Chciał go tylko „ukłuć”, a ten mu się oświadczył. Gej-pielęgniarz rozpłakał się ze wzruszenia [VIDEO]

Obrazek ilustracyjny. Foto: Twitter Pfizer
Obrazek ilustracyjny. Foto: Twitter Pfizer

Do zaskakującego zdarzenia doszło w podczas szczepienia w centrum medycznym. Pacjent oświadczył się pielęgniarzowi, który miał go zaszczepić na koronawirusa.

W Sanford Canton-Inwood Medical Center w Ohio doszło do niecodziennej sytuacji. Podczas szczepień na koronawirusa pacjent… oświadczył się pielęgniarzowi.

Okazało się, że pielęgniarz Eric Vanderlee to chłopak pacjenta. Robby Vargas-Cortes miał dla niego ukrytą niespodziankę.

Gdy Eric chciał mu wykonać zastrzyk okazało się, że Robbie ma pierścionek zaręczynowy przyklejony do ramienia. Pielęgniarz nie krył wzruszenia.

– Robbie dostał swoją szczepionkę i entuzjastyczne „Tak!” od swojego narzeczonego. Gratulacje! – relacjonował zaręczyny Sanford Canton-Inwood Medical Center.

https://www.facebook.com/sanfordhealth/videos/2873417049537840

Eric i Robbie są parą od pięciu lat. Szczęśliwe chwile nie trwały jednak długo, bo panowie musieli wracać do pracy.

W rozmowie z CNN Robbie ujawnił, że miał pierścionek od trzech lat. Ale czekał na odpowiedni moment, aby oświadczyć się chłopakowi.

Eric zgłosił się na ochotnika do pracy w Sanford. Stało się po tym, jak jego zdrowy ojciec Norman zmarł w listopadzie 2020 roku.

Panowie zamierzają wstrzymać się ze ślubem. Robbie wyznał, że Południowa Dakota jest bardzo konserwatywnym stanem.

My tylko możemy od siebie dodać: i oba jak najdłużej takim pozostała. Obaj panowie już tak na wystarczająco dużo sobie pozwolili…

Źródło: ladbible.com

25 KOMENTARZE

 1. Eutanazyjne tak w drugim pokoleniu, ale i tak dobrze, że nie robił mu lewatywy, bo pierścionka by nie musiał przyklejać plasterkiem.

 2. – O Jezu! Dzieci! Zbierajta te zabawki! Już, już! Ala bier kubełko!
  – Jakie kubełko mamo?
  – No to! Od Phizera! Szybko dzieci!
  Gdzie ojciec? Aha… Śpi… Pijany śpi… To dobrze… Ty stary budź się! Budź się! Bier taksówka! Przywieźli szczepiunkie! Szczepiunkie! Szczepiunka je we wiosce!
  – Covid-srovid, przed wojną tyż był.

 3. „My tylko możemy od siebie dodać: i oba jak najdłużej takim pozostała. Obaj panowie już tak na wystarczająco dużo sobie pozwolili…”

  Oświadczyny publiczne to takie wielkie pozwolenie sobie? Dobrze się czujecie w tej redakcji?

 4. Ludzie kiedy to się skończy ,jacyś pederaści szczepią ludzi a czy ma badanie na adidasa.Jakie to słodkie tak nam przedstawia to redaktorzyna.Może tak porozmawiać z chirurgami jakie to jest obrzydliwe jak im naprawiają gliniane oko fuj wymioty.

 5. Pierścionek ukrył w odbycie, gdy tylko go „ukłuł” pierścionek wskoczył na narzędzie kłucia.
  Jakież to romantyczne, hahhahhahahah.

 6. Rozczulające…Wzruszające..Niemiej pozwalam sobie na domniemanie, iż pan mąż, byłby bardziej zadowolony gdyby wspomniany pierscionek znalazł u pana żony, w zupełnie innym miejscu. No wiecie gdzie.

 7. Znam kolesi, którzy też o niczym innym nie gadają, tylko o du..ach i pukaniu. Co też na swój sposób jest obrzydliwe i niewłaściwe, bo sodomia to przecież nie tylko „wesołki”, ale ogólnie sposób życia zdeterminowany przez hedonizm. Co do tych gości, Twitter właśnie mi konto zablokował za żytnią szczerość.

Comments are closed.