Brutalne zabójstwo 25-latki. Domniemany sprawca odnaleziony martwy

Mężczyzna poszukiwany ws. zabójstwa 25-latki.
Mężczyzna poszukiwany ws. zabójstwa 25-latki. KPP Żary

27-latek poszukiwany ws. zabójstwa młodej kobiety w Sieniawie Żarskiej (Lubuskie) nie żyje. Policja odnalazła jego zwłoki w lesie w woj. dolnośląskim. Prawdopodobnie odebrał sobie życie przez powieszenie się.

Jak zaznaczył rzecznik, przyczynę zgonu mężczyzny ma ustalić sekcja zwłok.

Wojciech P. był poszukiwany od 4 stycznia br. Prokuratura i policja wydały komunikat z jego danymi osobowymi i rysopisem.

Mężczyzna był podejrzewany o zabicie swojej byłej partnerki – 25-latki z Sieniawy Żarskiej. On też był mieszkańcem tej miejscowości.

Ciało młodej kobiety znaleziono w jej mieszkaniu w nocy z 3/4 stycznia br. Do mieszkania siłowo weszli policjanci i strażacy zaalarmowani przez rodzinę pokrzywdzonej, którzy nie mieli z nią kontaktu. Kobieta leżała w łazience, miała rany na szyi.

Sekcja zwłok wykazała, że 25-latka zmarła śmiercią nagłą, a jej zgon był wynikiem wykrwawienia spowodowanego ranami ciętymi zadanymi w okolice szyi.

Śledczy ustalili, że związek ze zbrodnią może mieć Wojciech P., który był konkubentem zamordowanej. Od razu ruszyły jego poszukiwania, które zakończyły się w środę odnalezieniem zwłok mężczyzny.

Śledztwo ws. zabójstwa 25-latki nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Żarach.

3 KOMENTARZE

  1. Masę błędów gramatycznych. A tego mężczyznę powiesili on się sam nie powiesił. Mało tego odrazu wina nieżyjącego bez dochodzenia ,bez żadnego zbadania odcisków znajdujących się w domu ,a może ktoś trzeci czy czwarty byl z tą kobietą śladów ,co to za jakąś policja śledcza to lepiej zrobiłby pieciolatek !!

Comments are closed.