Jacek Sasin z pozytywnym wynikiem na COVID-19

Jacek Sasin.
Jacek Sasin Źródło: PAP

Wicepremier Jacek Sasin ma pozytywny wynik na Covid-19 – poinformowało radio RMF FM.

Informację tę, w rozmowie z Polską Agencją Prasową, potwierdził rzecznik Ministerstwa Aktywów Państwowych Karol Manys.

Jak podano, Sasin czuje się dobrze, nie wymaga interwencji lekarskiej i przebywa w domu.

Wicepremier Sasin ma pracować zdalnie. Wcześniej, po kontaktach z innymi osobami zarażonymi, czterokrotnie przebywał na kwarantannie.

21 KOMENTARZE

    • I dobrze mu tak :-) Rozsadni ludzie uzyliby hydroksychlorochiny… powstrzymujacej namnazanie sie wirusow z najpopularniejszej grupy koronawirusow… ale fachowcy rzadowi wiedza lepiej :-D

  1. Koronawirus nie oszczędza nawet przedstawicieli naszego rządu. To kolejny dowód na to, jak niebezpieczna jest to choroba! Zakazić może się każdy, nawet tak wyjątkowi przedstawiciele narodu jak ministrowie w rządzie Morawieckiego.

    • Konieczna jest narodowa kwarantanna przynajmniej do czerwca, kiedy nie zaczna sie masowe szczepienia całej populacji. Koniecznie siłowe dla tych, którzy odmówią. 3 moje sąsiadki zmarły na covid-19 i moja babcia, która miała 101 lat. Potrzebna jest nam solidarność przynajmniej do czerwca!

  2. Program PiS i wiara w Jarosława Kaczyńskiego to będzie stosował w leczeniu Sasin. Taki człowiek PiS nie potrzebuje innych lekarstw by być zdrowym. Tak zostanie to zapamiętane w historii, COVID został pokonany przez program PiS a nie szczepionka

Comments are closed.