32-latka hospitalizowana tuż po przyjęciu szczepionki Pfizera. Władze badają sprawę

Szczepionka oraz oddział intensywnej terapii - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Christian Emmer/Wikimedia, autor: Ad Meskens
Czarny tydzień w sklep-niezalezna.pl
Czarny tydzień w sklep-niezalezna.pl

Władze Meksyku podały, że badają przypadek 32-letniej doktor, która została hospitalizowana po otrzymaniu szczepionki Pfizer-BioNTech COVID-19. Informację tę podał Reuters.

Doktor, której danych nie podano do wiadomości publicznej, została przyjęta na oddział intensywnej terapii szpitala publicznego w północnym stanie Nuevo Leon po wystąpieniu napadów padaczkowych, trudności w oddychaniu i wysypki skórnej.

Wstępna diagnoza to zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego – podało Ministerstwo Zdrowia. Jak dodano doktor miała w przeszłości reakcje alergiczne na antybiotyki – sulfametoksazol i trimetoprim.

Jak podkreślono nie ma dowodów na to, że szczepionka była przyczyną zapalenia mózgu i rdzenia kręgowego. Również badania kliniczne nie wykazały, aby szczepionka powodowała zapalenia mózgu i rdzenia kręgowego.

Jak podał Reuters próbowali skontaktować bezpośrednio z firmą Pfizer-BioNTech z prośbą o komentarz, jednak ta sztuka się nie udała. Szczepienia w Meksyku, przy użyciu preparatu ww firmy, rozpoczęły się 24 grudnia.

Same fakty o szczepionce Pfizera. Pokazujemy możliwe efekty uboczne [TABELA]

16 KOMENTARZE

 1. Miala reakcje alergiczne, Ale pomimo to i tak sie szczepila wiedzac ze sa przeciwskazania. Ale oczywoscie to noe przez szczepionke.. tak jej sie z emocji stało… ciekawe jak dlugo tak będą oglupiac ludzi.. a może samych siebie

  • Druga dawka po 21 dniach.
   Będzie eksplozja zachorowań i zgonów.
   Starzy będą umierać, ale nie przez szczepionkę, ale ze „starości”. Reszta będzie umierać, ale nie będzie „dowodów” na związek z szczepionką. Wszystko zwalą na wirusa – ZMUTOWANEGO, albo choroby towarzyszące.

 2. A u nas zgodnie z planem Wielkiego RESETU: średnia klasa idzie pod nóż i się szczepi na ochotnika. Janda i Seweryn już po porodach ale maria jeszcze mogła coś. Do dziś.

 3. Nic sie nie stalo! Nic sie nie stalo! Nic sie nie stalo! brakuje okrzykow celebrytow. To nie jest zwiazane ze szczepionka, po prostu tak sobie dostala zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego. Moze pajak ja ukasil albo ze starosci :-) Wiecej kalek zostanie po szczepionce niz tych prawdziwych ofiar covida.

 4. Nie Szczepmy się i BASTA !!! Im mniej się zaszczepi tym mniejsza będzie presja tych półgłowych zaszczepionych… Za wszelką cenę odwieść wszystkich od szczepień!!! AMEN.

 5. Od teraz odwracamy kota ogonem i wracamy do zapomnianych chorób. Jak niedawno nikt nie chorował, umieral na co innego niż wraży wirus to teraz nikt nie choruje i umiera z powodu niesprawdzonej „szczepionki” tylko z przyczyn innych. I naiwniacy to łykna.

 6. Poszukaj wideo z świadectwem pielęgniarki Kelly Lou Mitchell z Nashville, po szczepionce sparaliżowana jedna strona twarzy (tzw Bell’s palsy).
  To może wyjaśniać dlaczego nakazują ludziom nosić maski – aby nie było tego widać.

 7. CDC / USA: osoby, które miały w przeszłości ciężkie reakcje alergiczne na którykolwiek składnik szczepionek Pfizer-BioNTech lub Moderna,
  nie powinny otrzymywać szczepionki, a osoby, które mają ciężką reakcję alergiczną po pierwszej dawce, nie powinny otrzymywać drugiej.

 8. Głupia ta Pani doktor czy jak? Skoro wiedziała, że w przeszłości miała silne reakcje alergiczne, to po co to zrobiła? Na pokaz czy jednak jej kazano? Zaszczep się, albo wylądujesz w przychodni w jakimś Juarez.

Comments are closed.