Policja i żołnierze walczą o wieniec dla Kaczyńskiego. Cyrk pod pomnikiem brata prezesa PiS [VIDEO]

Foto: YouTube Wolne Media
Foto: YouTube Wolne Media

W Warszawie policjanci i żołnierze interweniowali z powodu wieńca złożonego pod pomnikiem brata prezesa PiS. Ostatecznie wieniec dla Lecha Kaczyńskiego został wyrwany i zabrany.

Przeciwnicy mitu smoleńskiego postanowili złożyć wieniec pod pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Warszawie. Data nie była przypadkowa – 10 każdego miesiąca politycy i działacze PiS zbierają się w ramach miesięcznic smoleńskich.

Wieniec, a raczej napis na nim, wywołał czyjąś furię, bo do akcji wkroczyli żołnierze i spory oddział policji. Na tabliczce na wieńcu widniał napis „Pamięci 95 ofiar Lecha Kaczyńskiego, który ignorując wszelkie procedury nakazał pilotom lądować w Smoleńsku w skrajnie trudnych warunkach – Spoczywajcie w pokoju”.

Nagranie ze zdarzenia zamieścili vlogerzy i dziennikarze z Wolnych Mediów. To grupa znana z happeningów wymierzonych w PiS.

Na nagraniu widać jak wieniec próbuje wyrwać trzech żołnierzy. Do akcji wkraczają też policjanci próbujący odciągnąć mężczyznę trzymającego wieniec.

Żołnierze ciągnęli po ziemi mężczyznę z wieńcem. W końcu udało im się wyrwać wieniec i udali się z nim w nieznane miejsce.

Żołnierzom asystowało ok. tuzina policjantów.

Źródło: Wolne Media

18 KOMENTARZE

  1. Banda zlodziei. To panstwo to zorganizowana grupa przestepcza. Wszystkie kamienice juz ukradli, ze za wience sie biora? Nazrec sie nie moga!

    • ale statystyczny polskojęzyczny dzikus dalej głosuje na socjalistów…bo ważne że jest socjal a prąd, paliwa czyli energię polskojęzyczny rząd załatwi od UE bo sami są za głupi żeby wyprodukować

  2. Patrząc na to, co się od kilku lat w Polsce dzieje, należy sobie zadać pytanie: Czy ci, którzy nie wsiedli do tego samolotu, nie wsiedli przypadkiem, czy też może wiedzieli, żeby nie wsiadać?

  3. Sanacja zakazała krytyki Piłsudskiego pod sankcją karną – Ci to tylko mierni plagiatorzy. Ale nie traćmy nadziei, rozwijają się, wszystko przed nimi.

  4. czy można uznać że ci funkcjonariusze ukradli wieniec dla korzyści majątkowej? ciekawe jak to zinterpretuje policja Ops, no to może prokuratura?
    bardzo dziwna sytuacja

  5. Gdzie dzielny obywatel-reporter był jak trzeba było w wyborach pokazać niektórym politykom gdzie ich miejsce? Teraz sie na pionkach lansuje? Żałosne

Comments are closed.