„Wyborcza” to stan mózgu. Kolejna rozpaczliwa obrona eliciarzy wepchniętych na szczepienia bez kolejki

Wpis
Wpis "Wyborczej" na Twitterze w obronie tych, którzy wepchnęli się na szczepienia bez kolejki. Zdjęcie: Twitter/Gazeta Wyborcza/Zrzut z ekranu

„Gazeta Wyborcza” opublikowała artykuł o szczepieniu gwiazdora BBC. Publikacje wykorzystuje do kolejnej żałosnej obrony polskich celebrytów, artystów i aparatczyków jak Miller, którzy bez kolejki wepchnęli się na szczepienia.

„Wyborcza” opublikowała artykuł o zaszczepieniu w Wielkiej Brytanii gwiazdora BBC, popularyzatora wiedzy przyrodniczej Davida Attenborough. Jego filmy przyrodnicze ogląda cały świat.

Attenborough jak pisze „Wyborcza” został zaszczepiony, bo należy do drugiej grupy priorytetowej. „Wyborcza” postanowiła wykorzystać artykuł do kolejnej rozpaczliwej i żałosnej obrony Jandy, Millera i pozostałego towarzystwa, które przed narażającymi się pracownikami medycznymi, przed seniorami i chorymi wepchnęło się na szczepienia.

„David Attenborough kolejną zaszczepioną gwiazdą. W Wielkiej Brytanii nikt nie robi z tego problemu” – napisała „Wyborcza s na Twitterze promując artykuł.

Tam gdzieś w Wielkiej Brytanii sa mądrzy ludzie, prawdziwi Europejczycy, którzy wiedzą, że trzeba dbać o gwiazdy, o swoje  „dobra narodowe” jak określa je prezydent Poznania Jaśkowiak. Tylko w Polsce jest głupi, zawistny motłoch, który się oburza.

94-letni David Attenborough czekał miesiąc na swoja kolejkę, Miesiąc czekała 95-letnia królowa Elżbietą II. Do tego czasu w Wielkiej Brytanii zaszczepiono 2,4 miliona osób. W Polsce zaś m.in aparatczyka Millera, byłego esbeka Kurnika, 40-letnia partnerkę jednego z szefów TVN i młodą szefowa stacji Discovery w Polsce.

„Wyborcza” porównuje obydwie sytuacje. Trzeba przyznać, że nawet jak na nędzne standardy tej gazety wpis był wyjątkowo głupi i obłudny. O tym, że gazeta nie trzyma żadnego poziomu intelektualnego i moralnego wiadomo od dawna. Teraz dochodzi jeszcze galopująca utrata instynktu samozachowawczego.

Internauci nie zostawili suchej nitki na „Wyborczej”.

„Oczywiście że nikt w UK nie robi z tego problemu, bo 94 letni Attenborough zaszczepił się, podobnie jak Królowa, po miesiącu oczekiwania na swoją kolej szczepienia. W przeciwieństwie do 200 oszustów w Polsce którzy zaszczepili się na lewo w WUM” – pisze na Twitterze Rambo2.

„Idioci z GW.Ile on ma lat?40?Jak zaszczepiona na krzywy ryj partnerka Miszczaka?” – pyta Robert Stankowski.

„Gość ma 94 lata i został zaszczepiony zgodnie z przyjętą w UK kolejnością, a „gwiazdą” jest tylko przy okazji. Tania manipulacja, nawet jak na standardy GW. Wy naprawdę macie swoich czytelników za kompletnych idiotów (w przytłaczającej części zapewne słusznie)” – pisze Jacek Roz.
„Bosh, co za zakłamany szmatławiec. W UK, w pierwszej kolejności zaszczepiono osoby starsze.Ten Pan ma 94 lata” – pisze JeżKolczasty

Wyborcza” usunęła ten wpis, ale w Internecie nic nie ginie.

11 KOMENTARZE

 1. znowu to samo, „szcz_Y_pionka” jest w fazie testów, a wy się czepiacie wolontariuszy, ktochce się zaszcz_Y_pić z nczas niech pierwszy rzuci strzykawką

 2. Jeżeli Pan David przyjmuje szczepionkę, to znaczy, że jest ona bezpieczna. Rząd powinien w końcu podjąć decyzję o wydaniu rozporządzenia odbierającym wszelkie prawa do życia w cywilizowanym społeczeństwie aspołecznym jednostkom, zwolennikom teorii spiskowych o szkodliwości szczepionki. Covid-19 jest największym zagrożeniem dla ludzkości w jej historii. Gdyby tak nie było, media by o tym nie mówiły i wszyscy przywódcy światowi nie podejmowaliby tak zdecydowanych kroków!

  • No i przekonałaś mnie do szczepień, swoimi elokwentnymi wpisami. Jutro spróbuję wepchnąć się w kolejkę przed babcią.🤣
   PS co sądzisz o szczepionce Sputnik?

 3. Eee tam. Nie mam problemów z G. koszerną. Po prostu od początku lat dziewięćdziesiątych nie kupuję tego oślizgłego brukowca i nie biorę tej szmaty do ręki. Chrzanić to dziadostwo.

 4. ale o co chodzi, jeden kurski arenduje na lewackim polu szechtera, drugi lewicy syjonistyczno-kadzidłowej kłamczyńskiego, a cel jest wspólny, oranie suwerena w imię globalistycznych utopii…

 5. Prawdziwy lewicowiec

  Miller Leszek – ten uśmieszek…
  Feministki mu wybaczą
  (I biskupi też) ten „grzeszek“.
  Leszek Miller to jest macho!

  Po szczepieniu nikt w sumieniu
  „Nie ma prawa mi dyktować,
  Co mam robić!“ – rzekł w skupieniu.
  Będzie dalej… lewicować!!!

  Wolontariat? Chyba wariat
  Przystałby na poświęcenie!
  Myć w szpitalu sanitariat?!…
  Nie, nie po to S K R A D Ł szczepienie.

Comments are closed.