Ludzie Bidena. Antybiała rasistka zajmie się obroną praw obywatelskich w USA [VIDEO]

Kristen Clark Fot. Screen TV Fox

Joe Biden powołał na stanowisko amerykańskiego Rzecznika Praw Obywatelskich Kristen Clarke. Przy niej „nasz” Bodnar to „skrajny konserwatysta”… Pani Clarke to rasistka o antynaukowych urojeniach. Na podstawie zawartości melaniny przekonywała o genetycznej przewadze czarnych, którzy w jej mniemaniu są lepsi „umysłowo, fizycznie i duchowo”.

Prezydent elekt USA Joe Biden podejmuje pierwsze decyzje personalne i wskazują one, niestety, prawdziwy kierunek jego prezydentury. Stanowisko szefa Wydziału Praw Obywatelskich w Departamencie Sprawiedliwości ma objąć właśnie Kristen Clarke.

Swoje rasistowskie tezy głosiła podczas studiów na Harvardzie w połowie lat 90. XX wieku, co ujawniła TV Fox News. W programie „Tucker Carlson Tonight” Clarke podczas studiów na Harvardzie, pełniła funkcję prezesa Black Students Association.

Napisała dla studenckiej gazety „Harvard Crimson” artykuł, w którym miała się domagać, „aby uniwersytet podczas kształtowania programu nauki, wziął pod uwagę fakt różnic genetycznych pomiędzy Białymi a Czarnymi”.

Jej zdaniem czarne dzieci szybciej adaptują się do życia. Mniej czasu zajmuje im nauka siadania, raczkowania czy chodzenia, niż dzieciom białym. Powoływała się na Carola Barnesa, który twierdził, że ludzkie procesy psychiczne są kontrolowane przez melaninę, której Czarni mają więcej.

Tezy zawarte w artykule miały szokować nawet lewicowych dziennikarzy z „Harvard Crimson” i ci odmówili druku jej artykułu. Clarke miała też zaprosić na kampus jako prelegenta Tony’ego Martina. To pochodzący z Trynidadu profesor w Wellesley College, znany z antysemickich poglądów.

Źródło: TVP INFO/ Fox News

20 KOMENTARZE

 1. Jej zdaniem czarne dzieci szybciej adaptują się do życia. Mniej czasu zajmuje im nauka siadania, raczkowania czy chodzenia, niż dzieciom białym – jak każdej małpie

 2. O ile pamiętam z enuncjacji ,normalnej’ prasy,sprzed 2 dekad,opaleni w dużych miastach Usraela nienawidzą koszernych.Tak więc ogonowi może nie wyjść na zdrowie machanie psem.Czytałem niegdyś wypowiedź Giulianiego,ile wysiłku go kosztowalo niedopuszczenie w Bronxie do pogromów.Co prawda marna to pociecha,aleć zawsze.Zwłaszcza gdy ,nowi’ właściciele Ziemi Obiecanej chcą ograniczyć ilość policji.

 3. „Mniej czasu zajmuje im nauka siadania, raczkowania czy chodzenia, niż dzieciom białym.” wspinania na drzewo też…

 4. Kolejna osoba z wypranym mózgiem jak ten przebieraniec Q szaman Jake Angeli czyżby MKUltra ?
  „Są lepsi umysłowo, fizycznie i duchowo”
  Tak zwłaszcza członkowie gangów typu Bloods, Crips … którzy walczą nawet między sobą
  Joe Biden ma chorobę Alzhimera, sprany mózg, więc różnych mogą mu wcisnąć do ekipy nawet George Busha

 5. Nie słyszała chyba o wynikach testów IQ i średniej dla poszczególnych ras. Rura by jej zmiękła i odechciałoby się jej wywodów wyjętych z du…y

 6. Pani Clarke nie mogłaby szerzyć swoich mądrości/poglądów obowiązujących innych, gdyby nie działania medialno-„kulturowo”-polityczno-społeczne inżynierów społecznych z tzw. mniejszości żydowskiej, powiedzmy od ok 100 -120 lat. To nie wpływ czarnoskórych reżyserów, dziennikarzy etc, którego nie było, a dziś choć potężny, też jest tylko emanacją/następstwem działań nieczarnych, de facto pełni rolę narzędzia, choć ambitnego, łasego melasy i wpływowego.

Comments are closed.