Niemiecka prasa ubolewa, że Polki nie mogą zabijać swoich dzieci w Berlinie

aborcja/aborcjoniści/Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay/screen YouTube Twój Nemezis
Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay/screen YouTube Twój Nemezis

Niemiecki „Der Tagesspiegel” ubolewa, że przez mniemaną pandemię Polki nie mogą wykonywać aborcji w Berlinie.

„Dla wielu polskich kobiet w niechcianej ciąży często ostatnim wyjściem była aborcja w Berlinie” – ubolewa niemiecka gazeta.

W internetowym wydaniu dziennika znalazł się także „reportaż z Polski” przedstawiający m.in. działalność Aborcyjnego Dream Teamu, który otwarcie przyznaje się do organizowania Polkom aborcji za granicą. Rozpowszechnia także informacje na temat innych metod uśmiercania dzieci nienarodzonych.

Według niemieckiej prasy, kobiety w Polsce od trzech miesięcy mają co tydzień demonstrować przeciwko wciąż niepublikowanemu wyrokowi TK ws. aborcji eugenicznej.

W 2019 roku w Polsce oficjalnie wykonano 1100 aborcji. „Według szacunków 100 tys. wykonano w podziemiu, korzystając z nielegalnej pomocy albo za granicą – wiele z nich w Berlinie” – przekonuje niemiecka gazeta.

Jest to liczba, którą posługują się także środowiska lewackie w Polsce, by przekonać, że aborcja powinna być legalna w szerszym zakresie.

„Krótka, pozornie turystyczna podróż do Berlina? Przy zamkniętych granicach i zasadach kwarantanny stało się to raczej niemożliwe. Wolontariuszki z Dream Teamu coraz częściej towarzyszą przy zabiegach aborcji przez SMS albo wiadomości Whatsapp. Aby partner o niczym się nie dowiedział” – ubolewa nad losem polskich kobiet niemiecka gazeta.

Kolejnym obszarem, który wzbudza „zaniepokojenie” niemieckiego medium jest edukacja seksualna w Polsce.

„Tagesspiegel” twierdzi, że wiele Polek „nie zna możliwości zapobiegania ciąży, ma małą wiedzę o funkcjonowaniu ciała i przede wszystkim nie wie, co oznacza aborcja z medycznego punktu widzenia”.

Źródła: Tagesspiegel/nczas.com

12 KOMENTARZE

  1. Niemcy mają już tradycję w mordowaniu Polaków teraz są zrozpaczeni że nie mogą zabijać Polaków na dotychczasową skalę.

    • Trzeba wiedzieć, że nazizm niemiecki ma więcej z lewicą wspólnego niż z prawicą. Ale lewactwo skleiło prawicę z nazizmem i to skutecznie, że wielu rzeczywiście prawicę z nazizmem kojarzy zwłaszcza na Zach. Europy. Ale też niektórzy Polacy dają się nabierać na taką lewicową propagandę.

      • znowu musze wyjasniac – nazizm to narodowy socjalizm (wlochy, izrael), lewactwo UE to miedzynarodowy socjalizm. to jedyna roznica. jest jeszcze narodowy komunizm (korea pln.) i miedzynarodowy (komintern – NWO).

  2. Bardziej trzeba nazwać, że Tagesspiegel ubolewa, że Polki nie mogą korzystać z hitlerowskiego narzędzia mordowania swoich nienarodzonych dzieci

Comments are closed.