMAKUJE NASZE JEDZENIE. NIE PODOBA SIĘ TO WYPIER***LAĆ!!!”.

REKLAMA

Tak otwarte stwierdzenie, że osoby o innym guście kulinarnym niż dana restauracja zszokował mieszkańców Przeworska na Podkarpaciu. Na szczęście okazało się, że było to włamanie na konto.

Wulgarny wpis pojawił się na portalu społecznościowym pizzerii przy ul. Łańcuckiej. Czytamy tam, że jak komuś nie smakuje to niech idzie gdzieś indziej.

„DLA WSZYSTKICH KTÓRYM NIE SMAKUJE NASZE JEDZENIE. NIE PODOBA SIĘ TO WYPIER***LAĆ!!!”

Pod tak bezpośrednim tekstem, było wiele pozytywnych wypowiedzi. Dlatego wpis zyskał dużą popularność. Co ciekawe odezwał się nawet Kabaret Młodych Panów, który napisał:

– Haha, Państwo to biją nawet nasze poczucie humoru na głowę :D

Na szczęście okazało się, że konto zhakowano. Dlatego zaraz napisano przeprosiny.

– Na naszej stronie kilka godzin temu pojawił się niecenzuralna wiadomość. Informujemy, że nie jest to nasz post. Konto zostało zhakowane – informuje właściciel lokalu.

Czy konto shakowano czy nie, wiadomo jedno – w tej sytuacji szybkie przeprosiny to dobry pomysł.

REKLAMA