Wieści z frontu walki z wirusem. Prof. Simon dostanie medal m.in. za słowa o „holokauście”

Prof. Krzysztof Simon. / foto: PAP
Prof. Krzysztof Simon. / foto: PAP
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Ordynator oddziału zakaźnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu otrzyma w styczniu medal. Prof. Krzysztof Simon, znany ze straszenia morderczym wirusem, zostanie uhonorowany medalem 75-lecia misji Jana Karskiego. Uzasadnienie zdumiewa.

Towarzystwo Jana Karskiego, argumentując decyzję o przyznaniu medalu 75-lecia misji Jana Karskiego wojewódzkiemu konsultantowi w dziedzinie chorób zakaźnych orzekło, że jego głos jest dla wszystkich zrozumiały.

„Jest to głos mocny, często wstrząsający, ale wnoszący w sytuację walki ze śmiertelnym wrogiem nie tylko wiedzę medyczną, ale również ład moralny” – czytamy.

Dalej jest już tylko bardziej groteskowo. Działalność prof. Simona przypomina bowiem Towarzystwu Jana Karskiego misję jego patrona podczas II wojny światowej.

„Znamienna wypowiedź profesora: «Przecież mamy do czynienia z epidemicznym Holocaustem, idziemy na zwarcie ze śmiercią. Niestety, na razie takich dobitnych działań nie widzę» – brzmi podobnie do dramatycznych apeli patrona tego Medalu sprzed siedemdziesięciu pięciu z górą lat” – dodano.

Medale 75-lecia misji Jana Karskiego wybito w 30 egzemplarzach. Jako pierwszy otrzymał go papież Franciszek. Medale dostali także prezydenci Polski, USA i Izraela – Andrzej Duda, Donald Trump i Reuven Riwlin.

Uhonorowano nim także m.in. kard. Stanisława Dziwisza, kard. Kazimierza Nycza i bpa Tadeusza Pieronka.

Źródło: rp.pl

15 KOMENTARZE

  1. Ten Pan trafi w końcu do Lublińca na oddział. On bredzi i nakręca się coraz bardziej i cholera gdzie nie kliknę to wyskakuje Simson :-)

  2. Prof. dr hab. Krzysztof Simon – konsultacje i wykłady sponsorowane od AbbVie, Gilead i Merck, konsultacje od.Alfa‐Wassermann, Novartis, Lilly, and Bayer oraz fundusze na badania od AbbVie, Allergan, Bayer, EISAI, Gilead, Intercept, and Pfizer.

  3. Tacy są najgorsi.
    Tytuł profesorski, liczne eksponowane stanowiska, doradca szefa rządu i ludzie mu wierzą, a tak naprawdę to sprzedajna kanalia. Przez takich jak on umierają dziesiątki tysięcy Polaków, nie na covid, który jest mniej grożny niż sezonowa grypa, tylko na wszelkie inne choroby nieleczone bo rządzący dostali polecenie zablokowania służby zdrowia. Masz się zaszczepić bo NWO Ci każe.

  4. Bawcie się tak dalej. Aż do rodzin wszystkich ZAMORDOWANYCH, tj. osób które, nieotrzymały na czas pomocy medycznej, z powodu restrykcji, oraz osób które zmarły na COVID dotrze, że były skuteczne leki jak ANANTADYNA, co skrzętnie to ukrywaliści. Dr Bodnar od marca/kwietnia słął do wszystkich możliwych instytucji informację że Amantadyna daje doskonałe rezultaty w walce z chorobą. A wy to ukrywaliście, po co, żeby nie psuć szczepionką imienia „jedynego zbawiciela narodu i świata”

Comments are closed.