Koronahisteria. Dziewczyna „nie mogła” wysiąść z windy przez brak „społecznego dystansu” [WIDEO]

koronahisteria w windzie/Fot. screen Twitter
koronahisteria w windzie/Fot. screen Twitter

Koronahisteria narasta. W sieci pojawił się filmik z jednej z amerykańskich wind. Młoda kobieta domagała się od drugiej, by opuściła windę, ponieważ chciała wysiąść zachowując „dystans społeczny”.

Na nagraniu widać dwie młode kobiety. Jedna z nich, pracująca jako dostawca, jest autorką nagrania.

Druga płaczliwym głosem domagała się, by opuściła ona windę. Tylko po to, by mogła z niej wyjść zachowując dystans społeczny.

Niezadowolona z sytuacji dziewczyna twierdziła, że „grzecznie prosiła” współtowarzyszkę podróży windą, by się z niej usunęła.

Ta jednak utrzymywała, że „prośba” miała bardziej bezceremonialną formę – „Wyp******aj z windy”.

Kobieta zwróciła uwagę histeryczce na niekonsekwencję. Jak podkreślała, stała z nią w windzie, by na końcu „nie móc” wysiąść na swoim piętrze. Ze strony agresorki pojawiły się natomiast zarzuty dotyczące „nieprawidłowego” noszenia maseczki.

Gdy autorka nagrania pokazała w lustrze zakryte nos i usta, dziewczyna stwierdziła, że nie tak to wyglądało przez cały czas i… zrezygnowana wybiegła z windy.

Źródło: Twitter

18 KOMENTARZE

 1. Osoby bez maseczki powinny mieć całkowity zakaz wychodzenia z domów – nie tylko korzystania z windy. Aktualne zasady i ograniczenia w czasie epidemii obowiązują wszystkich. Apeluję do użytkowników tego portalu o opamiętanie. Swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem mordujecie nasze babcie i dziadków. Izolacja, kwarantanna, maseczki – do czasu masowych szczepień tylko to powstrzyma zarazę!!!

  • Twój apel pozostanie niezauważony. Tacy jak ty mordują naszą wolność, która jest warta więcej niż zdrowie twoich dziadków, wszystkich razem.

  • Brakuje aplikacji w tym zestawie… Raz czy dwa można bawić się w takie jak twoje prowokacje ale dalej to już nudne i męczące…

  • A ja wiem jedno,debile powinni chodzic po ulicach z przyklejona do ryja lopata,jako ostrzezenie dla innych,by zrozumieli,ze za szerzenie glupoty,klamstw,paniki, rowniez moga takiego blaszanego liscia niespodziewanie otrzymac.

  • weś sie klupnij w dekiel, mam już troche wiosen na karku, codziennie z wyjątkiem swiąt przebywam z młodymi ludźmi, i przez ten czas nawet kataru nie miałem

  • Dobrze NCzasie, będę grzeczny, choć przydałoby się więcej konsekwencji.

   Aldonie,
   skończysz w kordonie.
   W kaftanie, w manii,
   jak ta z filmu pani.

   A ja do Ciebie nie apeluję, ja nalegam: Idź już sobie stąd !!

 2. Osoby bez maseczki są mordercami i powinny być zabijane na miejscu! Apelujemy do Rządu by wprowadził taką możliwość dla Policji Państwowej, wszystkich służb i dla odpowiedzialnych obywateli! Prosimy o rozporządzenie i rozwieszenie w całym kraju instrukcji jak utrzymując dystans, w sposób higieniczny eliminować morderców babć!

  • Moi dziadkowie już umarli więc nie boje się. Maseczkę ubieram tylko w pomieszczeniach zamkniętych aby dać innym komfort. Tak z szacunku do innych co się boją. Ale na ulicy wara od mojego ryja. Zakryje jak będzie to dla mnie wygodne.

  • Panie Wojtku, pn jest w stanie covidowej histerii. Proszę czym prędzej umówić teleporadę z psychiatrą. A nawoływanie do zabijania ludzi, którzy maseczek nie noszą, może skończyć się tym, że ktoś w obronie własnej pana utłucze z karabinka. Radzę uważać. Zdrowia i rozumu życzę.

Comments are closed.