THE BEST OF 2020: Michalkiewicz o Cejrowskim, Sakiewiczu i banksterach [VIDEO]

Foto: Tomasz Sommer Extra

Przypominamy najlepsze wystąpienia cenionego felietonisty Stanisława Michalkiewicza. Co Michalkiewicz uważa o Wojciechu Cejrowskim, akolitach PiS i banksterach?

Stanisław Michalkiewicz jest jednym z najstarszych autorów „Najwyższego Czasu!” i popularyzatorów idei wolnościowych w Polsce. Jego wideoblogi są jednymi z najchętniej oglądanych w sieci.

Michalkiewicz w ostatnich miesiącach kilkukrotnie był gościem naszej telewizji. Dziś przypominamy jego najlepsze wystąpienia.

„Sądzę, że w oczach naczelnika państwa i jego pretorianów Konfederacja może uchodzić za największe zagrożenie, dlatego, że jeżeliby się umocniła, zagroziłaby i to w sposób skuteczny, monopolowi PiS na prawą stronę sceny politycznej. Gdyby Jarosław Kaczyński się „przeziębił” i gdyby PiS nie przetrzymało tego eksperymentu, to bardzo szybko (Konfederacja – red.) by zmarginalizowała Prawo i Sprawiedliwość o ile w ogóle PiS jeszcze by na scenie politycznej pozostało” – mówił Stanisław Michalkiewicz w odpowiedzi na utyskiwania Tomasza Sakiewicza o tym, że Konfederacja jest sojusznikiem Platformy Obywatelskiej.

„Lubię Wojciecha Cejrowskiego, ale na jego opiniach we wszystkich możliwych sprawach to bym jednak nie polegał” – ocenił z kolei zarzuty Cejrowskiego, który zaatakował Janusza Korwin-Mikkego za rzekomo prorosyjskie ciągoty.

Ponadto Stanisław Michalkiewicz już w połowie 2020 roku zauważył, że czas POPiS-u się kończy. PO już się „nachapała” władzą i zużyła, część uciekła do PiS, a pozostali nie mają alternatywnych rozwiązań dla socjalistów z PiS.

Źródło: Tomasz Sommer Extra

6 KOMENTARZE

  1. Ale p. Michalkiewicz w jednym się myli – nazywając PiS „prawicą” – odkąd to socjaliści /no narodowi przynajmniej/ są prawicą ???

    • Toć Michalkiewicz od lat twierdzi, że PiS to ugrupowanie etatystyczne, a nawet socjalistyczne. Jak najbardziej prawdziwe stwierdzenie, że to ugrupowanie osiągnęło i pragnie utrzymać monopol na prawą stronę sceny politycznej nie oznacza uznawania PiS-u za prawicę. Jedynie może oznaczać smutną konstatację, że prawicy już w Polsce praktycznie nie ma, a jej resztki pozostają w stanie kompletnej konfuzji.

  2. Tak jest panie Michalkiewicz i Kulesza z Bosakiem i Mentzem przejmują władzę w Polsce po rozpadzie PiS. Tobie Stasiu chyba na dekiel się rzuciło. Toż tych gamoni, pętaków, pasożytów od żłóbka do nagrobka w partii, czyli zasrańców z Konfederacji nawet płaczliwy szmondak Hołownia bije na głowę.

    • Z korwinowskiej gimbazy nie wymieniony został Sośnierz – pisowski kret, Jacek Wilk-kodziarka wtyka i jeszcze kilku innych młodych darmozjadów, chcących się załapać na darmową wyżerkę.

  3. A kto z Konfederacji miałby być liderem poważnej partii na Prawicy? Szurnięty Korwin ? Dziadyga nigdy nie przekroczy 4% poparcia…tak jest, było i będzie. Bosak-pływak, co to nie wie czy popierać PO czy PiS? A może Berkowicz z Mentzem? Oni lepiej kasy opróżniają niż Kwinto. O…Braun bogoojczyźniany z Dziamborem po Szkole Gotowania na Gazie. Świętobliwa chałtura. Oj szutnik z pana Stanisława, szutnik.

Comments are closed.