Cyrk trwa. Przylot kolejnej partii szczepionek relacjonowany niczym wizyta papieża

Alicja Jakubowska, hiena, śmiech Źródło: KPRM/Adam Guz, Pixabay, collage
Alicja Jakubowska, hiena, śmiech Źródło: KPRM/Adam Guz, Pixabay, collage
Prenumerata NCZ! z prezentem

„Do Polski przyleciała kolejna partia szczepionek” – informują największe portale informacyjne w Polsce. Wiadomość ta jest tak nagłaśniana, jakby traktowała o wydarzeniu co najmniej przełomowym.

– Szczepionki przyleciały do Polski o 6.40 – powiedział w poniedziałek prezes Agencji Rezerw Materiałowych Michał Kuczmierowski. Dodał, że w ciągu 0,5 godz. – 1 godz. wyjadą z warszawskiego lotniska do magazynu ARM. – Tam szczepionki będą czekały na dostawy do hurtowni farmaceutycznych, a później do szpitali – mówił.

Można się spodziewać, że znów każdy ruch ciężarówek ze szczepionkami będzie śledzony przez media.

To show ma jeden cel – spopularyzować szczepienia. Niestety rządzący i dziennikarze nie widzą, że ten kabaret jest zwyczajnie śmieszny.

Przejazdy samochodów ze szczepionkami są relacjonowane co najmniej tak, jak przejazdy papamobile.

Lądowanie, rozwóz do szpitali – tym będą żyły dziś media w całej Polsce. Władzy to oczywiście na rękę. Covid, obok aborcji, stał się kolejnym odwracaczem uwagi od poczynań rządu.

Źródło: PAP, nczas.com

10 KOMENTARZE

  1. Jest prosta prawda, z którą muszą się zmierzyć wszyscy patriotyczni Polacy – walczymy teraz albo będziemy żyć jako niewolnicy „Nowego Porządku Świata”

  2. Dokładnie cyrk. A jeszcze lepszy odprawiają aktorzy i celebryci którzy skaczą sobie do gardeł przez te szczepionki jak dzieci w przedszkolu. To dopiero pokazuje jaka degeneracja społeczna i moralna nastąpiła wśród tych środowisk gdzie jeden drugiemu zazdrości bycia zaszczepionym poza kolejnością. No i to wszystko zaledwie tydzień po świętach, a opłatkiem to się pewnie łamali.

  3. „To show ma jeden cel – spopularyzować szczepienia.”

    Z cala pewnoscia.
    Ale ja chcialbym wiedziec, jakiego rodzaju gramatycznego jest „show?” I dlaczrgo? „U nas w redakcji tak sie pisze” mnie nie zadawala.

  4. Teraz będą to gówno rozwodzić tirem z reklamą parówek? I jeszcze glopkowata ochrona powinna biec obok tego tira z reklamą parówek tak jak czlapia koło hamerykanckego prezydenta bo jak już to na całość pokaz dla glupkow.

  5. Cyrk trwa. Mi z kolei to przypomniało: „statek z cytrusami wpłynął do Szczecina”, choć rzeczywiście, może analogii z wizytą superVIPa (papież, prez USA, kancl Niemiec, z GB – raczej królowa niż premier, no i z Izrela to chyba różnie – zależy czy coś miałoby eksponowane a coś nie) jest chyba więcej.

Comments are closed.