„Wyszczepianie”. Czy mamy status bydła?

Wyszczepianie.
Szczepienia - zdj. ilustracyjne. Źródło: pixabay

Nie wiem, czy zwróciliście Państwo uwagę, że w mediach politycy i eksperci używają określenia „wyszczepianie”, aby opisać proces masowych szczepień przeciw koronawirusowi? Mnie osobiście wydaje się, że ludzi się „szczepi”, a bydło się „wyszczepia”. Czy więc mamy status bydła?

Nie jestem ani lekarzem, ani biologiem, ani epidemiologiem, więc na temat „wyszczepiania” Polaków i całej planety nie powinienem się może odzywać. Zabierając głos w tej debacie, zwrócę tylko uwagę na kilka faktów natury politycznej, które są dla mnie zdecydowanie bardziej przekonujące niż internetowe spory zwolenników i przeciwników „wyszczepiania”.

Nie posiadam telewizora, ale od czasu do czasu mam wątpliwą okazję zobaczyć, co się w tym magicznym pudełku dzieje, przy okazji wizyt u rodziny. I bez względu na to, czy włączona jest pisowska TVP, czy demoliberalna TVN, to w kółko mamy propagandę masowego „wyszczepiania”. Pokazówki, jak „wyszczepili” się pielęgniarka, lekarz lub polityk, sprawiają wrażenie starannie wyreżyserowanej kampanii propagandowej rodem z gomułkowszczyzny.

Jednogłos budzi największy sceptycyzm

Zauważmy, że za „wyszczepianiem” powstała, mówiąca jednym głosem, wielka koalicja obejmująca George’a Sorosa, Billa Gatesa, Mateusza Morawieckiego, Jarosława Kaczyńskiego, Donalda Tuska, Roberta Biedronia i Adriana Zandberga. I ta zgodność, ten jednogłos budzi mój największy sceptycyzm. Czy pożyczylibyście Państwo 200 złotych Sorosowi, Morawieckiemu lub Biedroniowi? Zapewne większość Czytelników natychmiast się skrzywi i bez wahania odpowie: NIE. Dlaczego? Dlatego, że tym ludziom kompletnie nie ufamy.

Skoro nie mamy do nich na tyle dużego zaufania, aby pożyczyć im 200 złotych, to czy mamy do nich na tyle duże zaufanie, aby dać się „wyszczepić”, ponieważ oni nas do tego namawiają?

Osobiście przypuszczam, że ostatecznie zostaniemy „wyszczepieni”. Na razie rząd stosuje perswazję, siermiężną gomułkowską kampanię propagandową. Ale to nie wystarczy. W tej chwili rząd walczy o uzyskanie większości, którą będzie można rzucić – jako rozstrzygający „autorytet” – przeciwko opornym, czyli tym, którzy nie łykają telewizyjnej propagandy jak przysłowiowe pelikany.

Jeśli uzyska większość, poczuje ją za sobą, to rozpoczną się prześladowania niezaszczepionych. Być może nigdy nie zostanie wprowadzony przymus szczepień, ale niezaszczepieni staną się obywatelami drugiej kategorii, jak nie-Aryjczycy wedle ustaw norymberskich. Nie będzie im wolno podróżować za granicę, nie będą bez badań przyjmowani do przychodni i szpitali, będzie liczone ich pogłowie w miejscach publicznych, wraz z groźbą mandatów. Potem przyjdą bardziej radykalne środki.

Propozycja nie do odrzucenia

Już słyszałem propozycję, aby osoby niezaszczepione nie mogły otrzymać zaświadczenia lekarskiego koniecznego do przyjęcia do pracy lub co jakiś czas przedkładanego pracodawcy w postaci tzw. badań okresowych. Wtedy niezaszczepieni zostaną już tylko przedsiębiorcy, emeryci i bezrobotni. Tych ostatnich można zresztą łatwo zmusić do „wyszczepiania” za pomocą groźby cofnięcia zasiłku. Emeryci i renciści być może nie będą zmuszani do „wyszczepienia się”, gdyż stanowią obciążenie dla ZUS, który wciąż i nieustannie stoi na skraju bankructwa.

Można też jeszcze niezaszczepionych obłożyć dodatkowym podatkiem „zdrowotnym”. W ten przecież sposób Arabowie i Turcy islamizowali ziemie zdobyte na chrześcijańskim Bizancjum, królowie angielscy dokonali anglicyzacji swojego kraju kosztem katolików, a Holendrzy spacyfikowali katolików w Niderlandach – wszyscy oni nakładali specjalne podatki na „niewiernych”, wymuszając ich konwersję na pożądaną religię.

Ktoś powie, że tego typu restrykcje byłyby niezgodne z prawem? A to proszę zwrócić się z tą kwestią do Julii Przyłębskiej i kierowanego przez nią Trybunału Konstytucyjnego. Sądy konstytucyjne w innych krajach także będą posłuszne. Widać, że po stronie „wyszczepień” stanęły potężne lobbies, grupy nacisku, potężni politycy, finansiści i biznesmeni. Wszyscy oni są zjednoczeni w woli „wyszczepienia” całej planety, co do ostatniego człowieka.

Sprawa zdrowotna czy drugie dno?

Dlaczego wszystkim tak na tym zależy? Są dwie możliwe odpowiedzi. Być może bez tego „wyszczepienia” światu rzeczywiście grożą dziesięciolecia pandemii, permanentne lockdowny, nowa czarna śmierć, kryzys gospodarczy etc.

Możliwe jednak, że – jak uważają sceptycy i przeciwnicy przymusowych szczepień – sprawa ma jakieś drugie dno, dość ciemne i niejasne, o którym można tylko spekulować. Być może nie jest to jedno ukryte dno, lecz chodzi o wiele różnych interesów rozmaitych grup i lobbies, z których interes firm farmaceutycznych jest tylko jednym z wielu.

Mój sceptycyzm wynika z faktu, że wszyscy ci, którym nie ufam, których posądzam, że chcą dla ogółu ludzi źle, jak jeden mąż opowiadają się za „wyszczepianiem”. Nie przekonają mnie też w tej kwestii wypowiedzi rozmaitych telewizyjnych lekarzy-autorytetów, dopóki nie dowiem się, czy i w jakich firm farmaceutycznych są doradcami i konsultantami i jakie z tego powodu czerpią profity.

Nowa normalność

Premier Mateusz Morawiecki już zapowiedział, że po „wyszczepieniu” Polaków czeka nas „nowa normalność”. Jeśli normalność ma być „nowa”, to znaczy, że nie będzie taka jak „stara”, czyli „normalna” normalność.

Poprzez lockdown, rozmaite tarcze osłonowe etc. rząd chce w sposób radykalny przemodelować polską gospodarkę i społeczeństwo. Małe i średnie polskie firmy mają upaść. Ich miejsce mają zająć międzynarodowe koncerny. Ma zniknąć – i tak słaba – klasa polskich właścicieli.

Polacy mają „zap*** za miskę ryżu” jako pracownicy najemni w zagranicznych koncernach. Ci wykształceni będą w nich stanowić warstwę biurokratyczną średniego szczebla. Reszta ma zostać sproletaryzowana i pełnić rolę prekariatu. Aby Polacy nie zauważyli tej wielkiej rewolucji społecznej, trzeba ich zająć problemem pandemii i aspołeczną postawą antyszczepionkowców.

Ci ostatni będą pełnili rolę kozła ofiarnego. Rewolucje udają się tylko wtedy, gdy walczą z wrogiem.

Adam Wielomski


Prenumerata NCZ! z prezentem

23 KOMENTARZE

 1. autor zaklada ze ludzie sa myslacy, a wlasnie sa bydlem i tak sa traktowani. glosuja zawsze jak telewizor albo jak ksiadz mowi. tak robi bydlo a nie myslacy. myslacy nie glosuja i zawsze byla ich polowa ale od 30 lat ilosc myslacych maleje do 20-30 procent. reszte przejmuja „millenialsi”. o sprawnosci umyslowej emerytow nie ma co mowic, chociaz wszyscy potrafili umowic sie na szczepienia przez internet. nagle potrafia. a dowiedziec sie czegos o polityku na ktorego glosuja nie potrafia.

  • A ty naiwnie zakładasz, że wybory są wiarygodne. Nie ma sposobu udowodnić to bez posiadania transparentnego systemu, w którym każdy głoś z osobna można zidentyfikować oraz w zagregowanych wynikach z okręgów i później w całkowitej puli wyników.

   • nie zakladam tylko rozmawiam z ludzmi i wiem ze tak glosuja jak podaja. nikt nie musi falszowac. oczywiscie jak beda musieli to sfalszuja, ale jeszcze nie teraz. rozmawiaj z ludzmi jakie maja poglady polityczne, dokladnie takie jak w sejmie.

 2. Gdzie jest prokurator? Gdzie jest Policja Państowa???!!! Autora takiego artykułu należy jak najszybciej aresztować. Przez takie kanalie giną nasi seniorzy. Zachowujcie dystans, noście maseczki, szczepcie się. Czy Wy nie widzicie, co się dookoła nas dzieje? Mamy stan epidemii! Mój ksiądz powiedział, że w takich chwilach należy wspierać władze państwowe!!! A Wy tylko w kółko psioczycie na ten wspaniały rząd! Na jedyny rząd, który jest zdolny ratować miliony naszych rodaków!

 3. Szczepionkowa hagada musi upaść, bo ,,kłamstwo ma krótkie nogi”Wielki Reset będzie też , jak 1000-letnia Rzesza Hitlera. Problem polega tylko na tym żeby zminimalizować ofiary i cierpienia ludzi.Natura ma swoje prawa zachowawcze, a to zbrodnia jest przeciwko tym prawom.

 4. Hmmmm, mamy demokrację, więc przez bossów partyjnych szara masa traktowana jest jak bydło albo stado baranów, które w dużej części zachowuje się stadnie czyli jak bydło lub barany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. No nie jest tak do konca jak tutaj autor przedstawia – ludzie masowo wlasnie Nie-chca przyjmowac tego genetycznego eksperymentu a roznego rodzaju srodki przymusu odniosa taki skotek ze ludzie jeszcze bardziej beda podejzliwi.

 6. Sparaliżowano kraj z powodu grypy. W ciągu ostatnich 2 mcy na sam COVID zmarło 4159 osób, reszta (ponad 15 tys) miało inne choroby. Wiadomo, że z powodu chorób grypopodobnych w Polsce umiera w sezonie ponad 13 tys osób (35 na 100 tys mieszkańców – zob. J. Nielsen et al., 2011). Sezon trwa 6 mcy, 3*4159 = 12477. Jak uwzględnimy fakt, że w kilkuset przypadkach covid był główną przyczyną śmierci, to dostaniemy te 13 tys. Pytanie komu zależy aby dokonać anihilacji gospodarczej i terroru społecznego.

 7. Ja jestem przedsiębiorcą i współwłaścicielem firmy razem z ojcem i już się na szczepienie zgłosiliśmy, razem ze wszystkimi pracownikami, tylko pani kierownik trochę marudziła przekonana przez płaskoziemców. Brat jest radiologiem w szpitalu klinicznym i już jest po pierwszej dawcę Pfizera. Tak więc nie „niezaszczepieni zostaną tylko przedsiębiorcy” a przedsiębiorcy typu pana Wielomskiego

 8. Einsatzgruppe Korwin
  Einsatzkommando braun
  Sonderkommando bosak
  to mordercy,ktorzy nawoluja do nieprzestrzegania zasad rygoru epidemiologicznego,w celu rozprzestrzenia sie komunistycznej,chinskiej zarazy Covid19 w celu depopulizacji Polakow a zydowskich funduszy emerytalnych do zaoszczedzenia kasy na zmarlych w wyniku zrazenia przez zwolennikow tych organizacji polskich emerytow.

Comments are closed.