Nocna strzelanina w Bordeaux. Zabity nastolatek, czterech rannych [WIDEO]

Strzelanina w Bordeaux Fot. screen Twitter

Tuż przed północą w nocy z soboty na niedzielę 3 stycznia w dzielnicy Aubiers w Bordeaux miała miejsce strzelanina. Jedna z ofiar, 16-letni chłopiec zmarł wkrótce po przewiezieniu do szpitala.

Dwóch innych jest hospitalizowanych, a dwaj kolejni zostali lekko ranni i po opatrzeniu odesłani do domu.

Okoliczności strzelaniny są wciąż niejasne. Informację podała AFP. Wiadomo, że w dzielnicy Aubiers doszło do wielu incydentów także podczas nocy sylwestrowej.

W tej „wrażliwej” dzielnicy leżącej na północy Bordeaux podpalono około trzydziestu samochodów i budynek poczty. Nie można wykluczyć, że „rozbawieni” młodociani mieszkańcy po prostu nadal świętowali Sylwestra.

Bordeaux w ostatnim czasie znacznie wzrosła przestępczość. Od jesieni dochodziło do licznych ataków nożowników, nawet w centrum miasta. Przypisywano to działalności band małoletnich migrantów.

Inna wersja to porachunki handlarzy narkotyków. Moment strzelaniny zarejestrowali internauci. Na filmie wyraźnie słychać przerażenie mieszkańców blokowiska.

4 KOMENTARZE

  1. Myślę, że chaos we Francji jest w interesie Niemiec. Przy rządach Macrona jest to dziecinnie łatwe.Gdy osłabią dokumentnie swojego koalicjanta wysforują się na niepodważalnego lidera. I cała Europa będzie pod butem niemieckim bez jednego wystrzału. Należało słuchać Churchilla..

Comments are closed.