Jeden z niewielu normalnych Sylwestrów na świecie. Tak przywitano nowy rok w Nowej Zelandii [VIDEO]

Nowy Rok 2021 w Nowej Zelandii/Fot. Twitter
Nowy Rok 2021 w Nowej Zelandii/Fot. Twitter
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Tłumy Nowozelandczyków zebrały się, by wspólnie pożegnać pamiętny rok 2020. Mimo domniemanej pandemii morderczego koronawirusa nie było maseczek i dystansu społecznego. Była za to „stara” normalność i fajerwerki.

W sieci pojawiły się pierwsze filmy i zdjęcia z sylwestra w Nowej Zelandii, która wymieniła już kalendarze.

Mieszkańcy mogli bez przeszkód (koronarestrykcji) świętować nadejście nowego roku.

Nowozelandczycy tłumnie zebrali się, by podziwiać pokazy fajerwerków i cieszyć się zmianą daty. Było jak co roku – wielkie odliczanie, pokazy sztucznych ogni i radość.

Tym razem jednak nie wszędzie jest to tak oczywiste.

Z powodu mniemanej pandemii zarówno Polacy, jak i obywatele wielu innych państw, będą musieli świętować w cieniu koronarestrykcji.

Źródła: Twitter/nczas.com

6 KOMENTARZE

  1. Trochę za późno propagować jakąś akcję ale myślę, że i u nas znajdą się odważni do normalnego celebrowania Nowego Roku. Może nie będzie to na taką skalę ale każdy przejaw spontanicznej niezniewolonej radości jest ważny. Nie sztuka celebrować tam gdzie wolno, sztuką jest zrobić to na przekór wszystkiemu. Wszystkiego dobrego dla ludzi o odważnych sercach w Nowym Roku.

  2. Wszystkim internautom życzę mądrości i byście w Nowym Roku pamiętali, że aby wszystkie następne dni, które przed nami miały znaczenie i doprowadziły nas do celu należy zapomnieć dwie rzeczy: pomoc, jaką udzieliliśmy innym i krzywdę, którą doznaliśmy od innych. Ponadto powinnyśmy pamiętać dwie rzeczy: pomoc, jakiej inni nam udzielili i krzywdę, którą wyrządziliśmy innym. Wówczas nie będzie w nas pychy, zazdrości, zawiści, wrogości.Bądźmy dla siebie wyrozumiali i szanujmy poglądy innych.

Comments are closed.