Pierwsza restauracja łamie rządowy kaganiec. „Nie wpuszczamy klientów, a zatrudniamy testerów!”

Restauracja Źródło: Pixabay
Restauracja Źródło: Pixabay

W Krakowie restauratorzy mówią stop lockdownowi PiS. Poseł Konrad Berkowicz odwiedził pierwszą otwartą restaurację.

Polscy przedsiębiorcy mają już dość lockdownu. PiS wydało na nich wyrok, ale Polacy nie zamierzają ginąć w imię bezsensownych i absurdalnych nakazów partii rządzącej.

W Krakowie pierwsza restauracja powiedziała stop szaleństwu i otworzyła się na „gości”. Restaurację „Tesone” odwiedził poseł Konfederacji Konrad Berkowicz.

– Wieczór spędzamy w pierwszej, z powodzeniem otwartej od 30 października (!) krakowskiej restauracji – „Tesone” – napisał na swoim Facebooku poseł.

Jak wskazał, restauracją zdążyła już zainteresować się policja. Ale wykonawcy bezmyślnych rozporządzeń rządu Mateusza Morawieckiego nie będą mieli dobrych wieści dla przełożonych.

Poseł Berkowicz poinformował, że naloty nie zakończyły się karami.

– Załapaliśmy się nawet na interwencję policji, których było już kilkanaście – żadna nie zakończyła się karą. Jak to możliwe? Posłuchaj. Przedstawiciel restauracji szkoli restauratorów z całej Polski jak to zrobić! – podkreślił poseł.

– Restauracja nie przyjmuje tu klientów, tylko zatrudnia testerów na umowę o dzieło – wyjaśnia na nagraniu poseł Konfederacji.

Źródło: Facebook Konrad Berkowicz

7 KOMENTARZE

  1. To jest głupie. Bo albo obchodzimy przepis ale de facto go potwierdzamy albo twierdzimy że zamknięcie jest bezprawne.
    Trzeba tym pajacom pokazac ze ich zakazy nie maja mocy a nie szukanie sztuczek.

    • Oj tam.To takie małe baloniki próbne i przyzwyczajanie milicjantów do nowej sytuacji. Żeby biedaczkom z nerwów jakaś żyłka nie pękła :D. Chociaz kto wie? Może jak raz ciśnienie im jeszcze bardziej podskoczy niż w przypadku opisanej przez ciebie sytuacji?

  2. Nie chodzi o kombinowanie jak przepis obejsc tylko o butne postawienie sie rzadawym absurdom. Zdecydowane, klarowne, glosne NIE, zadnych unikow, wymyslania kreatywnej dzialalnosci. Otworzyc z powodu prawa do pracy a nie, ze sie szkoli testerow, wynajmuje dziuple na narty i takie tam.

  3. Zupełnie nie rozumiem tych ludzi! Zachowują się jak kretyni, aspołeczne odpadki i powinni zostać umieszczeni w specjalnym ośrodku odosobnienia. Odebrać tym mordercom mieszkania, samochody itp.! W telewizji od 10 miesięcy na pasku lecą informację o zachorowaniach i zgonach, codziennie na covid umierają setki ludzi w Polsce, a oni zachowują się, jakby do TV mieli za daleko! Przez takich jak oni codziennie ginie tylu ludzi, ilu w kilku katastrofach samolotowych!

Comments are closed.