„Jurajskie Veto”. Grzegorz Braun „zdalnie” wygania policjantów z otwartego lokalu [VIDEO]

Grzegorz Braun zdalnie wyrzuca policję z restauracji Źródło: YouTube/Tarnogorski
Grzegorz Braun zdalnie wyrzuca policję z restauracji Źródło: YouTube/Tarnogorski

W Częstochowie otworzył się, mimo obostrzeń, lokal „Restauracja 69”. Na otwarciu pojawił się m.in. policja i sanepid. Poseł Konfederacji, Grzegorz Braun, wyganiał niechcianych gości „zdalnie” z ekranu komputera.

Już nie tylko „Góralskie Veto”, na portalu tarnogorski.info piszą o „Jurajskim Vecie”. W ramach akcji #otwieraMY w Częstochowie otworzyła się „Restauracja 68”.

Na otwarciu pojawili się policjanci i inspekcja sanitarna. Funkcjonariuszy przywitał właściciel lokalu, który połączył się przez komputer z posłem Konfederacji – Grzegorzem Braunem.

Przedstawiciel tradycjonalistycznego skrzydła Konfederacji wyprosił z knajpy mundurowych. Braun stwierdził, że w restauracji miały odbywać się prace zespołu parlamentarnego.

– Bardzo proszę przedstawicieli policji, aby przyłączyli się do udziału w posiedzeniu naszego zespołu, albo żeby natychmiast opuścili lokal, ponieważ jeśli tego nie uczynią, to będę rozumiał, że naruszają oni powagę Sejmu RP i utrudniają wykonywanie funkcji kontrolnej przypisanej parlamentowi, a mnie utrudniają wykonywanie mandatu posła – mówił poseł z ekranu komputera.

– Czy państwo przyszli zamówić kawę lub herbatę? Jeśli tak, to proszę siadać i zamawiać, a jeśli nie to proszę nie przeszkadzać w procedowaniu zespołu parlamentarnego – oznajmił.

38 KOMENTARZE

 1. Braun jest odpowiedzialny za śmierć mojej babci i tysięcy innych istnień ludzkich. Zostań w domu, chroń siebie i innych! Póki nie ma szczepionki: maseczki, maseczki i jeszcze raz maseczki!
  Propolski rząd Prawa i Sprawiedliwości dba o nas i wreszcie powinien sięgnąć do mocniejszych środków – aresztowania każdego bez maseczki i siłowego zaszczepienia. Osoby bez maseczki powinny być siłą zaszczepione nawet przed grupami ryzyka. Mam pretensje do rządu o bierność w tej kwestii.

  • Ty jesteś winna śmierci mojego brata na serce, bowiem przez akceptację i propagowanie takich jak ty umarł człowiek, któremu nie pomogła służba zdrowia!

  • To zostań w domu, jak chcesz.
   Aha, doszły mnie słuchy, że ten strrraszliwy wirus zmutował i teraz potrafi przenosić się łączami internetowymi. Dobrze Tobie radzę: odłącz natychmiast Internet!

  • Do Admina:

   Zglaszam prosbe o zablokowanie uzytkownika kryjacego sie pod psedpnimem Aldona.
   Notorycznie sieje defetyzm.
   Dodatkowo wykonuje to w ramach pracy propagandowej.

  • Skoro jest odpowiedzialny za śmierć twojej babci, to czemu najpierw nie złożyć powiadomienia do prokuratury, wygrasz w sądzie i następnie się tutaj pochwalisz swoją konsekwencją?

  • Jesteś za tym bolszevvickim ustrojem więc śmierć twojej babci jest jest na plus dla zus-u. To chyba wyszło bardzo dobrze.

  • Aldonka znów trujesz! Skoro nie przestrzeganie zasad rządowych uważasz za niebezpieczne dla życia i zdrowia obywateli donieś od razu na minister Emilewicz co z 3 synami ruszyła na stoki, a co z niepolecanych przez rząd wakacji w Hiszpanii przywiózł minister Szumowski to strach nawet pomyśleć! A reprezentują „dbający o nas” „propolski” rząd.

  • Na co czekasz debilko , wnoś sprawę do sądu , masz takie prawo . Ale na pewno lejesz wodę , bo ty same idiotyzmy wypisujesz . Ile ci płacą głowonogu.

  • jeśli tak jest Aldono jak piszesz, to idź z tym do Prokuratury. Czy internauci mają Tobie pomóc? nie mają takiej mocy. Do zatrzymywania morderców czy zbrodniarzy jest policja i prokuratura. Nie rozumiesz tego? Współczujemy Tobie szczerze, ale nie męcz nas już swoimi sprawami. A może masz ciężką miesiączkę albo grzybicę pochwy które rzutują na psychikę? Weź Gynoxin Optima albo Cyclodynon. Jak nie pomogą to idź się zaszczepić na srowida

  • Ale ten troll musi mieć bekę z tych waszych odpowiedzi oraz paliwo do dalszego pisania…. Tragedia z wami goje.

 2. Ustawa o swobodzie gospodarczej zabrania wykonywani kontroli SANEPID-u w trybie nagłym. Właściciel lokalu powinien przedstawić „książkę kontroli przedsiębiorcy” i zażądać wpisu. Jest to ważne gdyż nie może być dwóch kontroli równocześnie o ile nie zostało uzasadnione podejrzenie o popełnieniu przestępstwa. Policja w tym przypadku jest organem kontrolnym więc albo SANEPID albo Policja może kontrolować drobnego przedsiębiorcę.

   • Nie masz racji. To,że rząd i pIS generalnie łamie prawo, nie znaczy, że obywatel ma podkulić ogon. Wprost przeciwnie powinien sie do edukować i ta wiedzą walczyć. Brawo dla @bart108 za przekazanie istotnej informacji.

   • Nie masz racji. Należy tylko udokumentować łamanie prawa – w wielu przypadkach już to ma szansę przestraszyć policję lub sanepid. A jeśli nie przestraszy, to może się przydać w niedalekiej przyszłości.

 3. Ten text musiala napisac sztuczna inteligencja na podstawie danych z tv.
  Ludzi wyroznia takie cos jak myslenie !- Ergo – tego nie mogl napisac czlowiek ! ludzie nie sa az tak glupi !

 4. Aldona ty stara albo stary niedojebany psowski śmieciu zamknij ta zwyrodniala gębę i skończ lgac pisowskimi plugawymi słowami tacy jak ty nie aja prawa do wypowiedzi społecznych jedynie co powinnaś to założyć sznur na siebie i przełożyć przez belkę

Comments are closed.