Czy tak będzie wyglądał KONIEC ŚWIATA? Koszmarna przepowiednia ojca Pio

Ojciec Pio. Wybuch bomby atomowej. Foto: wikimedia. pixabay
Ojciec Pio. Wybuch bomby atomowej. Foto: wikimedia. pixabay

Ojciec Pio to jeden z najbardziej znanych wizjonerów w historii Kościoła. Święty przepowiedział III wojnę światową. Jego wizja jest bardzo mroczna! Co z Polską?

Ojciec Pio, słynny włoski zakonnik, dokonał kilku cudów w swoim życiu. Znany był również z przepowiadania przyszłości.

Duchowny przepowiedział m.in. wybuch III wojny światowej. Ojciec Pio stwierdził, że konflikt miałby wybuchnąć nocą na południu Europy.

Całej ludzkości grozi niebezpieczeństwo. Niebo czekało długo i ostrzegało, ale ludzie się tym nie przejmują. Gdy będzie za późno, wyłoni się duży głaz z nocnej mgły. Nocą nagle, bez wypowiedzenia, rozpocznie się wojna. Z południa przylecą czarne i szare ptaki z taką potęgą, że zmienią widok nieba i ziemi – taką wizję za życia miał o. Pio.

Czołgi będą miażdżyć domy z ludźmi, z których zwisać będą martwe, zwęglone twarze – mówił duchowny.

Według jego przepowiedni, podczas III wojny światowej zginie dużo więcej ludzi niż to miało miejsce podczas I i II Wojny Światowej!

Wskutek powodzi znikną wsie i miasta. Kto spojrzy w kierunku zniszczeń wojennych, umrze, bo jego serce nie wytrzyma tak straszliwych widoków. W jedną noc zginie więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen światowych – opowiadał ojciec Pio.

A co przepowiedział ojciec Pio względem Polski?

– Odnosi się wrażenie, że wszystkie złe sygnały przesyłane dziś na ziemię ze świata nadprzyrodzonego nie dotyczą Polski – mówił ojciec Pio.

Źródło: Super Express

22 KOMENTARZE

 1. dokładniej będzie wojna, chiny zaatakują tez polskę i polska niestety ulegnie.
  jednak pochód zatrzyma kataklizm (przy okazji) niszczący część niemiec. na tyle dużo, że trzeba będzie zmieniac mapy.

  Nie ma się co łudzić, serce europy zawsze ma wojny. Ważne by miec na tyle dużo wojska by nie trzeba było likwidować państwowości.

  • Tylko nedoluk na to wpadnie co uzyskaja Chiny po napadzie, a przedewszystkim to moga
   ruszyc tylko przeciw muslimskim krajom

  • Bardzo, bardzo dawno temu miałem sen. Śniło mi się, że na Bałtyku jak zaczęło świtać pojawiła się jakaś obce okręty. W pierwszej chwili pomyślałem, że to ruscy, ale jakieś wewnętrzne przeczucie podpowiadało mi, że to flot chińska. Całe niebo i morze było krwistoczerwone.

 2. To ile musielibyśmy mieć wojska żeby zatrzymać takie Chiny? Trochę realizmu proszę. W sytuacji o której piszesz najlepszym wyjściem byłoby napuścić na siebie Rosję i Chiny, wygranego grzecznie, ale nie za darmo przepuścić na Zachód, i ewentualnie zaatakować jak będzie wracał.

 3. To, że kiedyś nastąpi koniec naszego ziemskiego świata, nie trzeba nikogo przekonywać – gdy wygaśnie Słońce, koniec życia na Ziemi- za ileś milionów lat ?

 4. Taka propaganda tutaj. Straszycie młodych ludzi, żeby nie emigrowali z Polski. Żal wam, że będą żyli normalnie i nie będą na ten katotaliban skazani

  • Renata
   Nareszcie pierwsza rozsadna uwaga, zazwyczaj sa tu komentarze od chorych agresywnych
   osobnikow, jak by Polska byla dzika wyspa.

   • Czyli uważasz, że religijność jest nienormalna, a skandaliczne marsze LGBT czy dzikie manify feministek dewastujące nasze miasta to jest normalność? Otóż Twoje twierdzenia to absurd. Publiczna wulgarność nie może być tolerowana przez kogokolwiek kto ma choćby trochę zdrowego rozsądku!

  • To przepowiednia św. Ojca Pio, nie żadna propaganda wbrew Pani kłamstwom. Poza tym, nie wiemy kiedy się to stanie. I jeszcze jedno – to nie oznacza końca świata wbrew tytułowi artykułu, lecz nową wojnę i serię nieszczęść z nią związanych.

  • Jeśli uważasz, że faceci paradujący w centrum miasta w stringach i tarzający się błocie to „normalność” to magę ci tylko współczuć.

 5. Ja w 98 poszedłem do wojska bo wierzyłem w przepowiednie Nostradamusa, że w 2000 wybuchnie 3 WS. Rok 2000 minął a ja zostałem w armii.

 6. Byla tez inna przepowiednia Ojca Pio o tcrzech dniach ciemnosci w tej przepowiedni front mial isc przez Polske a poludnie europy mialo byc spokojne znakiem kiedy to sie ma zaczac jest wybuch bomby w kosciele w lesie
  I wtedy trzeba sie modlic przy świecach

 7. Polski nie dotyczy bo jest Polin
  USral jest zadłużony upadłe miasta jak Detroit, Gary, Chicago, Oakland, Los Angeles …
  co za tym idzie Izrael, UE
  więc prowokują do wojny z Iranem, do tego Białoruś
  chcą też chaosu wojny w USA …

Comments are closed.