Założycielowi Parlera grożą śmiercią. Razem z rodziną uciekł z własnego domu

John Marze, szef platformy Parler zapowiada uruchomienie jej do końca stycznia. foto: YouTube
John Marze, szef platformy Parler zapowiada uruchomienie jej do końca stycznia. foto: YouTube

Założyciel Parlera John Matze ujawnił w telewizji Fox News, że wraz z rodziną ukrywa się przed osobami, które groziły śmiercią jemu i jego najbliższym.

Dyrektor generalny Parlera twierdzi, że nie tylko on i jego rodzina otrzymują pogróżki. W podobnej sytuacji są inni pracownicy platformy. Wielu z nich – jak twierdzi Matze – ze strachu miało opuścić swoje stany.

Matze również pod presją pogróżek oraz „inwazyjnego naruszenia bezpieczeństwa osobistego” wraz z bliskimi opuścił swój dom i ukrył się w nieznanym miejscu.

– Jest grupa o nazwie UGNazi, która mnie atakuje – powiedział Matze i dodał, że grupa hakerów udostępniła w sieci wiele jego danych osobowych. – Opublikowali mój adres, zagrozili, że wejdą przez moje drzwi – dodał.

Sam jeszcze nie wie kiedy wróci do swojego domu. – Gdybym był teraz w domu, myślę, że mój poziom stresu byłby trzy razy wyższy… przynajmniej tyle dobrego – stwierdził.

Przedstawiciele Parlera utrzymują, że Amazon nie ma dowodów na to, że platforma posłużyła do podżegania do szturmu na Kapitol. Podczas przesłuchania w sądzie federalnym w Seattle prawnik Parlera, David Groesbeck zaprzeczył przypisywanej Parlerowi roli w zamieszkach. Argumentował też, że firma doznałaby nieodwracalnej szkody, gdyby została zmuszona do zamknięcia, a utrzymanie jej służy interesowi publicznemu.

– Miliony przestrzegających prawa Amerykanów zostały uciszone – stwierdził Groesbeck.

22 KOMENTARZE

  1. Klamstwa,nawet papieża;ta g..a bez uduchowienia(w przeciwieństwie do Benedykta),te mo..y Sorosa,Billa,Obamy,Bidena,tych zastraszonych senatoròw,kongresmenòw,ci prości ludzie na ulicy szans walki ze złem.Czego oczekiwać?Zabito już Linkolna,Kenedych,a Edisona-cwaniaka,niszczyciela prawdziwych wynalazców,złodzieja ich wiedzy,zrobiono wizytowką”biznesu amerykańskiego”?Teslę zapomniano?Einsteina,pracownika patentowego,który dzięki genialnej żonie dostał NN(wzòr należał do Wlocha).

    • Nie ma czegoś takiego jak uosobione zło, z którym można walczyć. Jest jedynie odwieczna wojna białek. Z punktu widzenia białek przegrywających, te wygrywające są złe, ale z punktu widzenia natury raczej jest odwrotnie. Samo zło istnieje wyłącznie w znaczeniu semantycznym a nie rzeczywistym i jest abstrakcyjną, językową bronią słabszych białek.

  2. Pierwszą rzeczą jaką zrobiłam po zamknięciu Parler, to zamknęłam konto na amazon. Znamienne czasy, że człowiek musi domagać się swoich przynależnych praw poprzez bunty, demonstracje i sądy.

  3. Na odcinku polskim frontu – na forum knives pl gość się skarży – „Prowadzę mały hobbystyczny sklepik internetowy gdzie sprzedaje scyzoryki i noże. Kilka dni temu zmieniłem dostawcę usług płatności (…) Natomiast do obsługi kart kredytowych/płatniczych wymagana była dodatkowa zgoda kolejnego pośrednika/operatora – Spółki Blue Media S.A. I tutaj przyszła niespodziewana odmowa świadczenia usługi….”

    • ja nie moglem zaplacic paypalem bo w zamowionym torcie byly migdaly z Iranu, nie zartuje. Ale mastercard nie mial z tym problemu.

  4. Tolerancja w wydaniu oszalałego lewactwa-największej zarazy na kuli ziemskiej. Chore oszalałe lewaki jak już zniewola swoich wyznawców i wymorduja swoich wrogów zaczną się sami eliminować. Wystarczy cierpliwie czekać na ten moment.

  5. „Jesli mam racje Zydzi powiedza ze bylem Zydem a Niemcy ze bylem Niemcem, jesli nie mam racji, Niemcy powiedza ze bylem Zydem, a caly swiat ze bylem Niemcem” – wielokrotnie przekrecany blyskotliwy cytat Einsteina.

Comments are closed.