Współpracownicy Donalda Trumpa na specjalnych „czarnych listach”. Skandaliczne groźby

Donald Trump.
Donald Trump Foto: PAP/EPA

Zemsta za wspieranie konserwatywnej prezydentury może być bardzo dotkliwa. Współpracowników prezydenta USA wciągnięto na „czarne listy” – mogą mieć oni kłopoty ze znalezieniem pracy. Przykład daje magazyn „Forbes”.

Byli współpracownicy Trumpa będą bojkotowani przez „Forbesa”. Dodatkowo ów bojkot rozciągnięto także na firmy, które chciałyby te „czarne owce” zatrudnić. Takie groźby złożył wydawca magazynu.

Forbes to amerykański dwutygodnik o tematyce biznesowej. Kiedyś wolnorynkowy, dziś okazuje się zideologizowany i indoktrynujący. Polska edycja miesięcznika Forbes wydawana jest przez koncern Axel Springer.

Im bliżej inauguracji prezydenckiej Joe Bidena, tym bardziej kryptolewacy stają się „odważniejsi”. Do cenzurowania Trumpa w telewizji i wyrzucenia go z mediów społecznościowych dochodzi jeszcze bojkot jego pracowników.

Wydawca Forbesa, Randall Lane, postawił swego rodzaju ultimatum. Dla wszystkich firm, które zatrudnią byłych doradców z biura prasowego prezydenta USA Donalda Trumpa nie będzie już miejsca na łamach tego magazynu. Padły nawet konkretne groźby swoistego i krytycznego „audytu” takich przedsiębiorstw.

„Chcesz mieć pewność, że najpotężniejszy magazyn biznesowy na świecie postrzega Cię jako potencjalne źródło dezinformacji? Zatrudnij tych ludzi” – wygrażał Lane.

Szef redakcji wskazał na takich doradców Trumpa jak Sean Spicer, Kellyanne Elizabeth Conway, Sarah Huckabee Sanders, Stephanie Grisham, czy Kayleigh McEnany. Zostali uznani za „winnych” „przekazywanie fałszywych informacji i tweetów” prezydenta Donalda Trumpa. Maski opadają, nowy „wspaniały” świat nadchodzi…

Źródło: CNews/ Valeurs Actuelles

14 KOMENTARZE

 1. ale im reklame zrobili. nie dosc ze nie kradna (skoro nadal musza pracowac) to jeszcze umieja sklamac na poczekaniu. w mojej firmie to kariera na mur.

 2. Czytam imiona tych doradców, potem zerkam na zdjęcia… Toż to w większości doradczynie. Jak się to ma do niedyskryminowania ze względu na płeć?

 3. USA, UE to upadłe twory, praca nie potrzebna chyba że jako polityczne pasożyty,
  Trump z 3 żonami, kochankami, gwiazdami porno konserwatystą :) :)

  • Mr.??
   Mieszkam w USA od długiego czasu. Przeżyłam wielu prezydentów i mogę powiedzieć, że tylko prezydent Trump walczył o przeciętnego obywatela, tylko on drastycznie obniżył bezrobocie, nie wszczął żadnej wojny a jednocześnie zainteresował się losem weteranów- bez kończyn, bez oczu czy też zmasakrowanych psychicznie. Poza tym lansował projekt produkcji w USA i inne z myślą o przeciętnym zjadaczu chleba.
   Jak śmiesz zaliczać jego do politycznych pasożytów?!

 4. Ameryka wpuściła do siebie raka ludzkości .każdy kto go wpuścił umrze na raka bo ten rak wysysa zdrową komórkę społeczeństwa. teraz rak ludzkości wdziera się do biednego Sudanu . Sudan jeszcze nie wie ,że wydał na siebie wyrok tej choroby. Iran broni się przed tym rakiem i życzę persom żeby znalezli lekarstwo na tego raka

 5. Tłum wdzierający się do Świątyni Demokracji to bardzo mały pikuś w porównaniu z tym czego dopuszczają się świadomie i z rozmysłem żydowscy „demo-kraci”!

  Zastrzelili tam zresztą uosobienie amerykańskiego patriotyzmu, kobietę czynnie walczącą w imieniu USA. Po czym zrobili republikanom Noc Długich Noży!

  Demokratycznie, oczywiście!

  • Zdzicho,
   Ty kompletnie nie wiesz, co stało się na Capitolu!
   To była jawna prowokacja. Do zdesperowanych skalą oszustwa wyborczego dołączyli ludzie z Antify. Poza tym zastanawiająca była bierna postawa strażników, którzy wręcz zapraszali do gmachu. Wszystko obliczone na ośmieszenie Trumpa. Te postacie dzikusów to aktorzy opłacani przez lewicę. Mieszkam w USA i wiem, co podaje tobie do wiadomości.
   Nie słuchaj TVP i TVN powtrzające bzdury za zmanipulowanymi amerykańskimi mediami.

   • Ty takze Jolu uleglas propagandzie. Podobnie jak ty, tez zyje w US, lecz nieco inaczej odbieram wszystkie wydarzenia. Nie poddaje sie wplywom ani lewicy, ani prawicy, lecz na trzezwo rozwazam podazajace za soba wypadki. Jedno co mnie niepokoi, to rozbudzenie wewnatrz-narodowego szowinizmu, do ktorego wlasnie Trump sie przyczynil.

 6. Zdzichu,
  Jeśli chcesz otrzymać obiektywny obraz tego, co zaszło w USA w ostatnich dniach, to słuchaj:
  Artura Kalbarczyka na youtubie w j. polskim albo
  NewsMaxtv w jezyku angielskim.

Comments are closed.