Awantura o kolor skóry wiceprezydent USA. Wybielili skórę Kamalli Harris

Vogue z Harris Fot. Twitter Vogue

Magazyn „Vogue” postanowił się ogrzać w cieniu nowej władzy w USA i promować nową wiceprezydent Kamalę Harris. Przysporzył sobie problemów.

Znany magazyn modowy został oskarżony o… wybielenie skóry wiceprezydent. W dodatku wybrał na okładkę zdjęcia, które nie zostały zatwierdzone przez zespół Kamali Harris.

Miał być mocne uderzenie na początek roku, ale najnowszy numer Vogue okazuje się niewypałem jeszcze przed publikacją. Zaplanowane na luty wydanie miało uhonorować Kamalę Harris, pierwszą kolorową kobietę na stanowisku Stanów Zjednoczonych. Podpadli, bo prawa ręka Joe Bidena padła ofiarą „wybielania”.

Lekkie rozjaśnianie skóry mężczyzn i kobiet to zabieg dość częsty. W tym przypadku został bardzo źle przyjęty przez internautów i celebrytów. Uznano to niemal za manipulację. Przypomniano, że Anna Wintour, redaktor naczelna Vogue od 1988 roku, przyznała się niedawno do odpowiedzialności za niedostateczną reprezentację mniejszości w swoim piśmie.

Niektórzy doszli do wniosku, że już nawet Kardashianowie byli lepiej uszanowani przez Annę Wintour na okładkach Vogue’a, niż wiceprezydent. Uznano to za brak szacunku dla jej „korzeni”. Na tym się kontrowersje zresztą nie skończyły.

Według CNews, Vogue wybrał zdjęcie wiceprezydent bez zatwierdzenia ekipy Harris. Zespól miał preferować inne ujęcie.

13 KOMENTARZE

  1. Najlepsze jest zdanie, ze wybrali zdjęcie bez zatwierdzenia ekipy Harris. Ciekawe jak z treścią? Mam nadzieje ze ekipa Harris zatwierdziła.

  2. Awantura to powinna być z innego powodu – komunistyczne babsko, które karierę zrobiło przez łóżko zostało wice prezydentem, a jak biden zejdzie ze świata to prezydentem USA

    • w mojej firmie to cala zenska czesc zarzadu tak zrobila kariere. z sekretarki na wiceprezesa. ale sie nienawidza miedzy soba. iskry.

  3. Dobry Biden co tam że obmacuje ludzi nawet dzieci, powiązany z J. McCainem który wspierał bandytów z ISIS, dobra Kamala czasami ma atak śmiechu jak E Witek … chyba dobry Mike Pence, zły Trump powiązany z Epstinem, Maxwell, wyspą orgii do tego pedofilia, gwałty nie tylko na dziewczynach, sprawa ze zgwałconym chłopcem w której udział miał Trump. W elitach to są psychole, zboczeńcy, pedofile, narkomani, ale nadal wciskają podział na dobrych i złych USral zadłużony, upada trzeba chaosu wojen

Comments are closed.