LIST katolików do rządu i prezydenta. „Wyrzekamy się szczepionek przeciwnych prawu Bożemu”

Szczepionka przeciwko koronawirusowi na tacy.
Szczepionka przeciwko koronawirusowi podana na tacy. (Fot. PAP/PA)

Grupa katolików napisała list do rządu, prezydenta i Episkopatu ws. szczepionek. „GW” podaje, że list mógł powstać z inspiracji przemowami księdza Romana Kneblewskiego.

– Zgubne skutki takiego paskudztwa (wytworu inżynierii genetycznej) mogą się okazać po miesiącach lub po latach – pisze ks. Kneblewski na swoim profilu na Facebooku. – Przeraża naiwność potencjalnych ofiar. Toteż miłość bliźniego przynagla nas, aby ostrzegać – zaznacza kapłan.

Roman Kneblewski to „kapelan narodowców”. Duchowny od dłuższego czasu opowiada się przeciw szczepionkom i stoi w opozycji do kościelnego mainstreamu.

„Gazeta Wyborcza” próbuje wyśmiać list katolików i zrobić z osób wierzących przeciwników nauki. Osobom podpisanym pod listem przeciw szczepieniom nie chodzi jednak ani o chipy w szczepionkach, ani o to, że miałby powodować autyzm lub jakieś mutacje (to popularne teorie spiskowe).

Chodzi o wykorzystywane w produkcji szczepionek linie komórkowe abortowanych dzieci.

„My katolicy – Polacy, synowie i córki Rzeczypospolitej Polskiej wyznajemy wiarę w Boga Ojca Wszechmogącego, który jest Panem naszego zdrowia i życia, doczesnego i wiecznego. Wierzymy w Boga Ojca Wszechmogącego, który jest Stworzycielem nieba i ziemi, od którego zależy nasz byt. Wierzymy w Jezusa Chrystusa Syna Jego Jedynego, Pana naszego, któremu poddajemy całkowite panowanie nad naszą wolą, umysłem, sercem, naszymi ciałami i duszami. Wierzymy w Ducha Św. i wyrzekamy się na zawsze, całkowicie i nieodwołalnie wszystkiego, co sprzeciwia się prawu Bożemu i ma choćby pozór zła” – piszą katolicy.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”

17 KOMENTARZE

 1. Konfederacja-wyrzekamy sie imigrantow!!
  i zawieramy sojusz z lewackim PSL-em wysuwajac kabdydature miloscika i zwolennika imigrantow w Polsce – Gwiazdowskiego!!!!

  • Jesteś antypolską, lewacką sprzedajną gnidą i prostytuujesz się za srebrniki Sorosa. Nie wiesz co to godność, honor, sumienie. Nie jesteś ani Polakiem, ani prawicowcem ani nie zasługujesz na miano człowieka. Jesteś wszą.

 2. Akurat autyzm jako NOP nie jest teorią spiskową tylko całkiem niespiskowym faktem. Co do mutacji po szczepionce mRNA nie mozna wykluczyć, o tych mechanizmach na poziomie molekularnym nauka wbrew twierdzeniom „ekspertów” nadal wie niewiele. Najbardziej prawdopodobne są choroby autoimmunologiczne, bezpłodnośc i ADE (antibody-dependent enhancment) czyli paradoksalnie cieższy przebieg choroby po szczepieniu.

  • Otoz to.
   Natomiast zajzajer zrobiony przez Astra Zeneca manipuluje DNA, wiec jak najbardziej moze (bedzie) dziedziczny i moze (bedzie) prowadzic do mutacji.

   A „teorii spiskowuch” nigdy nie bylo i nie ma.

 3. Trzeba jeszcze pokropić Morawitza wodą święconą, może zwieje jak muzułmanie z granicy greckiej wiadomo czym skropieni

 4. Szczepionka Ffieza zawiera w sobie klonowane komórki zabitego przez aborcje białego dziecka. O to t chodzi ! Skład szczepionki każdy może sobie znaleźć. Bye !

Comments are closed.