Michalkiewicz: To USTAWKA! Janda zagrała jak jej Pfizer i Morawiecki kazali! [VIDEO]

Michalkiewicz: To USTAWKA! Janda zagrała jak jej Pfizer i Morawiecki kazali!
Michalkiewicz: To USTAWKA! Janda zagrała jak jej Pfizer i Morawiecki kazali!

Pierwszym gościem Tomasza Sommera w Nowym Roku był publicysta Stanisław Michalkiewicz. Panowie długo dyskutowali o akcji szczepienia celebrytów poza kolejnością.

– Moim zdaniem to jest ustawka w ramach propagowania szczepionek – stwierdził Stanisław Michalkiewicz.

– To jest trochę tak jak to Sławomir Mrożek napisał w takim opowiadaniu o półpancerzach praktycznych. Nie można było ich sprzedać, bo po co komu? No ale to zrobiono propagandę, że brakuje na rynku itd. Tutaj jest dokładnie taki sam schemat – dodał.

– Podobnie było za komuny. Zawsze przed świętami Bożego Narodzenia, albo Wielkiej Nocy ogłaszany był komunikat, że już tam płynie statek z pomarańczami i cytrynami, ale że gospodarka była planowana to statek się spóźniał. To je później widłami ściągało te pomarańcze i nadawały się na produkcję soku – opowiadał dalej.

– Niezależnie od tego, że jest propaganda nachalna, to musi i być propaganda subtelniejsza. Kto się lepiej nadaje do tych rzeczy, jak nie pani Krystyna? – pytał gość Sommera.

Cała rozmowa poniżej:

22 KOMENTARZE

  • gdzie Ty widzisz złość? zobacz ten wesoły błysk w oczach p. Michalkiewicza. Kiedyś jeden sprzedawca – akwizytor łaził po wsi i sprzedawał obrazy pt. „jeleń na rykowisku”.Straszny chłam. gospodarz nie chciał kupić obrazu do momentu, gdy sprzedający poinformował w tajemnicy, że sąsiad już kupił. Po 3ch dniach cała wieś miała Jelenia w chałupie.

 1. rzec by można że to najlepiej odegrana rola w życiu Krystyny i co prawda oscara za to nie dostanie ale subwencję na jej teatry to już jak najbardziej

 2. Żadnej ustawki z durnowatą i chamowatą Jandą nie było. Po prostu pisiory podpuścili „narwaną Kryśkę”, która ich jebutała na każdym kroku i ta durna pinda dała się wmanewrować w szczepienie.

 3. Kasę dostała od Glińskiego, dostała, więc trzeba pracować . W Polsce jak widać niema nic za darmo.Każdy prawdopodobnie z nich, albo pośrednio , albo bezpośrednio czerpie profity. Ja tez się nie dam nabrać, chociaż pan Michalkiewicz jest dla mnie obcym.

 4. Od razu tak wnioskowałam jak tylko ruszyli z tą akcją, jednak ludzi mają za debili, żr yo w całości łykną i na wyścogi polecą po preparaty

 5. Znaczy według Michlakiewicza to PiS winny, że Jadna i jej POdobni z branży aktorskiej zostali zaszczepieni poza kolejką? Ale przecież Janda i ci zaszczepieni nienawidzą PiS. Niby PiS dawałby im przywilej szczepieniowy za tę nienawiść? Gdzie dowody, że to prawda, że PiS to zrobił, Michlakiewicz?

  • Dowody? Dowodem są dotacje do teatrów i innych przedsięwzięć tych osób. Niby z tej nienawiści wzięli miliony od ministerstwa? PiS zapłacił to i zagrali. I to nie był żaden „przywilej” tylko deal.
   A dla Ciebie to pan Michalkiewicz. Chyba nie byłby na „ty” z kimś kto ma taki nick.

 6. Ze niby Janda znana z tego, ze chapie nasza kase na swoje prywatne teatrzyki czujac, ze na nia sra* (bo, ze costam kiedys zagrala to juz nikt nie pamieta) to ma byc ta subtelniejsza propaganda? To ja sie boje zapytac ktora jest malo subtelna :)

 7. Nic nie wiem by dotarły szczepionki do Polski. Już był ten planowany cyrk z pompą, witający szczepionki na wzór cyrku z maseczkami czy respiratorami? Chyba nie (nie wiem, nie mam telewizora). Jeżeli nie, to co wstrzyknięto celebrytom? Końcówkę terminu na pneumokoki? A może już przeterminowane, bo taniej niż utylizacja..

 8. Michalkiewicz cierpi na paranoję spiskowych teorii. Dla niego nic nie dzieje się bez przyczyny. Takie tam pyrdum-dyrdum, husia-siusia.

 9. Kazdego kto uzywa terminow „spiskowa teoria”, „plaskoziemcy”, „foliarze”, „antyszczepionkowcy” pytam, czy wie, kto te terminy wymyslil i w jakim celu. Karpik. Dyskusji na argumenty nie ma. Czyste emocje. Nie da sie przekonac do racji, bo fakty vs emocje zawsze przegrywaja. „Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” – Mark Twain

 10. Cóż, niezależnie od StM, zanim to przeczytałem, wpadłem 2 dni temu na to samo – nie wiem czy to dobrze czy źle, ale tak jest. Zacytuję siebie:
  Pseudoafera z tzw. zaszczepieniem jakichś aktorów „poza kolejką” = malowanie płotu przez Tomka Sawyera.
  Inscenizacja, by uciążliwą, niepopularną, odstręczającą, a przynajmniej niepociągającą sporo osób czynność/sytuację (czyli owe „szczepienie”, względnie właśnie malowanie), przedstawić jako całkiem niemroczny przedmiot pożądania….

Comments are closed.