Koszmarna przepowiednia Ojca Pio! „Zwisać będą martwe, zwęglone twarze”

Ojciec Pio. Wybuch bomby atomowej. Foto: wikimedia. pixabay
Ojciec Pio. Wybuch bomby atomowej. Foto: wikimedia. pixabay

Ojciec Pio to jeden z najbardziej znanych wizjonerów w historii Kościoła. Święty przepowiedział III wojnę światową. Jego wizja jest bardzo mroczna! Co z Polską?

Ojciec Pio, słynny włoski zakonnik, który dokonał kilku cudów w swoim życiu. Co więcej znany był również z przepowiadania przyszłości.

Duchowny przepowiedział również wybuch III wojny światowej. Ojciec Pio stwierdził, że konflikt miałby wybuchnąć nocą na południu Europy.

Całej ludzkości grozi niebezpieczeństwo. Niebo czekało długo i ostrzegało, ale ludzie się tym nie przejmują. Gdy będzie za późno, wyłoni się duży głaz z nocnej mgły. Nocą nagle, bez wypowiedzenia, rozpocznie się wojna. Z południa przylecą czarne i szare ptaki z taką potęgą, że zmienią widok nieba i ziemi – taką wizję za życia miał o. Pio.

Czołgi będą miażdżyć domy z ludźmi, z których zwisać będą martwe, zwęglone twarze – mówił duchowny.

Według jego przepowiedni, podczas III wojny światowej zginie dużo więcej ludzi niż to miało miejsce podczas I i II Wojny Światowej!

Wskutek powodzi znikną wsie i miasta. Kto spojrzy w kierunku zniszczeń wojennych, umrze, bo jego serce nie wytrzyma tak straszliwych widoków. W jedną noc zginie więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen światowych – opowiadał ojciec Pio.

Źródło: Super Express

9 KOMENTARZE

 1. To wszystko ma pewnie zwiazek z miloscia boza i dobra wola wszechmogacego. Ja to juz dawno zrozumialem, jak grom z jasnego nieba walnal z taka sila, ze az mi sie wszystkie anioly w niebie pojawily. Oczywiscie wszystkie byly niepokalane.

  • Myślisz tak, bo twój ciasny rozumek nie pojmuje jednej rzeczy.
   To wszystko ma związek z WOLNĄ WOLĄ, jaką dał człowiekowi Wszechmogący. Tylko tyle i aż tyle. Wolna wola oznacza: róbta co chceta, ja się nie wpi…lam.
   No i robią co chcą.

 2. ale kto za atakuje z południa? ,nie ma tam tak mocnego państwa ,chyba że afryka się zjednoczy,ale czy to im się opłaci?,

 3. Jeśli potraktować tę przepowiednię poważnie, to mówi ona o ataku bronią jądrową, być może zmasowanym. Miejmy nadzieję, że jednak się nie wypełni.

Comments are closed.