Rodzina Rothschildów nękana przez tragedie. Gdy pojawiło się światełko w tunelu, nadeszła wiadomość o śmierci

Kate Emma Rothschild.
Kate Emma Rothschild. (Zdj. screen/YT)

W sobotę w wieku 57 lat zmarł francuski bankier Benjamin de Rothschild, prezes Edmond de Rothschild Group. Okazuje się, że od lat jego rodzinie z Anglii towarzyszyły tragedie, które dotknęły kuzynkę Kate Emmę. Kiedy wydawało się, że w końcu karta się odwróciła, bo 38-latka spodziewa się dziecka, z Francji dotarła wiadomość o śmierci.

Brytyjskie media donoszą, że w życiu Kate Emmy, spadkobierczyni angielskich finansistów z rodziny Rothschildów, pojawił się promień szczęścia. Okazało się, że 38-latka jest w ciąży ze swoim 31-letnim partnerem Paulem Forkaną. Radosną nowinę przyćmiła informacja o śmierci kuzyna z Francji, Benjamina, który zmarł w sobotę na atak serca.

Kate spodziewa się dziecka, które ma przyjść na świat w czerwcu tego roku. Wcześniej kobieta i jej bliscy przeżyli pasmo rodzinnych tragedii.

Córka Kate, Iris, zginęła w lipcu 2019 roku w wieku zaledwie 15 lat. Doszło wtedy do nieszczęśliwego wypadku na posesji jej ojca, finansisty Bena Goldsmitha. Rodzina była zdruzgotana nagłą stratą. Jej matka od tamtej pory wylewa swój smutek na Instagramie.

„Tęsknię za tobą z całego serca Iris, moja najcenniejsza, najcenniejsza anielska dziewczyno” – napisała w jednym z postów.

Jej były mąż Ben i syn zmarłego miliardera Sir Jamesa Goldsmitha – również podzielił się swoją rozpaczą na Twitterze.

„Drogi Boże, czy mogę odzyskać moją piękną, genialną, miłą dziewczynkę, proszę Boże. A jeśli nie, proszę o szczególną opiekę nad nią” – napisał. Dodał, że nie potrafi opisać bólu po stracie ukochanej córki.

Nowy partner Kate, Paul, 31-letni przedsiębiorca, również przeszedł przez swój rodzinny dramat. Kiedy miał zaledwie 15 lat, jego rodzice zginęli w tsunami drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia w 2004 roku. Rodzina wypoczywała wtedy na Sri Lance.

Wraz z bratem Robem, wówczas 17-letnim, przeżyli katastrofę, w której zginęło ponad 225 tys. ludzi.

Źródło: dailymail.co.uk, NCzas.com

32 KOMENTARZE

   • Jak żydowscy Rotschildowie to zrobili że mają mało semicki wygląd? Mieszali się z Europejczykami z północy czy jak? A może DNA sobie zmodyfikowali? Ktoś coś wie?
    Czesiek specu od tych spraw, może ty coś wiesz???

 1. Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. Soros, Schwab, Gates et consortes jeszcze wierzą, że są nieśmiertelni. Naszym zarządcom też przy okazji wypada przypomnieć o memento mori.

   • Cała ta śmieszna zbieranina od Rotschilda et cohortes wierzy w reinkarnację.
    Kto wierzy w reinkarnację ten psychol antyspołeczny. Trzeba takich izolować ze społeczeństwa bo to najbardziej destruktywni sekciarze.

  • i ani centa nie wezmą ze sobą na tamten świat.Żałośni są w tym gromadzeniu bogactw. Nie rozumieją , że dobra tego przemijającego świata mają sens tylko wtedy gdy sprawiamy nimi radość innym.Powinnyśmy ZAPOMNIEĆ dwie rzeczy: pomoc, jaką udzieliliśmy innym i krzywdę, którą doznaliśmy od innych. Powinnyśmy PAMIĘTAĆ dwie rzeczy: pomoc, jakiej inni nam udzielili i krzywdę, którą wyrządziliśmy innym. Wówczas nie będzie w nas pychy, zazdrości, zawiści, wrogości i innych przywar.

  • Konfederacja korwin-narodowcy to tchórze
   Mówię tak choć na nich głosowałem.Gdyby naprawdę chcieli dać kopa w ryj Rotschildom toby głośno domagali się likwidacji NBP. ^brak emitenta i monopolu na pieniądz to śmierć banksterów. Chocież nie wiem czy już nie za późno bo za drukowane pieniądze wykupili pół świata i teraz dynda im czy suwerenne państwa wrócą do standardu złota czy nie.

   • Wy korwiniści patrzycie jednowymiarowo. To się nazywa ekonomizm. Domeną masonów są nie tylko banki ale i edukacja, mass-media, przemysł rozrywki. Trzeba oczyścić wszystkie dziedziny życia społecznego . Nie wspomnę o oczyszczeniu z doktryny masońskiej Kościoła ale to nie robota dla nas świeckich..

   • Babskie gadanie.
    Żeby coś zrobić, trzeba mieć większość sejmową i poparcie ludu. A Konfederacja nie ma ani jednego, ani drugiego.

 2. Och jak się wzruszyłem. Rodzina, które przez ostatnie wieki uzbrajała w kasę wszystkie strony konfliktów nie zasługuje nawet na mikron współczucia. Chyba, że się ukorzy, jak rodzice tego młodocianego mordercy ze Śląska

 3. Zwracają się do Boga, a Bóg ich słyszy i sprawiedliwie wymierza karę za zło na ludzkości. Powinno to ich zastanowić.

 4. Młyny boże mielą powoli..a Pan Bóg nie rychliwy, ale zawsze sprawiedliwy. Ufajmy Panu Bogu , Kochani Moi. Finalnie to on bedzie mieć w kwestii NWO ostatnie słowo.Jednym kiwnięciem małego palca obali tą Nowa Wieżę Babel, tak samo jak biblijną. A od pewnego czasu, od strony tej wieży pychy i ludzkiej potęgi, już zaczynają dobiegać niepokojące trzaski.

 5. ten artykuł to jakiś żart!!!czy czarny humor? miał podnieść nam ciśnienie? złamać nasze nienawistne serca?czy to test dla katolików/módl sie za swoich wrogów ? czy poprawic nam nastrój?

 6. Toż to żydóweczka jak się patrzy, długa twarz jak u konia (nie obrażając konia:), wielki i długi nochal, ryża, uszy jak u netoperka i jakoś mi na nieszczęśliwą nie wygląda !

Comments are closed.